Страница 18 от 96 ПърваПърва ... 816171819202868 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 1427
Like Tree229Одобрявам

Приложения за Android TV (инфо в първи пост)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #256

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Здравейте,
    Имам 50W809C досега винаги след ресет на ТВ съм инсталирал от маркета през браузера на ПС то ES File Explorer/Manager PRO, тъй като го имам купен, днес обаче греда голяма, Маркета казва че приложението не е съвместимо с телевизора. В същото време версията с реклами на ES File Explorer/Manager е съвместимо и се инсталира без проблем. Въпроса ми е само в моя телевизор ли е проблема или е повсеместно, някой забелязал ли е нещо подобно?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #257

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Инсталирай си добавка за субтитри и ги тегли. От 'заводските' в смисъл тези от репото на коди open subtittles и bsplayer работят. Бсплеъра, пуска съобщение, че не поддържа стрийминг, но пак тегли. За опън субтайтълс, трябва регистрация в сайта и после я пишеш в настройките на приставката. От регионални настройки,задай на какъв език искаш да ти търси субтитри. Има и адон за субсунаксибз, но трябва допълнително да се инсталира българско репо.
    Едит: При мен зелка, арена и замунда, не работят с елементум, иска си куасар. Някаква настройка ли е?
    благодаря много! тръгнаха и субтитри. относно елементум-а - не знам, нямам инсталиран куазар и филмите вървят.

  4. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #258

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Колеги сигурно е коментирано милион пъти,четох назад ,но не намирам решение,та как да накарам VLC да се показва в приложенията,App Cloner не го намирам в маркета.иначе през VLC и с помощта на Serviio ми тръгват филмите от споделената папка филми на компютъра и със субтитрите нямам грижи,само проблема с VLC остана нерешен.
    Този пост е редактиран от felipe; 14-10-18 в 16:35.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #259

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    При мен се вижда ВЛЦ, с андроид 6 съм. Опитай да го деинсталираш и да го инсталираш пак от гугъл плей.

  6. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #260

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    При мен не иска,даже от флашка го инсталирах.С андроид 7 съм.Сега ще пробвам с App Cloner и него инсталирах от флашка.
    П.П.С App Cloner се получи използвах това
    Цялата работа е в активирането на три тикчета в Аpp Cloner преди да клонирате Google Chrome, КЛИКВАТЕ ВЪРХУ Google Chrome ТО СЕ ПРЕХВЪРЛЯ ОТ ДЯСНАТА СТРАНА , намирате ПОД НЕГО - Аndroid Wear & TV options кликате върху него, вътре намирате Remove watch app - и го активирате Leanback launcher support- и го активирате Еnable TV version - и го активирате, след тези стъпки актививирате клонирането и вече имате инсталирана икона в главното меню.
    Голямо благодаря на sony 1!
    Този пост е редактиран от felipe; 14-10-18 в 17:05.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #261

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    VLC плеара си стои в "Препоръчани приложения" най вдясно на моя тв. и той е с Андроид 7

    Има още приложения извън видимата част на екрана във дясно.

    Погледни пак, да не си го пропуснал.
    Този пост е редактиран от sony 1; 14-10-18 в 19:26.

  8.  
     
  9. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #262

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Там беше да се е@а и новобранеца,сега имам два VLC плеара. Отново мерси!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    54
    #263

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    @joro_kem, както е обяснил колегата, след като инсталираш subsunac/subssab като си пуснеш филми, натискаш средния бутон на дистанционното и отиваш на предпоследноте меню и от там си избираш субтитрите през инсталираната приставка. Извинявай, че много детски обяснявам, но не знам доколко си запознат с kodi.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #264

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sapiora Виж публикацията
    @joro_kem, както е обяснил колегата, след като инсталираш subsunac/subssab като си пуснеш филми, натискаш средния бутон на дистанционното и отиваш на предпоследноте меню и от там си избираш субтитрите през инсталираната приставка. Извинявай, че много детски обяснявам, но не знам доколко си запознат с kodi.
    Благодаря за съвета. Ще го пробвам. Досега при избор на филм се отваря прозорец и ме пита от кои добавки да търси субтитри.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #265

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    момци, някой успял ли е да инсталира play Diema xtra на android tv? искам да гледам Пулеви довечера, а нямам абонамент за диема-пакета.
    п.п. сега звъннах на оператора и активирах 30 дневен абонамент, който всъщност е по-изгоден, отколкото да платя само за боксовата вечер
    Този пост е редактиран от joro_kem; 27-10-18 в 17:01.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #266

    Отговор: Приложения за SONY Android TV


  14.  
     
  15. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #267

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Да знаете андроид приложение за телефона чрез което да го ползвам като безжична блутут клавиатура?

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #268

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Андроид тв на сони поддържа ли блутут аудио искам да що свържа с колонки или слушалки?

  17. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #269

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Зависи от модела ти.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #270

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Модела е 55XF8096, ама го нямам още му се чудя и събирам инфо да ли си заслужава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 96 ПърваПърва ... 816171819202868 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-17, 14:16
  2. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 18:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-17, 18:22
  4. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 10:28
  5. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе