Страница 45 от 96 ПърваПърва ... 3543444546475595 ... ПоследноПоследно
Резултати от 661 до 675 от общо 1427
Like Tree229Одобрявам

Приложения за Android TV (инфо в първи пост)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #661

    Отговор: Приложения за SONY Android TV


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    15
    #662

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Kолеги предлагам в темата да си споделяме информация за подобни приложения, но да си даваме линкове на лични, сещате се защо
    Може ли линк на лични!?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #663

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Снощи гледах на мувиана 4к версията на филма с подводници и Джералд Бътлар от Замунда. Явно е нов релийз понеже вървеше без грешка и имаше суб. Но звука не беше дтс. Като го изгледах пуснах други филми с дтс. Някои тръгваха , но други в момента в който превключа звука на дтс и ме изхвърля от мувиана.
    Което е странно за мен. При вас как се държи.

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

  5. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #664

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Има нещо гнило и с другите плеари, не само с вградения. Ще стане ясно.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #665

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    E, i az някъде писах, че като се опитам да си пусна през Мовиан от някой торент музика във FLAC контейнер и приложението забива(и трябва принудително да се спре) инче торенти с mp3 ги просвирва нормално.
    преди седмица някъде имаше - 10% на разопаковани в ЕМаг и поръчах този излезе 216 лв. - с Андроид с-ма(мисля, че се обнови до Андроид 7) и му инсталирах VAvoo, OLA TV, smart Youtube TV и др., без насичане върви видео FHD video и по нормалното Youtube

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #666

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от patzi Виж публикацията
    Снощи гледах на мувиана 4к версията на филма с подводници и Джералд Бътлар от Замунда. Явно е нов релийз понеже вървеше без грешка и имаше суб. Но звука не беше дтс. Като го изгледах пуснах други филми с дтс. Някои тръгваха , но други в момента в който превключа звука на дтс и ме изхвърля от мувиана.
    Което е странно за мен. При вас как се държи.

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
    Къде изписва дали е дтс, понеже аз снощи пуснах predator на релийза пишеdts 7.1 и не ме изхвърля

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #667

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Като тръгне филма и натиснеш ок излизат опциите субтитри, плей/пауза и след това някъде се падаше опциите за звук. Там избираш звуовия поток. Ако е повече от един може си ги менкаш

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #668

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Аз обаче гледам с Коди.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #669

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    На коди много трудно намирам субтитри.... И като чели след ъпдейта работи по мудно кодито. Търсенето на филми и зареждането им ми се виждат по бавни от преди. И ме гложди че 4к филми през коди ги дава фулхд( ама това е мое мнение)
    Може ли с някой файлов мениджър да си прехвърлям файлове от телефона на тв през мрежата.

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

  12. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #670

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Може ли с някой файлов мениджър да си прехвърлям файлове от телефона на тв през мрежата.
    От флашка не искаш...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2018
    Мнения
    13
    #671

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от morandis Виж публикацията
    преди седмица някъде имаше - 10% на разопаковани в ЕМаг и поръчах този излезе 216 лв. - с Андроид с-ма(мисля, че се обнови до Андроид 7) и му инсталирах VAvoo, OLA TV, smart Youtube TV и др., без насичане върви видео FHD video и по нормалното Youtube
    би ли споделил как го обнови до Андроид 7. Моят/същият/ е с ниска версия. Даже преди 3 дни бе в Румъния за софтуерен проблем и ми го върнаха от там ресетван. Като му дам да провери за ъпдейт - ми вика - честито - вие сте с най новата версия./май 4,4,4/ . Паредполагам че ако имаше нова трябваше да я сложат в сервиза

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #672

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от patzi Виж публикацията
    На коди много трудно намирам субтитри.... И като чели след ъпдейта работи по мудно кодито. Търсенето на филми и зареждането им ми се виждат по бавни от преди. И ме гложди че 4к филми през коди ги дава фулхд( ама това е мое мнение)
    Може ли с някой файлов мениджър да си прехвърлям файлове от телефона на тв през мрежата.

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
    Има добавки като The Magic Dragon 4к на които само ръчно като напишеш името на филма тогава ти излиза субтитрито, а и по принцип когато не ти излиза автомат, субтитри в която и да е добавка пак пробваш с написване на името на филма, но трябва и да преценяваш когато филма примерно е нов и наскоро качен едва ли ще има субтитри за него.
    Аз имам 2 версии на опенсубтителс 2 версии на субснакс и 1 версия на Букви БГ. общо 5. Рядко се получава но в едната версия като няма субтитри примерно в опенсубтитлес, в другата версия има.

    Мувиан го махнах, дублира ми се с Коди и другите приложения за филми и то в ниската резолюция.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #673

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Има добавки като The Magic Dragon 4к на които само ръчно като напишеш името на филма тогава ти излиза субтитрито, а и по принцип когато не ти излиза автомат, субтитри в която и да е добавка пак пробваш с написване на името на филма, но трябва и да преценяваш когато филма примерно е нов и наскоро качен едва ли ще има субтитри за него.
    Аз имам 2 версии на опенсубтителс 2 версии на субснакс и 1 версия на Букви БГ. общо 5. Рядко се получава но в едната версия като няма субтитри примерно в опенсубтитлес, в другата версия има.

    Мувиан го махнах, дублира ми се с Коди и другите приложения за филми и то в ниската резолюция.
    Я дай тия добавки за субтитрите че аз имам две само от бг репото

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #674

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    На строежа ли сме, къде сме !?

  18. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #675

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от patzi Виж публикацията
    Я дай тия добавки за субтитрите че аз имам две само от бг репото

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
    Взимай
    https://mega.nz/#!UA5SUYJZ!ykCXmemNc...siSZo8dpzltScg

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 45 от 96 ПърваПърва ... 3543444546475595 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-17, 14:16
  2. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 18:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-17, 18:22
  4. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 10:28
  5. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе