Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 219

От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #106

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Реших все пак да пробвам тази Диема Спорт 3 4К. Прежалих 30лв. и взех една Ci+ карта от кабеларката ми, с което вече въпросният канал стана наличен при мен. Сигналът идва по коаксиален кабел. Честно казано почти отлично качество спрямо другите родни канали. Аз съм доволен.
    на коя кабелна си, понеже а1 не поддържа 4к през ci+

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #107

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Провинциална местна кабеларка - ОптиСпринт. Дали е истинско 4к на самия ТВ няма как да видя, защото дава резолюцията само на сигнал през HDMI входовете. Но поне визуално има разлика между ДиемаСпорт3-HD и ДиемаСпорт3-4К. Коаксиалният кабел е остаряла технология, но в някаква степен май още върши работа.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #108

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Остаряла според кого ? Кабеларките вече им е по-лесно да наблъскат всичко IPTV ... ма с възможно най-нисък битрейт и най-голяма компресия ...

  5. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #109

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Остаряла според кого ? Кабеларките вече им е по-лесно да наблъскат всичко IPTV ... ма с възможно най-нисък битрейт и най-голяма компресия ...
    Не съм сигурен коя технология е по-добрата,ама е сигурно,че операторите са измамници с любезното съдействие на дЪржавата(контр. органи).
    А1 е върха на мошениците.
    Интересно защо в големите вериги се стремят да спазват законите ,а операторите обират клиентите си без какъвто и да е контрол.
    Вероятно защото една верига може да излъже няколко клиента(по един и същ начин).А операторите като пробутат някоя шмекерия на 1 млн. потребители има и за тях и за контролни органи,че за тези които назначават контролните органи.
    Няма да се впускам в подробности колко измами направи А1 за има нема година,малки но от сърце.Разбира се всички ''контр. органи'' им съдействат и се държат като адвокати на А1.
    И тогава кой да им провери качеството на услугите?

    ''Няма такава държава'',това е истината,за народ -не знам.
    Суверена има сума ти права,напр. да стяга куфарите,за Германия,Италия или...където си поиска.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #110

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от etg Виж публикацията
    А нямаш никаква представа какво имам предвид с двата вида градуси защото нямаш и никаква представа какво означава числото 300 в характеристиката на една Wi-Fi връзка.
    Излагацията винаги е позволена, но се видя кой няма представа какво означават числата, така че нека всеки си решава дали да си опъва кабели през главата, за да ползва 100 mbit/s по лан или да има читав рутер и да използва 5Ghz му мрежа и съответно в пъти повече mbit/s.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #111

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    5GНz мрежа има много добри параметри, но е твърде зависима от разстоянието на устройствата до рутера и наличието на физически препятствия между тях. Дори през една стена не е вече това, което пише на книга.
    Хайде да спрем да пишем за "мрежите" във всяка тема. Всеки да се "свързва" както прецени, че е най-добре за него и може да се справи.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #112

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    някой може ли сподели iptv оператор (не е задължително да е от БГ), който да има 4к hdr мачовете - висша лига , световно.
    Абонирах се за тиви.бг, но през смарт тв не подкарва 4к каналите, искат с тяхно външно устройство.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    71
    #113

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Има ли някой абонат на EON, който да ползва не техния сеттоп бокс, а смарт ТВ приложението (за телевизор, не мобилното за таблет/телефон), да потвърди каква е максималната резолюция, която получава? Служител на Виваком ми обясни, че макса е HD и не се поддържа 4К.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #114

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Имам ЕОН на LG C9 , в списъка с каналите има Евроспорт 4К , но е заключен - май трябва допълнително заплащане.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    71
    #115

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Не би трябвало да иска допълнително заплащане. Според програмната им схема https://www.vivacom.bg/bg/eon/kanali , Eurosport 4K се излъчва в UHD и на най-евтиния пакет, LIGHT.
    IMG_20221203_105012.jpg

  13. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #116

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    На EON програмката има ограничение на битрейта. Не си спомням 13 ли беше, но доста под 20Mbit и не знам 4к канал дали ще може да се вмести в този много нисък битрейт. То е смешна работа. В менюто на настройките на програмката може да се види.
    Тея смешни оператори се подиграват с хората. В Япония и 8к сигурно вече си разпространяват по кабел, а тук даунгрейд до IPTV с много нисък битрейт и огромна компресия...
    Някой ако им звъни за въпроси, питайте ги дали излъват HD каналите с 10 бита дълбочина на цветовете.

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #117

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    На EON програмката има ограничение на битрейта. Не си спомням 13 ли беше, но доста под 20Mbit и не знам 4к канал дали ще може да се вмести в този много нисък битрейт. То е смешна работа. В менюто на настройките на програмката може да се види.
    Тея смешни оператори се подиграват с хората. В Япония и 8к сигурно вече си разпространяват по кабел, а тук даунгрейд до IPTV с много нисък битрейт и огромна компресия...
    Някой ако им звъни за въпроси, питайте ги дали излъват HD каналите с 10 бита дълбочина на цветовете.
    Гледам TVP 4K чрез m3u листа битрейта е 12mbit/sec 4K - картината е сълза.... Много зависи от битрейт до битрейт..... Иначе е ясно че тук се подиграват - аз такъв мазньоч като BNT1 за Световното не съм виждал.....
    Този пост е редактиран от Dominator; 03-12-22 в 16:22.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #118

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    а едно време са излъчвали и 3D FullHD за световното...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #119

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Аз пък съм много доволен от картината на мачовете от коаксиалната ми местна кабеларка. И 4К, че и БНТ 3 HD са си напълно задоволителни. Най-вероятно нацелих и прилични настройки за картината на Сонито за тв сигнала. Сега, не е 4К HDR от филми и YouTube, но за ТВ сигнал е напълно приемливо.

  18. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    285
    #120

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Най-вероятно местната кабеларка пуска по коакса БНТ 3 HD с около 12 mbit.
    Което е ОК.
    За 4К трябва трухпух от 18 - 25 mbit.

    А в ЕОН приложението аз виждам ограничение от 4 mbit МАКС.
    Е, за какво 4К може да става дума тука?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-21, 09:43
  2. Отговори: 0
    Последно: 03-12-20, 19:50
  3. Samsung ue-32j4500aw-не намира всички канали
    От ssamm22 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 10-04-17, 17:12
  4. Октомври 2010
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 15-10-10, 12:42
  5. Честита Нова Година на всички...
    От hihimor във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 17
    Последно: 02-01-09, 18:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе