Резултати от 1 до 5 от общо 5

XH90 - Настройка на Авто рестарт

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #1

    XH90 - Настройка на Авто рестарт

    Имам въпросния ТВ от близо 2 години, но още от наталото има един проблем, който въпреки многото ъпдейти досега, не се е оправил. Понякога при пускане на ТВ, HDMI входовете не работят. Нито един. Трябва да се рестартира телевизора, за да мога да изкарам образ от ХДМИ.
    Дойде ми идеята, да нагласям таймер за автоматичен рестарт през нощта във време в което не се ползва телевизора. Влезнах в Sony Pro Settings менюто и там си я има опцията. Нагласих всеки ден в 05:00 да се рестартира телевизора, като дори при включен екран съм маркирал да прави Force Restart. Незнам дали се рестартира телевизора в определения час и става ли нещо, но откакто го нагласих, всеки ден при пускане на ТВ, трябва и Рестарт, защото не работят ХДМИ входовете. Настройките уж са запазени, дори след изключване и включване на тв, влизам в ProMode и проверявам текущите настройки, като там се вижда точно каквото съм настроил. Пробвах го и сега, настроих таймер рестарт във време след 5мин от текущото и Force Restart при пуснат екран, но нищо не се случи. Идеи ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,387
    #2

    Отговор: XH90 - Настройка на Авто рестарт

    А досега правил ли си на телевизора хард ресет което е различно от ресета в настройките в менюто

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #3

    Отговор: XH90 - Настройка на Авто рестарт

    Не съм правил. Понякога е спирал тока, брои ли се ?
    Какво се случва с въпросния хард ресет ? Ще загуба ли настройките които съм си правил на картина и звук ?

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    616
    #4

    Отговор: XH90 - Настройка на Авто рестарт

    да, затова си ги запиши (най-добре си ги снимай на телефона - поне снимките са безплатни )

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #5

    Отговор: XH90 - Настройка на Авто рестарт

    С какво ще помогне въпросния хард ресет ? Гледам че не са само настройките, имам и инсталирани приложения, които предполагам и тях ще трябва да преинсталирам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Рестарт след рестарт по време на POST
    От IMonev във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 01-02-11, 16:49
  2. Рестарт на PC-то
    От Tores във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 14-02-06, 00:02
  3. PC рестарт
    От mitco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 13-01-04, 23:10
  4. рестарт....
    От spoofer във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 18-04-03, 21:33
  5. Рестарт:(
    От kesten във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-11-02, 00:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе