Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718
Резултати от 256 до 270 от общо 270

55QN95A или 65QN90A

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    22
    #256

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Страшни философи сте тука...какво питам какво ми се отговаря...задавам въпрос и търся отговор на въпроса...сиреч вас душици недочешали езици не ви засяга нищо друго - или имате отговор на въпроса или тишинка, и ще се оправям без ваша "помощ"

    п.п главната цел на калъфа е да пази соларния панел от надиране,което вече почна от няма и 1 месец ползване.Вярно ли трябваше да ви се обяснявам като вдовица на к** за тоя елементарен въпрос?
    Този пост е редактиран от gego; 18-08-22 в 01:34.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #257

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Разбира се, че отговорът на въпроса ви е - "тишинка". Подобен вид изгъзици според мен само от изобретателната китайска мисъл е възможно да се търсят. Те и по-глупави неща продават, така че търси там. И все пак какво му е лошото на "найлончето". Едно време някои хора просто не ги вадеха от "найлончето", в което идваха.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    22
    #258

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Няма промяна в отговорите...продължаваме в същия дух,и чесането на езиците продължаваме.Много добре само философи сме ние,Китайците също нищо не разбират разбираш ли...

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #259

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Цитат Първоначално публикувано от gego Виж публикацията
    Няма промяна в отговорите...продължаваме в същия дух,и чесането на езиците продължаваме.Много добре само философи сме ние,Китайците също нищо не разбират разбираш ли...
    Вие к'во очаквахте от отговорите?
    Колко трябва си умен да сложиш дистанционното на ТВ-то в силиконов калъф, нали копча'атата пак са открити....,
    И к'во като се продават, сега к'ви ли не боклуци аксесоари се правят за ВСИЧКО......
    Ама на някои им липсва Q-то.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    22
    #260

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Горе съм написъл какво пази тоя калъф,ама на някой им липса IQ-то

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #261

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Има прозрачно "самозалепващо" фолио (за реклами, облепяне на автомобили...) - май ще е по-добър и по-удобен вариант.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #262

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Цитат Първоначално публикувано от gego Виж публикацията
    Горе съм написъл какво пази тоя калъф,ама на някой им липса IQ-то
    К'во пази, отворко? Нали копчетата ти са открити, даже не ми схвана поста, жалка история.....

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Има прозрачно "самозалепващо" фолио (за реклами, облепяне на автомобили...) - май ще е по-добър и по-удобен вариант.
    Ем предложих му подобен вариант..., за него не било отговор ROFL!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    22
    #263

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Соларния панел седи една идея повдигнат и при подмятане/местене не се драска,кое не разбра бре господин високо IQ?

    И коя беше жалката история?Че питах от къде мога да взема такъв калъф в нашите вериги освен в алиексрес,а вие го обърнахте на лаф, 2-страница някой от вас продължават да изпъкват с мъдри мисли все едно вие ще го ползвате тоя калъф..почва да става банално и аз спирам да пиша тук.
    Този пост е редактиран от gego; 18-08-22 в 18:32.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #264

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Разбирам питането ти, но трябваше да предвидиш такива отговори. Ако гугъл не ти изкарва никакви резултати от бг сайтове, едва ли очакваш някой да е намирал подобно нещо от физически такъв. С две думи избора ти е ограничен първоначално до Алиескпрес или "найлон".

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    22
    #265

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Да,разбрах...благодаря

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #266

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Цитат Първоначално публикувано от gego Виж публикацията
    Соларния панел седи една идея повдигнат и при подмятане/местене не се драска,кое не разбра бре господин високо IQ?

    И коя беше жалката история?Че питах от къде мога да взема такъв калъф в нашите вериги освен в алиексрес,а вие го обърнахте на лаф, 2-страница някой от вас продължават да изпъкват с мъдри мисли все едно вие ще го ползвате тоя калъф..почва да става банално и аз спирам да пиша тук.
    Дадохме Ви варианти от възможните такива в БГ, а що се касае до алтгернативни такива, диван, мека мебел, покривка - те такива работи.

    Със здраве!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #267

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Чакай сега, нали котка беше причината. Сега пък някакъв панел изпъквал. Точно найлон използваха хората, които изпитваха подобни притеснения (от моя гледна точка неоснователни). Аз не виждам нищо лошо в това "решение".
    Дали и къде ще пишеш си е твой личен избор. Какво ще пишат другите пък е техен личен избор. И все пак темата не е за "калъфчета за дистанционно".

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #268

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Цитат Първоначално публикувано от gego Виж публикацията
    Соларния панел седи една идея повдигнат и при подмятане/местене не се драска,кое не разбра бре господин високо IQ?
    Това е инженерна недомислица и нарочно търсен ефект..да се повреди..и ако си много придирчив скоро след покупката да си купиш ново дистанционно.
    Купи самолезяпещо се прозрачно защитно фолио..напрпимер за смартфон. Изрежи го по размера на соларният панел и го залепи отгоре му.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #269

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Той се разсърди, че му се дават подобни предложения - ,"фолио, найлон". Иска си фабрично калъфче. Което разбира се е негово право. Изясни се, че тук няма кой да даде местни предложения. И да се обърне към изобретателната китайска търговска предприемчивост. После може да покаже какво е взел.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    22
    #270

    Отговор: 55QN95A или 65QN90A

    Сърдя се само на господин Жан-Клод Ван Дам...точно от него не го очаквах,а съм му такъв фен :D :D
    П.п ще.ппръчам тея дни от алито пък ще видим кво ще е..със здраве

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе