Страница 26 от 96 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 1427
Like Tree229Одобрявам

Приложения за Android TV (инфо в първи пост)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #376

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Хм, Деян и мен ме посети и сега добавките за субтитри на Movian не работят, чудя се да плащам ли, да не плащам ли, opensubtitles си работи, тя май също търси субтитри на български.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    85
    #377

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Аз платих.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #378

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от felipe Виж публикацията
    Хм, Деян и мен ме посети и сега добавките за субтитри на Movian не работят, чудя се да плащам ли, да не плащам ли, opensubtitles си работи, тя май също търси субтитри на български.
    Да opensub. търси БГ. субтитри но е недостатъчно и за някои филми няма да има субтитри.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #379

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Точно така е,там няма субтитри за европейските сериали например...те са в Bukvi.BG

  6. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #380

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Колега @netizen,ако може да споделиш как процедираше за да платиш.Аз съм склонен да платя,няма проблеми,ще платя 10 лв само за плъгина за субтитрите,но не мога да инсталирам платената версия,мисля 2.0, на плъгина.Досега се мъчих,през интернет браузъра на телевизора не става,през флашка ,мувиан вижда флашката ,но не вижда файловете вътре в нея.Писах на Деян за проблема,той може да намери решение,но е хубаво да споделиш и ти.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    85
    #381

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Изтрих Movian.app който бях инсталирал от apk. Инсталирах го от Google PlayStore. Отваря се IP адреса на телевизора в браузър, ако ип ти е примерно 192.168.0.10 -> http://192.168.0.10:42000 в полето за URL пействаш линка, примерно: http://api.deanbg.com/subsBG.zip и цъкаш на Open. Не знам обаче дали само с едно приложение купено ще работят нещата?

  8.  
     
  9. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #382

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Сега пробвах същото с инсталирания мувиан,не става,като цъкна open и нищо не се получава,сега ще пробвам с инсталиран от гугъл плей.
    П.П.И с новоинсталирания Movian нищо не се получава като въведа http://api.deanbg.com/subsBG.zip и цъкна Open,мамка му
    Този пост е редактиран от felipe; 04-12-18 в 18:55.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    85
    #383

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    На екран нищо не се случва. Убиваш приложението и го пускаш отново и нещата са там. После си слагаш ключа който ти е дал.

  11. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #384

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Аха,получи се да,появи се,ама сега пък изчезнаха всички други плъгини в менюто "Browse for plugins..."луда работа
    П.П.Някой има ли идея защо изчезнаха всички други налични плъгини,деинсталирах приложението,трих кеш и данни и нищо,няма нито един наличен плъгин освен subsBG,а и в Local Network се появи като мрежа Movian,какво става не знам
    Този пост е редактиран от felipe; 04-12-18 в 20:19.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #385

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    По-нагло няма, да искаш пари от торенти, които са пиратски както се казва Нееееееекст, има още 10 приложения които го заменят. Аз си плащам за Нетфликс и ХБО но за това няма да сам и сторинка

  13. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #386

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Той Movian умря,така, че идеята на Деян да събере някой лев покрай плъгините му и тя умря.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #387

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    При толкова безплатни алтернативи които в пъти превъзхождат платените приложения не бих дал стотинка.

    Нетфликс и Амазон видео нямат БГ. субтитри.

    HBO GO ако не ми е към пакета IPTV телевизия също не бих го платил отделно.

    КODI и останалите приложения както и торентите от нета(когато не работят добавките в КODI и приложенията) абсолютно ми покриват нуждите.
    sapiora одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #388

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Movian до преди 10 дена си работеше при мен и на Андроид, и на Виндовс - а след това направих опит да го инсталирам наново и се инсталира, но с празни категории плъгини - нищо не работи. Сега го инсталирах и на телефона, и на ВИндовс/Хром браузер като приложение и пак плъгините са празни. И хранилището откъдето теглих първоначално версиите също ми дава грешка: https://movian.tv/downloads/movian
    може някакъв временен проблем да е Ако някой го има инсталиран и му работи да не прави опит да го преинсталира.

  17. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #389

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Така е, Movian преинсталира ли се, край с добавките, жалко, хубаво приложение беше, добре, че преинсталирах преди да платя на Деян. Има някаква връзка между събитията, няма начин. Трябва да спрем да споделяме тук за хубави работещи приложения, защото ето какво се случва. Явно тук четат не само потребители. Аз ще продължа да ползвам приложението да гледам филми от споделена папка, но вече с предварително свалени субтитри.В този ред на мисли да споделите за работещо приложение за гледане на торенти он лайн(примерно от Рутор) с български субтитри?

  18. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #390

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от felipe Виж публикацията
    Така е, Movian преинсталира ли се, край с добавките, жалко, хубаво приложение беше, добре, че преинсталирах преди да платя на Деян. Има някаква връзка между събитията, няма начин. Трябва да спрем да споделяме тук за хубави работещи приложения, защото ето какво се случва. Явно тук четат не само потребители. Аз ще продължа да ползвам приложението да гледам филми от споделена папка, но вече с предварително свалени субтитри.В този ред на мисли да споделите за работещо приложение за гледане на торенти он лайн(примерно от Рутор) с български субтитри?
    Forkplayer+ace stream+mx player=rutor,rutraker,zona i dr.По добро от мувиан.Kinotor-добавка за гледане в нета.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 96 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-17, 14:16
  2. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 18:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-17, 18:22
  4. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 10:28
  5. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе