Страница 24 от 96 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 1427
Like Tree229Одобрявам

Приложения за Android TV (инфо в първи пост)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #346

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Ами това на всяка пета минута да ти излиза надпис с подкана да платиш, не е ли реклама?И да плащаш за един гол плеър, на който ако не ти работи листата, която ти трябва да си търсиш, нищо не можеш да гледаш, си е живо извращение! И като им пишеш, че програмите прекъсват, почват да ти обясняват, че не зависело от тях, а от тези, които пускали стрийма. Хубаво си избърсват ръцете, ама и аз ги забърсах
    Този пост е редактиран от eleena; 22-11-18 в 23:37.

  2.  
     
  3. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #347

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Е, реклама си е... аз казвам, че след като се абонирах реклама не съм видял, поне докато гледах филма де

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #348

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Ами при мен прекъсва от време на време, което досадно, като прибавиш и рекламата през 5 м.- не става
    То винаги е така някоя година безплатно докато свикнеш и после такси, сега 2 лева след някой месец 5 лева и така...

    Аз съм го инсталирал за всеки случай ако нещо спре телевизията на А1 да може да се догледа някое предаване макар и с прекъсването на 5 мин
    с подсещането за абониране.

  5. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #349

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Аз го използвах само за HBO от време на време, така че няма да ми липсва много.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #350

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    И на мен хич няма да ми липсва ако ще да го спрът изцяло, но сигурно няма да го направят за да могат да набират абонати с подсещането на 5 мин

  7. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #351

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Интересно като гледам през DA Player в картина-допълнителни настройки-видео опции ми са активни HDR режим и цветно пространство, които иначе не са активни.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    85
    #352

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Читаво приложение за гледане на GooglePhotos?
    Намерих едно PhotoGuru Media Player , но дизайна е като от края на миналият век

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #353

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Приложението Movian отскоро инсталирах - достъп до почти всички торенти в зелка-замунда, арена.бг, рутракер и т.н.(без категориите за еротика+18), но в раздел музика мога да просвирвам само mp3, flac формат файлове не можах да си пусна? Не разбрах как могат ръчно да му се инсталират допълнителни плъгини на Movian - пише архива с плъгина да се запише на USB и да се "play" с Movian обаче как става на практика това "play" с Movian?

    В DAplayer май всички бг канали са само SD качество?
    Този пост е редактиран от morandis; 25-11-18 в 17:58.

  11. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #354

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Рутракер върви ли ти в момента,аз имам регистрация,но не ми я приема плъгина,същото е и със замунда,вървят аренабг и рутор,поне при мен.С Да плеара ,снощи стана проблем,тъкмо гледах втория епизод на Касъл рок и стрийма изчезна,с всички канали бе така,аз съм се абонирал,но до 29 имам пробен период,мога да се откажа ако искам.Ще видим,ако стрийма е стабилен ще плащам.Иначе по какво съдиш че каналите са с СД качество?

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #355

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Пише си на логото на каналите примерно BTV HD и т.н.

    При Da Player е само BTV това им е SD версията.

    Няма значение това, иначе за 2лв. си заслужава отвсякъде.

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #356

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от felipe Виж публикацията
    Рутракер върви ли ти в момента,аз имам регистрация,но не ми я приема плъгина,същото е и със замунда,вървят аренабг и рутор,поне при мен.С Да плеара ,снощи стана проблем,тъкмо гледах втория епизод на Касъл рок и стрийма изчезна,с всички канали бе така,аз съм се абонирал,но до 29 имам пробен период,мога да се откажа ако искам.Ще видим,ако стрийма е стабилен ще плащам.Иначе по какво съдиш че каналите са с СД качество?
    На форк плеар вървят и рутор и рутракер и фул хд телевизии,за спорт и др..Мовиан не сэм го пускал отдавна и не знам какво работи.Хубава добавка е KINOTOR.На да плеар качествато е лошо. За тв не става.
    Този пост е редактиран от gogogogov; 25-11-18 в 21:22.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #357

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Да, объркал съм - и при мен рутракер не работи през Movian, но замунда и арена работят.
    Форк плеар още не съм настройвал.

  16. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #358

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    По нагоре съм писал,като гледам телевизия от оператора подменюто видео опции не ми е активно, а вътре е HDR режима, това означава ли че нямам HDR в програмите на оператора. Гледам тези опции са активни само при видео от приложения.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    14
    #359

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Здравейте,

    от скоро гледам филми чрез приложението movian, снощи ми излезе следното съобщение:

    Ако желаете да ползвате subsBG добавката/плъгин след 30 ноември 2018
    е нужно да получите регистрационен код.

    При вас така ли е ? Другата добавка мисля, че беше на opensubs, вие коя ползвате ?

  18. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #360

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Хм, аз последно събота го ползвах този плъгин и нямаше такова нещо, ама някаква гадост ще е пак. Ако науча нещо ще пиша.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 96 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-17, 14:16
  2. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 18:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-17, 18:22
  4. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 10:28
  5. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе