Страница 23 от 61 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 913
Like Tree122Одобрявам

SONY телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #331

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от ivanov_km Виж публикацията
    Рестартирах и рутера, и телевизора, и вече с гласовото търсене всичко е наред. Благодарско за съвета!
    Бъгват се, наскоро WIFI ми се беше бъгнал, рестартирах оправи ви се, но го вързах с кабел, повече на безжична връзка не разчитам.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #332

    Отговор: SONY телевизори 2018

    stenly копирал ли си всички настройки от баланса на бялото, защото пише в ревюто, че е до бройка. Също контраста на колко ти / на сайта е 90, а на видеото им е посочено 95/. Изобщо корегирал ли си нещо от посочените на сайта на rtings и за PS4pro ли ги ползваш?
    Благодаря за отговора!!!

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #333

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Да, всички настройки съм направил ...контраста ми е 90, мисля че нещо не ми харесваше и му бях намалил стойноста. Довечера като се прибера ще проверя (ако не забравя). Основно телевизора го взех заради PS4 Pro-то.
    kajos одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    9
    #335

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте колеги,Някой да е подкарвал HBO GO след последния ъпдейт и фабрични настройки?Телевизора е 43X8309C.Качих си apk-то в паметта на телевизора,но като се опитвам да го инсталирам не ми дава.Свети само отказ.Моля за помощ.Успешна вечер.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #336

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от Eric Adams Виж публикацията
    Здравейте колеги,Някой да е подкарвал HBO GO след последния ъпдейт и фабрични настройки?Телевизора е 43X8309C.Качих си apk-то в паметта на телевизора,но като се опитвам да го инсталирам не ми дава.Свети само отказ.Моля за помощ.Успешна вечер.
    Изтегли си го оттук https://www.apkmirror.com/apk/hbo-ho...-apk-download/
    Вчера го инсталирах работи без проблеми.
    stenly и hristoslav2 харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #337

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Благодарение на valio_ ,успях да си проверя наработените часове.Ей какви са мошеници от фабриканта. ,,Било нямало тази опция,този телевизор,, Другия въпрос е за колко още неща ни лъжат...? За много. Разбрах ,че по вебшоповете буквално се подхвърля стоката като чували с картофи.Отделно куриерите втори път я подхвърлят като ,,хамбална топка,, ,когато я доставят до частно лице ,а не физически магазин.Тука куриерите са на норма.За 8 часа трябва да достави между 160-180 пакета.Което прави между 2 и 3 минути на пакет.Представям си за какъв юруш иде реч.И доста хора тука се ожилени от получен телевизор с пукната матрица.Добре, че тука първите шест месеца от покупката са изцяло в полза на купувача.И ако продавача се опита да се измъкне , с тезата, че купувача си е пукнал матрицата сам, трябва и да го докаже.Което реално е невъзможно.Доставчите обаче от склад на едро до физическия магазин, са дооста по-внимателни с кашоните.Защото тия във физическия магазин са много по-бдителни какви кашони им доставят, които реално трябва да имат и търговски вид.И ако кашона е ощетен,едно, че по-трудно ще се продаде от другите хубавите лъскавите,второ че има вероятност и стоката вътре да е ощетена, и после ако клиента им я върне,те па трябва да я върнат на склад на едро и съответно да върнат и на клиента парите и си отварят една камара работа от която нищо няма да спечелят.Там обаче може да изгърмиш с тарикатлъка с пикселите.Отваряш кашона у вас, два изгорели пиксела.Честито! Гаранцията не го покрива.Нито можеш по тези причини да го върнеш във физическия магазин.Отпада и правилото с 14-те дена.

  10. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #338

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Някъде в Youtube гледах клип как на анлийски дават команда на тв да се изгаси и после команда за пускане.Предполагам това е за американският пазар ....

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #339

    Отговор: SONY телевизори 2018

    https://community.sony.ru/t5/televiz...2448379#M21379
    Официальный ответ от Sony по сбою в работе сервиса YouTube на BRAVIA -

    "Наверное, многие из Вас столкнулись с тем, что 28-29 марта на телевизорах BRAVIA перестал запускаться сервис YouTube. Симптомы были разные - зависание на логотипе YouTube, "ошибка 400".

    Сообщаем, что эта проблема коснулась пользователей в разных странах, и исследованием её причин соответствующие службы занялись своевременно.

    Появление этого симптома совпало с запуском сервисом YouTube новой версии приложения с новой, более удобной системой входа в YouTube по авторизации через смартфон, находящийся в той же домашней сети. К сожалению, новая версия авторизации не срабатывала корректно на платформах BRAVIA (не-Android и в некоторых случаях и Android TV), что приводило к остановке запуска этого приложения.

    На выходных, судя по всему, по многочисленным сигналам инженеров Sony инженеры YouTube внесли исправления на своей стороне, и сегодня авторизация на имеющихся в нашем распоряжении образцах телевизоров BRAVIA происходит корректно.

    Как решить проблему:

    На Android TV

    Симптом: при просмотре передач или при запуске YouTube постоянно возникает сообщение об ошибке YouTube

    Решение: в меню Настройки - Приложения удалите обновление YouTube и воспользуйтесь предустановленной в прошивке версией приложения. Также временно отключите автообновление приложения до выхода более новой версии приложения YouTube от разработчика (Google) в Google Play Store.


    На не-Android TV

    Симптом: при запуске приложение зависает на логотипе или показывает ошибку 400

    Решение: перезагрузите телевизор кратковременным отключением его от розетки. Выполните полный сброс на заводские настройки для очистки данных входа в YouTube. Установите настройки сети и прочие настройки и запустите приложение YouTube. Теперь можно выполнить вход в учётную запись YouTube (включая способ через смартфон)."

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    9
    #340

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Изтегли си го оттук https://www.apkmirror.com/apk/hbo-ho...-apk-download/
    Вчера го инсталирах работи без проблеми.
    Много благодаря колега!Работи,но с обърнат екран.Знаеш ли как да го оправя?Успешен ден.
    sony 1 одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #341

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от Eric Adams Виж публикацията
    Много благодаря колега!Работи,но с обърнат екран.Знаеш ли как да го оправя?Успешен ден.
    Инсталирай си Rotation Locker и преди да влизаш в HBO GO активираш Landscape.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    61
    #342

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте,
    обмислям покупка на Sony KD-55XE8596, който ще ползвам за цифрова кабелна телевизия. Имам въпроси относно настройките на каналите, за да гледам цифровите, тъй като сегашното ми LG не е смарт.
    Гледах видео в Youtube за първоначални настройки, но не мога да разбера при стартирането трябва да задам държава, после на друго място ли трябва да задам държавата за каналите или още при първоначалните настройки трябва вместо България да задам примерно Германия. Извинявам се за глупавия въпрос.
    Наскоро родителите на приятеля ми си взеха Sony KD-43XE8005 и се уча на него, но те са с Булсатком.
    Благодаря предварително.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #343

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Може и при първоначалната настройка и може после в менюто да се промени.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    61
    #344

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    Може и при първоначалната настройка и може после в менюто да се промени.
    Точно това ме интересуваше. Благодаря. Сега се сетих дали при сканирането на каналите ще ги подреди по номерацията на оператора, защото имам един Филипс(не е смарт), който си ги подрежда както си иска. При LG-то, което се ползва в момента там където искам да сложа Сонито го няма този проблем.
    Да използвам да питам има ли си вграден файлов мениджър или задължително трябва да сваля? Нещо не мога да се ориентирам на това 43 инчовото Сони. Искам някой път да свалям филми с µTorrent, виждам, че има вградена памет, но ако е наложително ще се вземе и допълнително HDD или USB.

    Чудя се дали да чакам намаленията, то не се знае дали ще ги има. Какво ще ме посъветвате.

    Благодаря предварително

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #345

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Подрежда ги както са номерирани от оператора.
    Лично мнение - филмите на USB.
    Ако го купиш на цена около 1700-1800 лева е разумно /моделите XE8596, 8505 и 8577 са идентични като качество на картината - купи най-изготния като цена/.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 61 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 14:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 12:43
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе