Резултати от 1 до 12 от общо 12

Sony XH95 on Ps5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    32
    #1

    Sony XH95 on Ps5

    Здравейте..някой с Ps5 и SonyX95O5H..да обменим съвети и настройка?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #2

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    Включваш хдми кабела, щракаш картината на режим игри и къртиш мифки

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    32
    #3

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    Да..то това е ясно.Но не е точно картината която искам да видя..по подразбиране е леко размито..иска игра с цветовите настройки.. основно live colour режими и тн.Както и да е..Явно тук Ps5 e все още..мираж..

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #4

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    Те настройките за картина са в менюто на ТВ и не рядко са индивидуални за съответната бройка ТВ. Търсете по теми и сайтове с настройки за конкретния модел ТВ. Има хора с PS5 във форума и мисля имаше дори отделна тема за конзолата. Вече да има хора и с конзолата и със същия модел ТВ е друга работа. И в темите за избор на различни ТВ също има постове на хора с конзоли. Но общо взето конзолата я имаше налична за продажба в доста ограничени бройки и е нормално да няма много отзиви.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    32
    #5

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    Оправям се аз..няма проблем.Просто търся някой колега.. благодаря все пак за вниманието..за този модел почти няма някъде настройки..има за по евтиния..9096.. мисля че беше..

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    149
    #6

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    Аз не играя и нямам конзола, но ако решиш може да пробваш следното и ако не ти харесва да върнеш фабрични настройки. С инсталиране на приложението CalMAN Bravia се отключва режим про 1, 2 и 20-те цветни точки за калибриране. Има качени настройки за модела от калибратор D'Nice, НО между различните бройки има разлика и ефекта е различен. Та, който му се занимава и му е интересно може да пробва.

    "Изтеглете приложението CalMAN Bravia от Google Play Store и се свържете към телевизора през LAN / WiFi от интернет браузър. За целта отворете вашия уеб браузър и въведете IP адреса на телевизора и правилния номер на порта (т.е. 192.168.1.100:9022). След като сте свързани, ще можете да изберете двата нови режима.
    Или
    Отидете в App Store в рамките на телевизора. Изтеглете CalMAN Bravia. След като бъде инсталиран, той отключва персонализиран за про 1 и 2 и 20-те цветни точки на калибриране. Въведете настройките на D'Nice. Резултатите могат да варират. Това е толкова лесно."

    Настройките ги има в тази тема

    https://www.avsforum.com/threads/2020-sony-xbr-x950h-owners-thread-no-price-talk.3123512/

    Има и клипове в youtube
    Ето един, в който се опитват да правят сравнение и да покажат разликите ...

    Този пост е редактиран от -Shark-; 25-03-21 в 14:37.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #7

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    Цитат Първоначално публикувано от nikpik Виж публикацията
    Да..то това е ясно.Но не е точно картината която искам да видя..по подразбиране е леко размито..иска игра с цветовите настройки.. основно live colour режими и тн.Както и да е..Явно тук Ps5 e все още..мираж..
    Значи очакваме като намериш верните настройки да ги споделиш тук, за да може когато и ние се облажим с пс5 да можем да се консултираме. Предишния ми отговор беше пряко на въпроса за настройки и съвети Дадох ти и настройка и съвет Верно, не е от личен опит, но каквото такова...

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    Цитат Първоначално публикувано от nikpik Виж публикацията
    Да..то това е ясно.Но не е точно картината която искам да видя..по подразбиране е леко размито..иска игра с цветовите настройки.. основно live colour режими и тн.Както и да е..Явно тук Ps5 e все още..мираж..
    Едва ли вярваш, че има много хора с твоята комбинация от конзола с телевизор. Аз за съжаление, не се включвам, че съм с ХЕ90. При мен всичко си работи както трябва и нямам драми с цветове или с размитости. Моя мираж е от първите конзоли от миналата година

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    32
    #9

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    Ами..размитото е само ако е по подразбиране режим Игра..иначе аз съм си го нагласил ..но все пак е за моето око..В ютуб има мн настройки..само че както казах на комбинацията Ps5 и sony xh900 или 9096 както се води при нас.Като цяло..много си зависи..и точно за коя игра става въпрос..цъкам танкове..и там който е запознат..след скорошен ъпдейт..омазаха всичко.. околоната среда е добре..но танковете като пластмасови. God of War примерно изглежда брутално в 4K 60fps hdr.Като цяло много съм доволен от Твто..Най важното е..какъв е източника..преди това бях с ps4 Pro..Ами..ц..нищо общо..Сега просто заспа работата.Ако някой нещо го интересува..ще отговарям..а Ps5 може всеки да получи на нормална цена..въпрос на търсене..без познати..и то от Бг..не дадох и лев повече!

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #10

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    Пиши ми на лични ако искаш откъде си намерил PS5 на нормална цена сега в БГ моля...

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    32
    #11
    Цитат Първоначално публикувано от -Shark- Виж публикацията
    Аз не играя и нямам конзола, но ако решиш може да пробваш следното и ако не ти харесва да върнеш фабрични настройки. С инсталиране на приложението CalMAN Bravia се отключва режим про 1, 2 и 20-те цветни точки за калибриране. Има качени настройки за модела от калибратор D'Nice, НО между различните бройки има разлика и ефекта е различен. Та, който му се занимава и му е интересно може да пробва.

    "Изтеглете приложението CalMAN Bravia от Google Play Store и се свържете към телевизора през LAN / WiFi от интернет браузър. За целта отворете вашия уеб браузър и въведете IP адреса на телевизора и правилния номер на порта (т.е. 192.168.1.100:9022). След като сте свързани, ще можете да изберете двата нови режима.
    Или
    Отидете в App Store в рамките на телевизора. Изтеглете CalMAN Bravia. След като бъде инсталиран, той отключва персонализиран за про 1 и 2 и 20-те цветни точки на калибриране. Въведете настройките на D'Nice. Резултатите могат да варират. Това е толкова лесно."

    Настройките ги има в тази тема

    https://www.avsforum.com/threads/2020-sony-xbr-x950h-owners-thread-no-price-talk.3123512/

    Има и клипове в youtube
    Ето един, в който се опитват да правят сравнение и да покажат разликите ...

    Благодаря за отговора..но това с калмана е за гледане на филми и друго съдържание..не е за игри.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #12

    Отговор: Sony XH95 on Ps5

    За триене.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA
    От evgenigs във форум Sony телевизори
    Отговори: 80
    Последно: 16-10-19, 19:50
  2. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  3. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе