Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с интернет мрежа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    52
    #1

    Проблем с интернет мрежа

    Здравейте! Имам следния проблем: на таблет и два тв бокса с Андроид съм инсталирал мултимедийния плеър Коди със няколко добавки към него за телевизия и филми. При един обаче от известно време имам проблем с удостоверяването и влизането. Това обаче се случва само при едни мрежи, а при други работи безотказно. По принцип на мобилна мрежа не работи, а на уайфай на едни да, на други не. Не мога да си обясня на какво се дължи това. До преди месец работеше с всички мрежи. Ще бъда благодарен ако някой ми помогне в този казус.
    Този пост е редактиран от ROBERT; 26-11-22 в 00:14.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на hgeorgiev
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    60
    #2

    Отговор: Проблем с интернет мрежа

    Малко е неясно написаното. Кое точно прави проблем и кое влизане? Кой ти е провайдъра на мобилната мрежа на която не работи? Ня коя wifi мрежа работи и не работи....2,4 или 5гх? На WiFi мрежата кой ти е доставчика? Коя/каква ТВ гледаш?
    Ясно че е стар въпроса, но и аз гоня тук едни духове с ТВ и мобилна мрежа и тествам разни варианти.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем и интернет
    От koko20 във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 23-11-07, 14:58
  2. LAN И Интернет на 2 РС проблем
    От bestman във форум Мрежи
    Отговори: 12
    Последно: 23-03-05, 21:35
  3. Проблем с интернет
    От JIM във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 22-10-04, 02:28
  4. Проблем с интернет
    От dimi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 10-07-03, 11:39
  5. Интернет проблем
    От Wizard във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-03, 21:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе