Страница 20 от 75 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 1112

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    78
    #286

    Отговор: SONY телевизори 2017

    И аз да споделя впечатления след ъпдейта
    Инсталирах го преди 2 дена. Установих че вече има работещо EPG и тъкмо мислех да репликирам Iveto ☺ че менюто продължава да е лагаво и все още премигва при превключване на каналите, видях в последния му пост е писал за изтриването на кеша и реших да го пробвам... И чудо премигването изчезна, менюто стана по-бързо, (макар че има какво още да се желае), каналите превключват една идея по-бързо
    Благодаря колега Iveto - спести ми хард ресета!
    По отношение на Коди-то и на мен повече ми допада новия интерфейс на 17та версия. Не съм открил някакви проблеми, всички адони си работят и след ъпдейта.
    Да споделя и за проблема с USB флашката Samsung 128GB. Ползвах я като външен сторидж, за свалените филми. След ъпдейта на фирмуера ТВ я откри под друго име и трябваше да донастройвам пътищата в някои аддони на Коди и в торент клиента, но в последствие реших да пробвам новата функционалност и да я добавя към вътрешния сторидж... Е не успях-форматира я, и изчезна като отделно устройство, но вътрешната памет не се увеличи. Реших да рестартирам, картата се появи в сторидж менюто, но с нулев рамер. Вътрешната памет си беше със същия размер. ES Explorera я вижда, Total comandera не. Пробвах да я формагирам през сторидж менюто - след дълго замисляне ми каза че флашката не може да бъде открита. Отказах се, ще си я форматирам на компютъра и ще я ползвам като обикновен usb диск.
    Това е от мен, не знам дали има значение модела, но на моя 55xd8577, подобрението от ъпдейта сработи чак след изтриване на кеша и рестарт. Надявам се инфото да е полезно...
    И така, дано догодина с Андроид 7 телевизора да работи още по-добре [emoji1]

    Sent from my Nexus 10 using Tapatalk
    Този пост е редактиран от bobybc; 24-02-17 в 23:10.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #287

    Отговор: SONY телевизори 2017


  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #288

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Хора, имам една добра и една лоша новина с моя 55Х8507С
    първо добрата : странно но факт , телевизора е включен на запис и записва някаква програма и по подразбиране не може да гледаш друга програма. ДА, НО АЗ ГЛЕДАМ друга програма докато си върви записа на онази, която съм пуснал. след спирането на записа (много ме измъчи докато успях да дам ръчно спиране) гледах какво съм записал - всичко си беше наред. излиза че тунера е истински двоен май?
    сега лошата: мога да гледам само една единствена програма - БНТ HD

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #289

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Вероятно гледаш и записваш програми , които са на един транспондер.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #290

    Отговор: SONY телевизори 2017

    аз съм на BLIZOO
    но мисля че и на един транспондер да има две програми като тунера е един пак не трябва да разрешава запис

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #291

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Същото е - на една честота да го кажем имаш поне 4-5 канала сигурно . Иначе имаш два сат. тунера и там би трябвало да си гледаш и записваш различни неща без проблеми ... ако имаш съответно сигнал на двата тунера.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    76
    #292

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Здравейте. Направих ъпдейта и всичко е ОК. Искам да попитам ако направя хард ресет (това е функцията фабрични настройки ако не се лъжа) ще се разбъркат ли програмите които съм подредил със Сони едитор?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #293

    Отговор: SONY телевизори 2017

    За диска за който питаш Иво.И при мен е така.Различно. Някой път спира друг път цяла нощ си свети. С диск на Сони съм 1ТВ

  11. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #294

    Отговор: SONY телевизори 2017

    falkoneto , всичко изчезва, все едно си го купил току що .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    13
    #295

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Онлайн кога да очакваме актуализацията.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    76
    #296

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    falkoneto , всичко изчезва, все едно си го купил току що .
    Благодаря. Сигурно ще пропусна ако не е наложително да се прави.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #297

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от valter1968 Виж публикацията
    За диска за който питаш Иво.И при мен е така.Различно. Някой път спира друг път цяла нощ си свети. С диск на Сони съм 1ТВ
    Знаех си че не са го оправили...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от bul123 Виж публикацията
    Онлайн кога да очакваме актуализацията.
    Онлайн идва след няколко дни обикновено,след като я качат на сайта...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    Хора, имам една добра и една лоша новина с моя 55Х8507С
    първо добрата : странно но факт , телевизора е включен на запис и записва някаква програма и по подразбиране не може да гледаш друга програма. ДА, НО АЗ ГЛЕДАМ друга програма докато си върви записа на онази, която съм пуснал. след спирането на записа (много ме измъчи докато успях да дам ръчно спиране) гледах какво съм записал - всичко си беше наред. излиза че тунера е истински двоен май?
    сега лошата: мога да гледам само една единствена програма - БНТ HD
    Така е....докато записваш една,може да се гледа друга,можеш по време на самия запис,за го гледаш от началото му например,не съм забелязъл да не мога да превключвам определени програми по време на запис,защото обикновено когато записвам нещо или е късно вечер и съм си легнал да спя или не съм в къщи...но ще пробвам и ще пиша по-късно...

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #298

    Отговор: SONY телевизори 2017

    за гледането на записваната програма докато не е завършил записа съм съгласен - и на плазмата ми работеше така. обаче за да гледаш една програма и същевременно да записваш друга е малко по различно - трябват ти два отделни тунера, което значи и два CAM слота за карти за да гледаш кодирани програми. ако нашите телевизори имаха такава екстра (два тунера) в рекламите на ТВ-то щеше да е дебело подчертано това - маркетинговия отдел не спи. освен това и щяхме да имаме PiP и PaP за телевизията а не само за hdmi входовете както е в момента(имаме РаР).
    наистина в спецификациите пише че тунера е двоен, но това аз го разбирам, че работи и на двата стандарта DVB-T/T2 / DVB-S/S2

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #299

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Sony 2017 TV line-up - full overview with prices - FlatpanelsHD

    A1 ZD9 X94E X93E X90E X85E X80E
    Panel type OLED VA LCD VA LCD VA LCD VA LCD VA LCD IPS LCD
    Resolution 4K 4K 4K 4K 4K 4K 4K
    HDR10 x x x x x x x
    Dolby Vision x x x x
    HLG x x x x x x x
    Backlight Master Drive FALD Backlight Drive FALD Edge LED Edge LED
    Local dimming Pixel level x x
    MotionFlow 1200/960 1200/960 1000/960 1000/960 800/960 400/480
    Triluminos x x x x x x x
    X-tended DR Pro Pro Pro Pro
    Processor X1 Extreme X1 Extreme X1 Extreme X1 Extreme X1 X1 X-Reality
    3D x
    Android TV x x x x x x x
    Google Cast x x x x x x x
    HEVC x x x x x x x
    VP9 x x x x x x x
    Twin tuner x x x x x x
    HDMI 4 4 4 4 4 4 4
    WiFi ac ac ac ac ac ac ac
    VESA bracket x x x x x x x
    Sizes 55",65",77" 65",75",100" 75" 55",65" 49",55",65",75" 55",65",75" 43",49",55"

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #300

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Има някои неща дето ме дразнят и продължават да са си така - менюто за настройки трябва да натискаш "15" команди , за да стигнеш до него - можеше да си има отделен бутон "меню" , а не два дето вършат едно и също - "назад" и "изход"
    - другото е също по менютата , свикнал съм, а си е и най-нормалното като стигнеш до позиция да натиснеш "ОК" и да влезеш в подменюто ... да ама при Сони не става - трябва да дадеш настрани (надясно)

    ... дребни нещица ама дразнят .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 75 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 18:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 08:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 12:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 08:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе