Страница 14 от 21 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 301
Like Tree41Одобрявам

SONY и HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    63
    #196

    Отговор: SONY и HBO GO

    Понеже няма смисъл.
    Весели празници на всички!
    Този пост е редактиран от BackTrack5R3; 01-01-19 в 15:20.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #197

    Отговор: SONY и HBO GO

    Полезна информация, благодаря! Вчера правих малко проби и едновременно гледах 4 филма на 4 различни устройства у дома - на 2 телевизора, на компютър и на телефона. Така че този ред, в който пише, че могат да се гледат 2 стрийма едновременно - не е верен, що се отнася до гледане през един и същи IP адрес.

    Иначе имам добавени 6 устройства в акаунта, едно от които е компютърът, през който се регистрирах и той стои в списъка без възможност за изтриване. При опит да добавя ново, 7-мо устройство, не ми изписва грешка или че вече съм запълнил квотата, а се зарежда екранът за въвеждане на код. Някой знае ли колко е реалното ограничение от устройства наистина? Аз просто нямам повече устройства за да пробвам, но довечера съм на гости при приятел и ще пробвам с неговите 2 компютъра и 2 телефона, да видя кога ще му се види краят.

    --

    А всъщност тези линкове за сваляне с каква цел са, след като вече го има безплатно в Google Play Store? Може би са някакви кракнати и работят на по-стари версии Андроид?

    ---
    Прочетох цялата тема и разбрах за възможността за промяна на големината на субтитрите, че нещо ми беше убягнала. Направих си ги по-големи и сега наистина се наслаждавам на филмите.

    Ако някой има проблеми - задължително да си провери вътрешната мрежа. Аз съм на доставчик, който ми дава 32 мегабита макс., обикновено е между 25 и 30. От рутера само до Сонито съм с кабел, а до Самсунга (друг Тв), до телефона и до лаптопа - по ВиФи на 2.4 ГХц, Самсунга е със 150-мегабитова карта, телефона - със 72 и лаптопа - с 300 мегабитова. Вчера пусках 4 стрийма едновременно, и на 4те качеството беше високо, доколкото можах да видя. За 5 минути тест, нямаше никакво насичане, буфериране и др. Рутерът ми е MI Router 3.
    Този пост е редактиран от ogi28b; 31-12-18 в 16:00.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #198

    Отговор: SONY и HBO GO

    BackTrack5R3


    В магазина на телевизора има оригинално приложение на HBO GO oт 5.12.2018г. няма смисъл от аpk.файлове.

    Весело посрещане на новата година.
    Този пост е редактиран от sony 1; 31-12-18 в 19:04.

  5. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #199

    Отговор: SONY и HBO GO

    Като цяло филмите и сериалите които предлагат HBO GO отстъпват на тези в NETFLIX ... поне според мен.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #200

    Отговор: SONY и HBO GO

    Спор няма, но като няма субтитри в Нетфликс е без значение.

  7. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #201

    Отговор: SONY и HBO GO

    Да, май по-рано е имало субтитри, но не са били хубави и те са ги махнали изцяло. Иначе в HBO GO Доли медия студио си вършат много професионално работата.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #202

    Отговор: SONY и HBO GO

    Аз в Нетфликс само на преведени с Google translate съм попадал. Иначе имат много богато съдържание (Включително и HDR)

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #203

    Отговор: SONY и HBO GO

    Точно заради субтитрите Netflix го отсвирих оше в началото като го пуснаха..гледах няколко филма в 4К и това беше..

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #204

    Отговор: SONY и HBO GO

    Как мислите, дали има шанс ако един потребител им пише и им каже, че в този си вид субтитрите не са много удобни за четене, да направят нещо по въпроса? Имам предвид, че използват бели букви без никакъв контур, нито сянка. Така на по-светли сцени или ако фонът е бял, например филм с изразени зимни сцени - субтитрите са направо невъзможни за прочитане. Разбира се, в случая си гледам само от моята камбанария, но съм свикнал с компютърен плеър, на който можеш по желание да правиш следните настройки:

    1. Контур на шрифта - очертава буквите с друг цвят
    - цветът на контура е свободно избираем
    - дебелината на контура е избираема
    - прозрачността на контура е избираема

    2. Сянка на шрифта - това е силует на самата буква в черен цвят, който се показва зад буквата, с малко отместване надолу и надясно, като така я прави много лесна за възприемане
    - може да се избира отместването колко да бъде
    - може да се избира прозрачността на сянката.

    Просто да се добави като стил и потребителят да избира сам дали да го включи или изключи този стил. Прилагам картинка за онагледяване:



    Виждате, дори и в този пример, текстът без контур и сянка е труден за четене. Долният текст е с нещо подобно на сянка, на Paint го направих. И дори без контур, а само със сянка, пак е много по-лесен за четене.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #205

    Отговор: SONY и HBO GO

    Настройките за субтитри в менюто "достъпност" не важа ли и за приложенията .
    По спомен в Ютюб се променяха и бяха както съм ги настроил.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #206

    Отговор: SONY и HBO GO

    Имам предвид да се променят на глобално ниво в самото приложение. На другите ми телевизори нямам меню "Достъпност". А тук като го активирам - появява се контур около текстовете, но само в менютата на телевизора (Ютуб не съм пробвал, не ми трябва). Обаче в HBO GO няма промяна, там се показват с настройките от приложението. Благодаря за съвета, иначе.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    2
    #207

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от ogi28b Виж публикацията
    Имам предвид да се променят на глобално ниво в самото приложение. На другите ми телевизори нямам меню "Достъпност". А тук като го активирам - появява се контур около текстовете, но само в менютата на телевизора (Ютуб не съм пробвал, не ми трябва). Обаче в HBO GO няма промяна, там се показват с настройките от приложението. Благодаря за съвета, иначе.
    И при Самсунг е същата работа. Бели субтитри, които направо ти бъркат в очите.
    Спасението е да се използва HBO GO от Playstation 4. Там субтитрите не са бели(жълтеникави са), а четенето им е удоволствие.
    Този пост е редактиран от justhuman; 10-01-19 в 12:58.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    54
    #208

    Отговор: SONY и HBO GO

    По-добре пишете на разработчиците на приложението вместо да си купите PlayStation 4.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #209

    Отговор: SONY и HBO GO

    Някой успял ли е да подкара филм от телефона на тв със субтитри? Аз използвам cast to tv, bubble upnp И съм успявал да подкарам на лг, че но на сонито и панасоника не мога. Има ли начин или?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #210

    Отговор: SONY и HBO GO

    https://play.google.com/store/apps/d...dtv.production

    Пробвах този линк но при мен няма бутон за инсталиране, дава че това приложение не е съвместимо с никое от устройствата ви. Модела ми е 50W756C

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 21 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  3. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе