Страница 22 от 58 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #316

    Отговор: SONY телевизори 2015

    За да ви излизат всички приложения инсталирайте: https://play.google.com/store/apps/d...deloadlauncher

    Иконката ще ви се покаже, в главното меню на телевизора. След като го стартирате, ще видите и останалите инсталирани апове. За момента това е решението.

    Aпове, които съм тествал до момента и работят безотказно:
    - Firefox
    - Skype
    - Instagram
    - Facebook
    - ES File explorer
    - ES Taskmanager (Task killer) - екстеншън към ES File explorer служи за чистене на кеша, ънинсталиране на апове и други подобни туикове.
    - Popcorn time
    - Teamviewer for remote control
    - µTorrent

    Също така да споделя, че на Opera browser работи мултитаскинга. Тоест може да слушате музика от Ютюб и да си броузвате в същото време.Предполагам и на Firefox ще работи, не ми е останало време да тествам.

    Към телевизора закачих тези мишка/клавиатура - LOGITECH MK220 WLESS DESKTOP 920-003164 :: Клавиатури :: Клавиатури :: Периферни устройства :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria - и вършат перфектна работа. Препоръчвам, всеки да си вземе, вместо куцуто тъч дистанционно на Сони.

    И последно, но не по значение - за да ви работят 3Д очилата, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е активиран BLUETOOTH от настройките на телевизора - иначе не работят! Снощи се чудих 2 часа какво става и защо не се синхронизират, след което случайно попаднах на менюто за блутут, където беше вече описано, че ако е изключен и очилата няма да работят. Да го имате в предвид това, защото аз първо блутута изключих :D
    hristobotev, hristoslav2, svetlio1 и 3 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #317

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Kayso Виж публикацията
    За да ви излизат всички приложения инсталирайте: https://play.google.com/store/apps/d...deloadlauncher

    Иконката ще ви се покаже, в главното меню на телевизора. След като го стартирате, ще видите и останалите инсталирани апове. За момента това е решението.

    Aпове, които съм тествал до момента и работят безотказно:
    - Firefox
    - Skype
    - Instagram
    - Facebook
    - ES File explorer
    - ES Taskmanager (Task killer) - екстеншън към ES File explorer служи за чистене на кеша, ънинсталиране на апове и други подобни туикове.
    - Popcorn time
    - Teamviewer for remote control
    - µTorrent

    Също така да споделя, че на Opera browser работи мултитаскинга. Тоест може да слушате музика от Ютюб и да си броузвате в същото време.Предполагам и на Firefox ще работи, не ми е останало време да тествам.

    Към телевизора закачих тези мишка/клавиатура - LOGITECH MK220 WLESS DESKTOP 920-003164 :: Клавиатури :: Клавиатури :: Периферни устройства :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria - и вършат перфектна работа. Препоръчвам, всеки да си вземе, вместо куцуто тъч дистанционно на Сони.

    И последно, но не по значение - за да ви работят 3Д очилата, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е активиран BLUETOOTH от настройките на телевизора - иначе не работят! Снощи се чудих 2 часа какво става и защо не се синхронизират, след което случайно попаднах на менюто за блутут, където беше вече описано, че ако е изключен и очилата няма да работят. Да го имате в предвид това, защото аз първо блутута изключих :D
    Колега,как точно и от къде инсталираш Skype на телевизора?....че нещо при мен не се получи......

  4. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #318

    Отговор: SONY телевизори 2015

    При мен не работи... не ми открива нищо повече от това, което имам.

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #319

    Отговор: SONY телевизори 2015

    За да инсталирате даден апп, първо трябва да си го изтеглите от google store. Това става по следния начин:
    1. Сядате на компютър и влизате в google store.
    2. Намирате приложението, което искате да инсталирате и копирате линка му.
    3. Влизате тук APK Downloader [Latest] Download Directly | Chrome Extension v3 (Evozi Official), пействате линка на апликейшъна и цъкате да ви генерира линк за сваляне.
    4. Сваленото приложение, качвате на USB флашка форматирана задължително във FAT32, след което я включвате в телевизора.
    5. Стартирате ES File Explorer, влизате във флашката и стартирате изтегления apk файл.
    6. Изчаквате инсталацията да завърши и сте готови. Така инсталирания апп може да намерите след като стартирате лаунчъра, посочен в предния ми пост.
    novla и CecyMecy харесват това.

  6. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #320

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Това вече е съвсем различно и точно обяснение. Благодаря!
    Тествах Vbox7 и SoundCloud. Работят добре само, че ще са необходими мишка и клавиатура (за Vbox7 е необходими, за да можете да пускате клипа на цял екран.; За SoundCloud е абсолютно задължително, за да можете да правите какво и да било. ). В моя случай ползвам телефона и приложението на Сони - TV SideView. Просто е необходимо да имате курсор (мишка) и клавиатура. Само с дистанционното на ТВ-то не става.
    Този пост е редактиран от novla; 18-08-15 в 20:20.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #321

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Благодаря ти Kayso,сега всичко е наред.......бъди жив и здрав...!
    Аз ползвам клавиатура на Logitech-K400r , работи без проблем и е доста компактна и удобна. Има вграден тъчпад,което е удобство,като си полегнеш на диванчето пред телевизора...препоръчвам я горещо!
    Този пост е редактиран от iveto; 18-08-15 в 20:31.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #322

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Колеги, може ли да ми обясните как мога да ползвам едновременно dvb-c и dvb-s тунерите на тв sony KDL 42"w828b ? Имам кабелна на близу и една останала антена от булсат. Пробвах да хвана свободни канали с тяхния приемник [zhd100] , но не ме пуска в инсталация да търся . Не знам, може да ги заключват,затова искам да пробвам с вградения dvb-s тунер.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #323

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Едновременно не може - превключи от менюто на DVB-S.



    Sony X900C Review (XBR55X900C, XBR65X900C)

    Sony X930C Review (XBR65X930C)

    audiovideohd.fr...Sony KD-65X9305C review
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-08-15 в 18:21.
    stoianmitkov одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #324

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Благодаря за отговора. С превключването между тунерите ми е ясно. Моят проблем е, че не знам къде да включа кабела от сателита. Бях го мушнал в буксата за кабелната, но от там нищо. Не
    ми извади никакви свободни сателитни програми[в смисъл изписа ми нещо от сорта, че не съм свързал сателитна антена] .А няма и логика да се слага там.Би трябвало да е друг входа за сателитна антена, но не знам кой да ползвам. До входа за кабелната има и друг вход, той е с външна резба. Да не би да е той? Ако него трябва да ползвам, може ли да ми кажеш какъв накрайник се слага на кабела, защото с f-конектор,който се ползва за връзка към сплитер не става. Идва малък, а и самата дупка на входа е по -голяма.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #325

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Точно там е и конектора е същия. Явно не го навиваш добре.
    stoianmitkov одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #326

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Благодаря. А след това трябва да пусна да си търси, или да въвеждам нещо ръчно [транспондери, честоти ]или нещо друго?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #327

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от stoianmitkov Виж публикацията
    До входа за кабелната има и друг вход, той е с външна резба. Да не би да е той? Ако него трябва да ползвам, може ли да ми кажеш какъв накрайник се слага на кабела, защото с f-конектор,който се ползва за връзка към сплитер не става. Идва малък, а и самата дупка на входа е по -голяма.
    Конектора за сателитният тунер е отляво на този за кабелната. под него има картинка със сателитна антена. Навива се стандартен F-конектор. После пускаш да търси по честоти.


    stoianmitkov одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #328

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Страхотно обяснение, със снимка . Не съм я видял понеже тв-то е на стената. Благодаря. А тези честоти вземат ли се от някъде, или се пуска някакво авто търсене?Както се разбра съм супер начинаещ в тази област, затова ще ви помоля за разбиране.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #329

    Отговор: SONY телевизори 2015

    В повечето има готови настройки по спътник - ако знаеш къде ти е насочена антената, просто избираш името на съответният спътник от менюто и сканираш .
    stoianmitkov одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 58 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе