Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 46

LG C1+ATMOS/DTS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    39
    #16

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    “Друг огромен плюс е , че може да включите източниците на медия директно към бара той да обработи аудио съдържанието и да прехвърли видеото директно към телевизора така си спестявате какъвто и да било аудио lag или неподдържани аудио формати от самият ТВ.”

    Колега,какво искаш да кажеш с това? Има медия плеър ли?Аз гледам от рс-то през плекс,телевизора ми не подържа dts.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    30
    #17

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    Цитат Първоначално публикувано от dardvei Виж публикацията
    “Друг огромен плюс е , че може да включите източниците на медия директно към бара той да обработи аудио съдържанието и да прехвърли видеото директно към телевизора така си спестявате какъвто и да било аудио lag или неподдържани аудио формати от самият ТВ.”

    Колега,какво искаш да кажеш с това? Има медия плеър ли?Аз гледам от рс-то през плекс,телевизора ми не подържа dts.

    Не, просто прави passthrough на видео сигнала към TV-то по eARC. Ако имаш Bluray плеър, playstation, xbox, PC или каквото и да било друго можеш да го вържеш директно към бара така дори да подаваш DTS и TV--то не го поддържа бара ще го обработи тъй като е първо устройство и ще прехвърли само видео сигнала към TV-то.

    Между другото бара в момента отново е на 1700~ при румънците.

  4. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #18

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    Цитат Първоначално публикувано от dardvei Виж публикацията
    “Аз гледам от рс-то през плекс,телевизора ми не подържа dts.
    Трябва, да свържеш с HDMI (2.0/2.1) кабел компютъра към саундбар-а (HDMI IN). За да може последния да прекодира звука (а не ТВ).
    (написал съм го в предната страница)
    Като, разбира се хардуера на компютъра трябва да може да плейва HVEC кодек за UHD HDR/4K филмите. В противен случай, ще трябва да гледаш само 1080p филми.
    Вариант е да вземеш качествен Android TV базиран бокс, и го свързваш пак директно към бара.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    39
    #19

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    Наясно съм с това.Ползвам apple tv 4k,което е ограничено до dolby atmos 5.1 и няма дтс,но го преконвертира качествено.Единствения вариант е nvidia shield,който подържа dtsx и dolby truehd atmos!

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #20

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    Чак пък единствения почти всяка китайска кутиийка с амлогик процесор и инсталиран CoreElec го може.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #21

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    За да е долби атмос трябва да е 7.1 , другото са имитации, виртуални измислици и т.н.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    30
    #22

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    До вчера новият модел q990b беше на 1800~ при румънците.

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Живее в
    София
    Мнения
    3
    #23

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    Колега сподели как да свържа моя Телевизор с Саундбар ми:Добър вечер и от мен!Същия проблем и при мен има.Купих си въпросния Саундбар Soundbar Samsung HW-Q990B, 11.1.4, 656W и имам LGOLED55C12LA и не мога да му изкарам звука през eARC HDMI. Какво ли не гледах и не става и не става.Някъде явно бъркам в настройките на Телевизора.Ако някой знае как нека ми помогне.Благодаря предварително

    - - - - - - - - - -

    Добър вечер и от мен!Същия проблем и при мен има.Купих си въпросния Саундбар Soundbar Samsung HW-Q990B, 11.1.4, 656W и имам LGOLED55C12LA и не мога да му изкарам звука през eARC HDMI. Какво ли не гледах и не става и не става.Някъде явно бъркам в настройките на Телевизора.Ако някой знае как нека ми помогне.Благодаря предварително

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Живее в
    София
    Мнения
    3
    #24

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    купих си тази Саундбар система HW-Q990B 11.1.4ch Soundbar w/ Wireless Dolby Atmos / DTS:X and Rear Speakers (2022) и смело мога да каже че е неверотно добра и мощна!


  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #25

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    Цитат Първоначално публикувано от Vladim Виж публикацията
    Колега сподели как да свържа моя Телевизор с Саундбар ми:Добър вечер и от мен!Същия проблем и при мен има.Купих си въпросния Саундбар Soundbar Samsung HW-Q990B, 11.1.4, 656W и имам LGOLED55C12LA и не мога да му изкарам звука през eARC HDMI. Какво ли не гледах и не става и не става.Някъде явно бъркам в настройките на Телевизора.Ако някой знае как нека ми помогне.Благодаря предварително

    - - - - - - - - - -

    Добър вечер и от мен!Същия проблем и при мен има.Купих си въпросния Саундбар Soundbar Samsung HW-Q990B, 11.1.4, 656W и имам LGOLED55C12LA и не мога да му изкарам звука през eARC HDMI. Какво ли не гледах и не става и не става.Някъде явно бъркам в настройките на Телевизора.Ако някой знае как нека ми помогне.Благодаря предварително
    Здравейте,
    Телевизора не поддържа DTS и съответно няма как да го предаде към Soundbar-а - passthrough.

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2023
    Мнения
    2
    #26

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    Здравейте,

    Имам проблем с комбинацията LG C1 и Samsung HW-Q990B. В комбинация си ги имам от година и малко и всичко работеше нормално. Гледам си основно съдържание на HBO и през Plex, но плекса го позабравям,че ми и насича .Конзолата е PS5. От известно време забелязах,че като пусна Dolby Vision съдържание бара го изписва долу и веднага минава пак eArc. Не мога да го оправя .Преди като засече атмос и си държи. През плекс е същото. На конзолата също.Нямам друго за да го пробвам. Дори минах през откачане на всичко и фабрични на тв и бар. Ще съм благодарен за съвети.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #27

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    ha4oplayer
    Провери ли за ъпдейти ?

    Файл за надстройка (USB тип)
    Версия 1010.0 669.76 MB януари 09. 2023 всичко НА
    Няколко езика
    https://www.samsung.com/bg/support/m.../EN/#downloads
    https://org.downloadcenter.samsung.c...WWC_1010.0.zip

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2023
    Мнения
    2
    #28

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    Проверил съм. Със същия съм.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    14
    #29

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    Виждам, че сте специалисти по аудиото. Ако може да ми обясните нещо. Имам ТВ, който май няма разните екстри DTS, Atmos и т.н. Пише AI Sound, Ultra Surraund, поддръжка на Bluetoot surraund. Не ми се купува саундбар, защото говорителите на това ТВ са достатъчно силни и добре свирят. Само искам малко да увелича съраунд ефекта. Ако купя два говорителя например Edifier с блутут, и ги разположа встрани, дали ще се усети разлика в звуковите ефекти при филмите? По нашите телевизии филмите с какво аудио качество са, има ли ги тези 5.1 озвучавания или всичко е само стерео? П.П. Ако има значение модела на ТВ, мисля, че беше LG 70pu7700.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #30

    Отговор: LG C1+ATMOS/DTS

    5.1 и нагоре само стрийм платформи , блу-рей, торенти, нашите канали забрави. Чалга каналите не съм проверявал

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на Dolby Atmos receiver
    От mikrostart във форум Аудиотехника
    Отговори: 17
    Последно: 11-05-22, 20:22
  2. Заслужава ли си нова atmos система?
    От evdiko във форум Тонколони
    Отговори: 9
    Последно: 23-03-21, 21:31
  3. eARC и Dolby Atmos
    От style34 във форум Sony телевизори
    Отговори: 30
    Последно: 14-06-20, 21:00
  4. Проблем с Dolby TrueHD with Atmos
    От stantheman във форум LG телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 14-10-19, 22:47
  5. Режими на циркулационна помпа Wilo Atmos?
    От dddilian във форум Отопление
    Отговори: 0
    Последно: 19-01-17, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе