Страница 48 от 96 ПърваПърва ... 38464748495058 ... ПоследноПоследно
Резултати от 706 до 720 от общо 1426

Приложения за Android TV (инфо в първи пост)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    20
    #706

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от Julius Caesar Виж публикацията
    По този начин ,картината е малко по - лоша,отколкото с бокса.Това за Булсат Фюжън.За другите незнам как е.
    Колега един въпрос аз гледам през приложението на Булсат ,но привключване ми дава видео не може да се възпроизведе и трябва да спря принудително приложението и да го стартирам отново. Питам се в мен ли е грешката или това е нормалното положение.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2019
    Живее в
    London
    Мнения
    6
    #707

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Това е “нормалното” при фюжън . И при мен е така. На андроид тв бокс е същото положение. Примирявам се и го ползвам ,само защото сигнала е по-добър от булсатския приемник. Може и да доживеем някой ден да го оправят.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #708

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    При мен няма проблеми за времето на тестовете.Сменя каналите без проблем.Единствено ,ако съм гледал на приложението,и после съм се върнал на бокса,и след малко по -дълго време пак на приложението,тогава изписва това.Иначе ако съм си го стартирал след пускането на телевизора,няма проблеми.Не знам как се вижда на сателитните приемници,но спрямо фюжън бокс,приложението е една идея по-зле.Телевизорът е 55XF8096.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #709

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    dodolan


    Инсталирай си Aptoide TV вътре има и Google Chrome и Vavoo за телевизия.
    Хром браузара ще трябва да го клонираш за да се появи в началния екран.
    Aptoide TV - the optimised App Store for your Set Top Box and Smart TV
    За Vavoo tv.
    Като в края на инсталацията, когато изпише адреса заменяш последната буква с ''o''(tv с to).С това приложение се гледат почти всички телевизии в Европа.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #710

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Как точно става това клониране. Аз изтеглих от aptotide app cloner, но нещо не ми е ясно какво се прави. Имам 2-3 приложения, на които ги няма иконите в apps и ми се иска да ги изкарам там.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #711

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Клонирането е елементарно,но трябва малко да почетеш темите във форума,искаш всичко наготово да ти се поднесе...има поне 100 поста изписани по този въпрос..в това число и аз съм обяснил даже как става директно от телефона да се клонира и инсталира на телевизора,така че започвай с темите от 2015г.....

  8.  
     
  9. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #712

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Много лесна програма за шорткъти е TV App Repo- буквално с 3-4 клика.
    https://www.apkmirror.com/apk/felker...-apk-download/
    https://www.androidpolice.com/2018/0...pp-android-tv/

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #713

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Трябва ми малко помощ. Опитвам се да инсталирам ace stream engine и през коди и плексус да си пускам мачове от Р2Р платформи. Проблемът е, че при инсталация на ace stream през плексус (пита ме дали да го инсталира и съответно - потвърждавам) apk файлът на ace stream не се отваря - излиза надпис "грешка при синтактичния анализ на пакета" . Когато инсталирам ace stream от гугъл магазина, ми иска да се логна, за да се отвори приложението. А всъщност (според указанията тук https://www.tvaddons.co/plexus-sopcast-acestream/) трябва да мина през start succeed, каквато опция обаче на мен не ми дава.
    Не знам как да се оправя и ако може някой да помага. Мъчих се да го инсталирам тоя acestream и през браузъра на тв-то, но по някаква причина не ми даунлодва apk файла, независимо от кой сайт се опитвам, включително и официалния на acestream.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #714

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Пробвай от този урок да го инсталираш
    https://howtomediacenter.com/en/inst...tream-sopcast/

  12. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #715

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от vladostojanov Виж публикацията
    Трябва ми малко помощ. Опитвам се да инсталирам ace stream engine и през коди и плексус да си пускам мачове от Р2Р платформи. Проблемът е, че при инсталация на ace stream през плексус (пита ме дали да го инсталира и съответно - потвърждавам) apk файлът на ace stream не се отваря - излиза надпис "грешка при синтактичния анализ на пакета" . Когато инсталирам ace stream от гугъл магазина, ми иска да се логна, за да се отвори приложението. А всъщност (според указанията тук https://www.tvaddons.co/plexus-sopcast-acestream/) трябва да мина през start succeed, каквато опция обаче на мен не ми дава.
    Не знам как да се оправя и ако може някой да помага. Мъчих се да го инсталирам тоя acestream и през браузъра на тв-то, но по някаква причина не ми даунлодва apk файла, независимо от кой сайт се опитвам, включително и официалния на acestream.
    Инсталирай ARENA4VIEWER,ACE STREAM MEDIA,MXPLAYER и гледай без да влизаш в коди.

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #716

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от vladostojanov Виж публикацията
    Трябва ми малко помощ. Опитвам се да инсталирам ace stream engine и през коди и плексус да си пускам мачове от Р2Р платформи. Проблемът е, че при инсталация на ace stream през плексус (пита ме дали да го инсталира и съответно - потвърждавам) apk файлът на ace stream не се отваря - излиза надпис "грешка при синтактичния анализ на пакета" . Когато инсталирам ace stream от гугъл магазина, ми иска да се логна, за да се отвори приложението. А всъщност (според указанията тук https://www.tvaddons.co/plexus-sopcast-acestream/) трябва да мина през start succeed, каквато опция обаче на мен не ми дава.
    Не знам как да се оправя и ако може някой да помага. Мъчих се да го инсталирам тоя acestream и през браузъра на тв-то, но по някаква причина не ми даунлодва apk файла, независимо от кой сайт се опитвам, включително и официалния на acestream.
    Виж дали това ще ти свърши работа:
    https://wetransfer.com/downloads/15a...2181056/a8b860

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #717

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от Nikito82 Виж публикацията
    Как точно става това клониране. Аз изтеглих от aptotide app cloner, но нещо не ми е ясно какво се прави. Имам 2-3 приложения, на които ги няма иконите в apps и ми се иска да ги изкарам там.
    Най лесно е както eleena ти казва.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #718

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Да ще пробвам когато имам време

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #719

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    В Movian Замундата работи ли ви.?? Отварям на Популярни и пъврия филм Реплики върти и не може да тръгне показва всичко на нула.Пробвам втория Mortal и той така..

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #720

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    И при мене не тръгва

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 48 от 96 ПърваПърва ... 38464748495058 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-17, 15:16
  2. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 19:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-17, 19:22
  4. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 11:28
  5. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 11:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе