Резултати от 1 до 2 от общо 2

Sony 46HX750 vs Panasonic 47WT50

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    2
    #1

    Sony 46HX750 vs Panasonic 47WT50

    Здравейте,
    следя от известно време темите за телевизори и искам да поздравя всички, че сте събрали толкова много полезна информация на едно място.
    Предстои ми покупка на телевизор - надявам се до края на уикенда да се сдобия с такъв и съм се спрял на 2 модела - Sony 46HX750 и Panasonic 47WT50. Четох за предимствата на плазмите, ходих и да ги гледам - наистина са много добри,но за моите условия на гледане съм се спрял на LED. Първия модел го бях гледал преди няколко месеца и ми хареса, не колкото HX850 (който тогава за мен беше най-добрия LED телевизор в магазина), но при втория ме спира цената.

    Днес излязоха новите промоции в Технополис и Sony-то е 1899 лв. + 2 бр. очила , а Panasonic-a 2099 лв. + 2 бр. очила и смарт дистанционно. Споменавам само тези два модела, освен защото първоначално се бях спрял само на Sony, но и има възможност за изплащане без оскъпяване.

    Откъм цена ~2000 лв. на изплащане ме устройва, размера - 40" ми се виждат доста малки, така че мисля 46-47 е идеален като за начало. На смарт функциите не държа много, но вече всички ги имат. 3D-то също не ми беше приоритет, но при положение, че го има - ще се пробва. Основно ще се ползва свързан с PC - филми, гейминг (евентуално и някоя конзола по-натам), телевизия.

    Четох по review-тата противоречиви мнения за нивото на черното и проблеми с local dimming-а при Panasonic-а. Някой може ли да ги потвърди/отхвърли? За Sony-то пък четох, че цветовете не били толкова добри като на HX850 поради матовия панел (в магазина като ги гледам двата наистина имаше разлика, но не знам на какви настройки са били). Довечера ще ходя да ги сравнявам така или иначе, но ако може някакви предварителни напътствия ще съм ви много благодарен.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #2

    Отговор: Sony 46HX750 vs Panasonic 47WT50

    Според наблюденията ми, този:
    Google Преводач

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sony или Panasonic
    От panteroid във форум Sony телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 24-12-14, 08:46
  2. Sony KDL-42W655 LED vs. Panasonic TX-42AS600E
    От kiril30 във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-14, 18:57
  3. SONY 55HX750 или PANASONIC 55DT50
    От nrj във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 03-04-13, 16:49
  4. Избор на видеокамера - SONY, PANASONIC или JVC ?
    От DEF във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 18-12-07, 20:44
  5. Цифров фотапарат - Sony S40 или Panasonic LS1
    От leo_i във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 15
    Последно: 14-11-05, 14:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе