Резултати от 1 до 11 от общо 11

Philips PUS8507 Android tv

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    4
    #1

    Philips PUS8507 Android tv

    Здравейте, ползвам от известно време модела тв от заглавието, доволен съм от покупката но се появи следното нещо , на екран ми излиза Play Filmi 1-1 горе и долу прогресивна лента и не мога да намеря из менюто как да го премахна понеже създава леки сенки от горе и долу на екрана, моля за съвет как се премахва това нещо.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #2
    Цитат Първоначално публикувано от marian85 Виж публикацията
    Здравейте, ползвам от известно време модела тв от заглавието, доволен съм от покупката но се появи следното нещо , на екран ми излиза Play Filmi 1-1 горе и долу прогресивна лента и не мога да намеря из менюто как да го премахна понеже създава леки сенки от горе и долу на екрана, моля за съвет как се премахва това нещо.
    Привет,

    Пусни една снимка тук

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Philips PUS8507 Android tv

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #4
    Цитат Първоначално публикувано от marian85 Виж публикацията

    Върни го фабрични настройки ще ти нулира само картината и звука и пробвай дали се е махнало, ако не е преинсталиране тв и ще се оправи

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: Philips PUS8507 Android tv

    Цитат Първоначално публикувано от radoi Виж публикацията
    Върни го фабрични настройки ще ти нулира само картината и звука и пробвай дали се е махнало, ако не е преинсталиране тв и ще се оправи
    Пробвах с фабрични настройки но не се оправи, сега ще пробвам варианта с преинсталиране.
    А и друго да попитам има ли възможност да управлявам приемника на Булсатком (fusion) от дистанционното на ТВ да сменям програмите от него.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #6

    Отговор: Philips PUS8507 Android tv

    По-скоро проблемът е в приемника на Булсата.
    Можеш да управляваш каналите с дистанционното само ако си с CA-модул, с външен приемник не става.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    616
    #7

    Отговор: Philips PUS8507 Android tv

    да не е от Булсата тоя надпис?

    управлението от дистанционното на ТВ на друго устройство става само ако и двете поддържат CEC протокола - телевизора го поддържа, но приемника обикновено не (същото положение е с приемниците от А1 и на Виваком)

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #8

    Question Отговор: Philips PUS8507 Android tv

    И аз не съм виждал подобен надпис от софтуера на Филипс... и така смесен на англ. и бг език. То това Play е по-скоро някакви фаворити или нещо.
    Виждам по картинките от нета на дистанционното на булсаткома бутон i - натисни го - може би това е няква информация, знам ли? Или настройка.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #9

    Отговор: Philips PUS8507 Android tv

    Зависи кой е приемника на Булсат - аз в момента управлявам едно от дръвчетата им (GM100) с дистанционното на тв ЛГ, а и за Самсунг съм почти 100% сигурен, че става.
    Не съм виждал подобен надпис, ама то и приемници много (че и б-бокс) и дистанционното ми е от старите ZHD-та

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,349
    #10

    Отговор: Philips PUS8507 Android tv

    Цитат Първоначално публикувано от marian85 Виж публикацията
    Здравейте, ползвам от известно време модела тв от заглавието, доволен съм от покупката но се появи следното нещо , на екран ми излиза Play Filmi 1-1 горе и долу прогресивна лента и не мога да намеря из менюто как да го премахна понеже създава леки сенки от горе и долу на екрана, моля за съвет как се премахва това нещо.
    Виж в менюто на приемника на Булсат. Провери и какъв сигнал подава към телевизора.

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    4
    #11

    Отговор: Philips PUS8507 Android tv

    Ще видя и менюто на Булсатком най вероятно от там е , а за командването приятел е с същия приемник но с Самсунг ТВ и си го управлява
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Изчезна Android-a на Philips 58PUS8505
    От stan777BS във форум Philips телевизори
    Отговори: 22
    Последно: 24-05-22, 13:38
  2. KODI 18..... за Philips Android TV
    От cosera във форум Philips телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 12-03-21, 10:33
  3. ИЗБОР на ANDROID TV SONY KD-55XG9505 или PHILIPS 55OLED804
    От necaka във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 21-11-19, 22:21
  4. Външно приложение на Philips 40PFH5500-android 5,1
    От emil69 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 07-01-19, 20:05
  5. Телевизор Philips с Android
    От artttty във форум Philips телевизори
    Отговори: 33
    Последно: 04-12-17, 08:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе