Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 46
Like Tree17Одобрявам

Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #16

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Едно е енмерго про да спира ненадейно тока, и съвсем друго е телевизора след като се спре от дистанционното, да го изключиш ръчно от контакта. Айде намери ми, къде в книжката пише, че се стресирал телевизора, като се изключи от контакта? ХАХАХА....Тия сонита, нещо много стресиращи ги изкарахте , бре..Подкрепи си твърденията с нещо черно на бяло, да го прочета, че така ми звучат като вицове от фенове на марката.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #17

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Според теб, защо в сервизното меню на всички телевизори има брояч на включванията и изключванията ?

    При всяко включване в ел мрежата се получава удар в захранващият блок....Не случайно, някои марки тв имат вградена защита от токов удар..
    При всяко включване в захранването от NVRAM се зарежда целият работен софтуер в процесора, тоест се стартира операционната система...
    Всяка една памет има работен брой цикли след което, дава дефект - грешно зареждане или пълен аут...

    Vernenecat
    След като смяташ, че Енерго Про са виновни, защо не заведе дело срещу тях, да ти платят щетите ?
    Викаш експерт, правите замерване, свидетели сред съседите - в такъв случай и сред тях ще има пострадали..Може даже да заведете групов иск.

    Гръмотевичните бури са опасни за тези ползващи ефирни или сателитни антени..Както и тези с интернет, тъй като болшинството интеренет оператори у нас все още ползват въздушни кабели въпреки че този тип мрежа е забранена от КРС.

  4. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #18

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Ми брояча, според мен, е единствено за информация. Така както има информация примерно на телефона, за цикъла на батериите, за лаптоп, за компютър. Един вид сервизна информация, нищо повече.

    За Тв-тата - не, но при мен лично, винаги когато компа не се ползва се изключа, заедно с монитора от захранването на разклонителя, с издърпан лан кабел. Това е закон от 20 години. И при мен има монитор, памети, захранвания, цикли....нали така?


    Πpи вcяĸo вĸлючвaнe в eл мpeжaтa ce пoлyчaвa yдap в зaxpaнвaщият блoĸ....He cлyчaйнo, няĸoи мapĸи тв имaт вгpaдeнa зaщитa oт тoĸoв yдap..
    Πpи вcяĸo вĸлючвaнe в зaxpaнвaнeтo oт NVRАМ ce зapeждa цeлият paбoтeн coфтyep в пpoцecopa, тoecт ce cтapтиpa oпepaциoннaтa cиcтeмa... Bcяĸa eднa пaмeт имa paбoтeн бpoй циĸли cлeд ĸoeтo, дaвa дeфeĸт - гpeшнo зapeждaнe или пълeн ayт...
    Ми при компютъра,нали и той е на подобен принцип. Там не се ли получава удар по захранващия блок? Нали и той е с операционна ситема.....Защото има голд захранвания с по 12 години гаранция.
    Този пост е редактиран от preparatos; 19-01-20 в 20:14.

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #19

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Едно е енмерго про да спира ненадейно тока, и съвсем друго е телевизора след като се спре от дистанционното, да го изключиш ръчно от контакта. Айде намери ми, къде в книжката пише, че се стресирал телевизора, като се изключи от контакта? ХАХАХА....Тия сонита, нещо много стресиращи ги изкарахте , бре..Подкрепи си твърденията с нещо черно на бяло, да го прочета, че така ми звучат като вицове от фенове на марката.
    И от други места съм чувал, че Сони-то са най-големите боклуци. Хардуерът им отвътре е много боклучав и евтин, затова често гърмят като пуканки.
    Южно-корейците технологично са с години напред в електрониката, сонита-монита не могат да се мерят с тях, колкото и да се напъват...
    preparatos одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #20

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Имаше от лятото на миналата година подобна тема или постове някъде по темите, първо беше едно изгоряло Сони след това на оплакващия се и Сонито на баща му изгоря в другия край града, като започнахме да му обясняваме и да му даваме съвети.

    Не че няма дефектни бройки но конкуренцията е голяма между вносителите, троловете са навсякъде.

  7. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #21

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Не че няма дефектни бройки но конкуренцията е голяма между вносителите, троловете са навсякъде.
    Не троловете са на всякъде, а "Троловете сме на всякъде" Ти къде се изпусна с тия 1,645 локуми, а?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #22

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Не троловете са на всякъде, а "Троловете сме на всякъде" Ти къде се изпусна с тия 1,645 локуми, а?
    Мойте 1645 "локума" или поне по-голямата част са помогнали на доста хора, както и много много лични съобщения.

    Мен не ме брой във вашта група. Бързо се припозна.
    Този пост е редактиран от sony 1; 19-01-20 в 21:19.

  10. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #23

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Такива като теб форумни разбирачи, колко съм ги изчел, както и сега...И в тая тема имаш само локум и провокации . Набутал си ги хората с трошливи сонита....Ако чат-пат те засърби, да знаеш от какво е....

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #24

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Хората са ме оценили и такива като тебе тролове дали им изняся или не, ми е все едно.

    Между другото имал ли си телевизор Сони ? Имаш ли такъв телевизор или си от другия модел за които гроздето е кисело ?
    Този пост е редактиран от sony 1; 19-01-20 в 21:50.

  12. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #25

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Относно за гроздето, само щи кажа, че мога да си позволя спокойно всеки един телевизор в бг до няколко хилядарки. Взимам прилични доходи, но не съм маняк по тая техника. Също щи кажа, че имаме самсунг среден клас телевизор, от който до момента сме доволни. И който в комбинация с телефон ноут на самсунг, може да прави работи в които сонитата, барабар с теб, не са виждали....Съмняваме , че ще ме разбереш. Лека.

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #26

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Нямаш Сони, не си имал никога но ги знаеш какви "боклуци са" защото си чул !
    Такива хора обичам Дано някога сам се разбереш какво написа.

  14.  
     
  15. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    419
    #27

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    И от други места съм чувал, че Сони-то са най-големите боклуци. Хардуерът им отвътре е много боклучав и евтин, затова често гърмят като пуканки.
    Южно-корейците технологично са с години напред в електрониката, сонита-монита не могат да се мерят с тях, колкото и да се напъват...
    Сони са добри, е не са с качеството си отпреди 20 години(по са лабави), но са с излишно надути цени...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 19-01-20 в 23:03.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #28

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Трудно ми е да приема факта, че технически неграмотен човек с прилични доходи в днешно време не се сеща да потърси помощ в избора си на техника. По-безумна комбинация от самсунги след 2015 година не съм виждал. На джак му е простено, той е с диагноза, човека.

  17. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #29

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Такива като теб форумни разбирачи, колко съм ги изчел, както и сега...И в тая тема имаш само локум и провокации . Набутал си ги хората с трошливи сонита....Ако чат-пат те засърби, да знаеш от какво е....
    На мен никак не ми звучи нормално всяка вечер да гасиш от контакта. То и лед крушките не пише да не ги гасиш често но живота им е на часове или брой включвания.

    И ти ли имаш лош опит със сони телевизори? Някаква техника на марката имаш ли като твърдиш, че са трошливи. Някаква статистика от достоверен източник?

    Твърденията, че сонитата са трошливи според мен са смешни. В моето семейство има няколко представителя на марката и нямаме такива наблюдения.

    Както всички знаем няма вечна техника, новите телевизори са си мини компютри и всичко може да се случи. За това е добре да се мисли за гаранцията. От много години насам, сони си предлагат удължена фирмена гаранция от 5 години, която може да си доплатиш първата година и за средн клас тв е 120 - 150 лв. Това не е застраховка, нито е промоционална оферта, просто си го предлага фирмата. Това на мен никак не ми звучи като трошлива техника, а точно обратното.

    Който реве, че му е скъпо да си купува друга марка, но хубаво и евтино няма, освен в промоциите на кауфланд и метро.

  18. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    419
    #30

    Отговор: Умря дисплея на смарт Sony LED 48 W650 2017 г.

    Loewe са по-готини, ама още по-скъпи от Сони.... Ама като ти подарят 6 годишен led, щото са си взели нов модел... Влачи и бегай... Да е жива и здрава сестрата и зетя... И това, че са abroad...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 19-01-20 в 23:03.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  2. Колеги помагайте ТВ умря....
    От Petar Manushkin във форум LG телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 11-05-16, 15:54
  3. ФУДЖИЦУ на 3 месеца умря
    От freestyler във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 25
    Последно: 14-02-12, 16:02
  4. SonyEricson W550 !?.... Мнения, оценки
    От moderator_S във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 17-06-06, 00:25
  5. Умря ли WIN98SE !?
    От DeathKnight във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 10-08-03, 20:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе