Страница 56 от 112 ПърваПърва ... 646545556575866106 ... ПоследноПоследно
Резултати от 826 до 840 от общо 1673

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #826

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Относно C715, чета за някакви накъсвания на картината, осезаем проблем ли е това?
    В момента е с 5г. гаранция в екстрийм-а и е на добра цена и съм решен да го взема, но това мисля, че ще ме дразни, особено като гледам филми.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #827

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Днес четох, че този проблем с решавал като се изключи Action smoothing и се включи Natural cinema.
    Но реално не мога да си обясня как е възможно да имат подобен проблем при положение, че други марки с 60хц телевизори го нямат, дано е някакъв софтуерен недък, който да се реши с някой следващ ъпдейт.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #828

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    за какви накъсвания въобще говорите изобщо не разбирам?? Че и видиш ли кардинално всички били такива...Аз от януари гледам на tcl и такива неща не съм видял.Може би изрочника ви е проблема?Ежедневно нетфлийс,hbo go,от компа 100гб hdr филми - никакъв дерт.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #829

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    vakill
    Това са фантазии на DOLBY VISION 4K..Който, ако продължава така, скоро може да напусне форума.
    Постовете му са затрити.

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    Днес четох, че този проблем с решавал като се изключи Action smoothing и се включи Natural cinema.
    Това е функцията за интерполиране на кадри. Вероятно грешка в алгоритъма когато работи на максимум.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    20
    #830

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Момчета хвърлили сме око на 50EP660 конкретно и се чудим дали е добра опция. Не съм много запозната с марката, но виждам, че е 4К и най-важното е, че е с Android. До колкото чета има понякога разни дребни дефекти, но нищо фрапантно. Може ли мнение? Също така гледам цена от 700лв тук. Дали е адекватно това за този модел? Мерси!

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #831

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Изчакай да се появи в емаг.Там ще доста по евтин.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #832

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от vakill Виж публикацията
    Изчакай да се появи в емаг.Там ще доста по евтин.
    Техномаркет е официален вносител на TCL за България с всички съпътстващи това предимства като сервиз, поддръжка.
    Цените в момента като че ли са по-високи от Емаг, да, но знам ли... може би предстои да се синхронизират, отделно Емаг е пример за отвратително обслужване и поддръжка, колкото и в БГ единственото важно да е цената и нищо друго.

  10. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #833

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте, колеги! В последните 10-тина дена започнах да изпитвам затруднения с използването на моя EP660. До колкото установявам до сега, проблема май е само при ползване на YouTube. След известно време гледане от платформата, да кажем 15-20мин, телевизора започва да забива отвратително. Първо започва да буферира и видеото/стрийминга спира, започва да насича, рекламите се зареждат и спират адски бавно, после, опитвайки се да пусна ново видео или да се навигирам из интерфейса, влачи зверски. Приложението става неизползваемо, както и самия телевизор. Командите ги приема супер бавно. При излизане на Home screen-а продължава да влачи. Малко след това се оправя сякаш. В това си състояние дори да тръгна да го изключвам пак не винаги се получават нещата. По няколко минути не иска да се изключи. Това се случва независимо дали гледам по-тежко 4K видео или си слушам стрийм на някакво радио Live. Снощи гледах малко телевизия, малко HBO GO, сега слушам музика от Soundcloud и изглежда, че няма проблеми. Онзи ден ъпдейтнах всички приложения през PlayStore, но разлика няма. Гледах за последния ъпдейт от сайт-а на TCL, но до колкото виждам съм с него. Малко ми е трудно да разчета кодировката на версия, може и да не съм с последната. Вие с коя версията сте? Чудя се дали проблема е глобален или само в моя телевизор, дето се вика. Поздрави!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #834

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Провери си интернет връзката за начало.
    Според мен проблемът е в Google.

    С досадните реклами и аз имам понякога проблеми на компа. Даже понякога зарежда само рекламата, а не иска да тръгне основното видео
    Или преди рекламата забива и като не успее да я зареди, екранът остава черен поне 5s, а понякога и с цялата й продължителност.
    Не влизам с Google account и съм забранил персонализираните реклами и history.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #835

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Използвайте smartyoutube там няма реклами.Nerox направи си reset shop и всичко ще литне.

  13. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #836

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте отново! Преди малко открих, че проблема не е само в YouTube, тъй че той отпада като основна причина. От около 20мин слушам музика от SoundCloud и положението стана същото. Музиката започна да спира, да буферира и телевизора започна да се държи неадекватно. Не приема команди, като изкарване на менюто, увеличаване и намаляне на звука, секундите не се движдат или направо прескачат, дори не може да се изключи от дистанционното. Сега, след около 10-15мин мъки, успя да излезе на Home screen-а, като изключи Miracast от SoundCloud и изглежда, че работи добре там. Идеи? Мерси предварително!

    Освен да пробвам с ъпдейт с последния фирмуер от сайта на TCL. Вижда ми се, че има разлика в номера. Този, който се показва от About-а в менюто е V8-R851T02-LF1V321.014450, а този, който свалих от официални сайт е V8-R851T02-LF1V378.016574 . Преди време се беше ъпдейтнал автоматично и от тогава не съм го пипал. Вие с каква версия сте?

    @vakill, как да направя reset shop?

    Ъплоудвам и видео, за да добиете и по-ясна представа за проблема:


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #837

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    За триене.
    Този пост е редактиран от Росен; 18-10-20 в 15:19.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #838

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    NeRoX - ако ТВ-то е свързано безжично, пробвай връзка с лан-кабел и виж дали проблема продължава.

  17. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #839

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    NeRoX - ако ТВ-то е свързано безжично, пробвай връзка с лан-кабел и виж дали проблема продължава.
    Връзката към рутера е с LAN кабел. Не виждам логика да забива такава дори и с много слаба/бавна интернет връзка. Ако е така, би трябвало просто да буферира твърде дълго, но не и да забива. Може и да греша, но...

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #840

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от vakill Виж публикацията
    Как се прави reset shop:
    Отиваш на меню картина на контраст.Без да натискаш ок.Пишеш на дистанционното 9735.
    От появилото се меню избираш reset shop и след това стрелка на дясно на дистанционното.Екрана става зелен и изписва reseting shop.
    Дори и да ъпдейтнеш фърмуера пак трябва ресет шоп.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе