Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Съдействие за закупуване на тонколони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #16

    Отговор: Съдействие за закупуване на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Бронза е просто тотал ниска серия
    Тъпотии.
    Ниска серия е.Каква да е за толкова пари?Въпроса е какво е по-добро за такива пари.
    И не обяснявайте какво има вътре и какво трябва да сложат,защото и Вие сте тотал ниска серия....Ниска,значи по-ниска от земята,във Вашия случай.
    И докато ''бронзето'' някои могат и да го харесат,Вашите неспиращи тъпотии slusatel/rakeem--ски не знам на кого му трябват.

    rakeem...Всички конвейрки
    A Пазарджишките дърводелци по-хубави ли правят?Или както казваше бай то Ганя-''А круши,от къде ги взедмате''?
    Този пост е редактиран от inches9; 19-05-22 в 11:09.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #17

    Отговор: Съдействие за закупуване на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Преди време един потребител беше купил колони за 45 000 лева , които не му харесали и каза , че ги е взел щото са му направили 10 000 лв отсгъпка. Поста е тук във форума , но не ми се търси .....Нещо от тоя сорт бяха https://www.avitel-bg.com/bower-wilk...p-end-speakers
    Нали правиш разлика между "не му харесали" и "Не му харесали за тези пари"?

    Ясно е, че цената не е определяща сама по себе си, но при равни други условия, тя е някакъв ориентир. Поне докато говорим за достъпните класове колони и компоненти като цяло.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    12
    #18

    Отговор: Съдействие за закупуване на тонколони

    Поръчах си Фокал и вчера пристигна. Мойте първи впечатления са доста добри. А защо избрах тях, ами както писах по нагоре самите търговци от 6 различни сайта казаха следното, това са колоните с преден басрефлекс за тези пари. Имам писмени отговори от тях с име и тел от долу. А и вмеждупрочем печелят и EISA BEST VALUE FLOORSTANDING LOUDSPEAKER 2020-2021
    Focal Chora 826 .
    Този пост е редактиран от bogi25; 19-05-22 в 18:10.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #19

    Отговор: Съдействие за закупуване на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Тъпотии.
    Ниска серия е.Каква да е за толкова пари?Въпроса е какво е по-добро за такива пари.
    И не обяснявайте какво има вътре и какво трябва да сложат,защото и Вие сте тотал ниска серия....Ниска,значи по-ниска от земята,във Вашия случай.
    И докато ''бронзето'' някои могат и да го харесат,Вашите неспиращи тъпотии slusatel/rakeem--ски не знам на кого му трябват.
    A Пазарджишките дърводелци по-хубави ли правят?Или както казваше бай то Ганя-''А круши,от къде ги взедмате''?
    Преди да пишеш напосоки чети темата. Човека каза , че бюджета му е до 3 хилки. С такъв бюджет да купиш бронза значи си глух.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Нали правиш разлика между "не му харесали" и "Не му харесали за тези пари"?

    Ясно е, че цената не е определяща сама по себе си, но при равни други условия, тя е някакъв ориентир. Поне докато говорим за достъпните класове колони и компоненти като цяло.
    Не му харесал звука. Парите не са му проблем явно на човека.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #20

    Отговор: Съдействие за закупуване на тонколони

    То купуването на висок клас колони за десетки хиляди левове нищо не означава, само по себе си.
    Крайният звук е съвкупност от много фактори.
    Това че на човека не са му харесали как звучат, може да означава, че не му е харесало как звучат с неговата техника или в помещението, в което ги е разположил.
    Има един кофти момент с високия клас колони, а именно, че са склонни да разкриват и натрапват недостатъците по веригата и околната среда, доста осезаемо.
    Обикновенно тези дето дават 50к за колони, дават 100к за останалите компоненти.

    Цитат Първоначално публикувано от bogi25 Виж публикацията
    Поръчах си Фокал и вчера пристигна. Мойте първи впечатления са доста добри.
    Да си ги слушаш с кеф. Имай предвид, че им трябва време да се разработят, особено баса, така че не бързай с изводите.
    Ако си нетърпелив можеш да им пускаш 20хц през тонгенератор, докато те няма, да се поклатят и разработят по-бързо.
    Този пост е редактиран от Rakeem; 19-05-22 в 21:26.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #21

    Отговор: Съдействие за закупуване на тонколони

    Дам , трябва да им омекнат гофрите и да се затоплят намотките .....200 часа според хайфистите огпреди 30-40 години, засичай с хронометъра и после ще ти се отворят ушите направо. стари градски легенди.....

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #22

    Отговор: Съдействие за закупуване на тонколони

    Ти до сега само втора ръка колони ли си имал?
    Вероятно на любимите ти Ямаха ще вържеш https://hub.yamaha.com/audio/a-how-t...n-in-speakers/

  10. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #23

    Отговор: Съдействие за закупуване на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Преди да пишеш напосоки чети темата. Човека каза , че бюджета му е до 3 хилки. С такъв бюджет да купиш бронза значи си глух.
    А ти четеш ли темата???Или просто си слушател,който не може да си чуе главата?
    Аз съм писал това
    Аз слушах много със слушалки от 2-3 професионално направени канала в yтube и освен моята комбинация(считам перфектна за цената),мисля,че ако не те усройва задния басрефлекс,може да погледнеш WHARFEDALE EVO4.2,които в момента не виждам в продажба и SVS PRIME bookshelf.
    https://www.avstore.bg/svs-prime-bookshelf.html
    Колегата предложи silver и аз допълних,че MA за цената си(!) са хубави колони.И казах с кои имам опит.Не съм му ги предлагал за 3к.
    Друг е въпроса,че за 1000лв. колони с SVS затворен суб няма как да ги биеш с кви да са колони до 3к,ама щом за някой е важен центъра и тук големите слушатели не им направи впечатление.
    Когато казвам,че говорите напосоки нямам впредвид кви да са колони,а че хулите наляво и надясно за да излезе,че 2 у-ба или някакви бг сглобки с аутоговорители можели да се сравняват с фирмени.За 2та(или 3-4 ) употреба която често хвалишникой не може да каже кво купуваш.
    Аз също продавам 2 у-ба техника,но си имам достатъчно клиенти за да използвам форума за реклама.И дори не завиждам на крайните клиенти които дават цена з с която могат да си купят нов продукт вместо да се занимават с глупости,но това си е техен проблем.Използването на глупоста на клиентите не е забранено със закон(за сега).

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #24

    Отговор: Съдействие за закупуване на тонколони

    Преди да пуснеш поста си го прочитай и редактирай , защото толкова неграмотно и безсмилено е написано , че се чете , но нищо не се разбира.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съдействие за ремонт
    От iwan33 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 28
    Последно: 30-12-22, 22:37
  2. Съдействие за телевизор NEO
    От Bubeto във форум Други телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 29-10-18, 20:46
  3. Отговори: 0
    Последно: 30-05-13, 00:51
  4. Отговори: 6
    Последно: 27-12-11, 22:59
  5. Пикаса-съдействие за функции
    От avenger във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-01-11, 18:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе