Страница 59 от 112 ПърваПърва ... 949575859606169109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 871 до 885 от общо 1673

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #871

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Вариации за различни дистрибутори и ритейлъри...откриите разликите

    P61
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...n&TCL65P616=on

    P71
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...n&TCL65P718=on

    P81
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...n&TCL55P815=on

    C71
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...n&TCL55C711=on

    C81
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...n&TCL55C811=on


    EAN в най-долната част на колонките може да проверите тук
    https://www.ean-search.org/

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #872

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте!Интересно нещо се случва с моя телевизор,който взех за кухнята- TCL 32ES560.Свързан е безжично с рутера.Изписва ми свързан с мрежата,но няма интернет.Не работи you tube,google play и др.Но инсталираното приложение DAPlayer си работи!Някакви идеи и предположения,освен връщане на фабрични настройки!?Правил съм му рестарт,изключвах го от контакта,проверих дали има нова версия на андроида.Създадох точка за достъп от телефона и се свързах към неговата мрежа-резултата е същия т.е свързан към мрежата няма достъп до интернет и работи само ДА Плеъра.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #873

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    влез в гугъл плей на my apps и дай update all.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #874

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Може би приложението създава проблема ? Пробвай да го деинсталираш и тестваш пак интернет връзката.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #875

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Писаха, че има проблеми с Ютюб тия дни.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #876

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Не мога да вляза в Гугъл Плей-няма интернет,така ми изписва.В самите настройки на мрежата,като вляза пише пак-свързан към мрежата,няма интернет.Значи от всички приложения ,които работят с интернет,само ДаПлеър работи.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #877

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    може да има проблем с гугъл акаунта.Пробвай да го изтриеш и въведеш на ново или направо ресет шоп.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #878

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от vakill Виж публикацията
    може да има проблем с гугъл акаунта.Пробвай да го изтриеш и въведеш на ново или направо ресет шоп.

    Пробвах,но не става.Изглежда ще трябва да се нулира телевизора т.е фабрични настройки.Дано тогава се оправи.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Писаха, че има проблеми с Ютюб тия дни.

    На другите два телевизора,които са съответно Lg и Sony всичко си работи.

    - - - - - - - - - -

    След връщане на фабричните настройки всичко вече е Ок.Благодаря на всички отзовали се!

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2020
    Живее в
    Бяла Слатина
    Мнения
    5
    #879

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте колеги.
    Нов съм тук като потребител (иначе като читател съм от около 15ина дни)
    От седмица съм горд собственик на един прекрасен за мен телевизор,а именно TCL 55C715
    Изчетох внимателно няколко пъти всички 59 страници на темата за TCL и още повече се затвърди покупката на телевизор от марката.
    И така, времето от което притежавам т-ра мога да изрсзя впечатленията си.
    Първото и най голямо е цената, да не забравяме, че в днешно време парите/цената е един от определящите фактори за каквото и да било.
    Разгледах конкурентни марки, но аналог на това което предлага C71 е с поне 200/300 лв отгоре!
    Картината за мен е повече от задоволителна! За Тв и Интернет ползвам услугите на А1
    HD каналите са с превъзходно качество SD са по зле което е нормално, тествах в YouTube 2k 4k останах очарован
    Настройки за картината мисля не са ми оптимални така, че може да се постигне още по добро качество на картината.
    Звукът ми направи доста добро впечатление.
    Чист, силен и за мое очудване доста добър бас извади.
    Андроида е бърз и отговаря мигновено на командите.
    Като недостатък виждам, менюто за настройките е малко объркващо и "сложно" много от нещата са навряни в подменюта и трябва време и ръчкане за да свикнеш, но това не е болка за умиране.
    Вече съм с V378 и наистина започна да работи някакси по гладко HDR работи коректно, преди това като че ли сработваше от време на време сега вече постоянно се включва когато има нужда (предполагам така е нормално)
    За времето което ползвам т-ра не съм срещнал нито един от "проблемите споменати по напред в темата от някой колеги.
    Имам 1 проблем които доста ме дразни:
    Настройвам си контраста примерно на 48 всичко ок, но след време контраста спада сам на 15... Предполагам аз съм включил нещо, което автоматично го корегира, но не мога да разбера кое/какво.
    Инсталирал съм приложения препоръчани от колеги по напред в темата. Редовно ползвам HBO Go, няколко приложения за онлайн радио, инсталирах си и Kodi, но все още не мога да се справя с него
    Общо взето е това от мен за сега
    Приятен ден Колеги Бъдете Живи и Здрави!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-11-20 в 11:52.

  12. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #880

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от tvbe Виж публикацията
    Днес най-после монтирах ТВ-то на вилата и след доста драми с интернета вече всичко е конфигурирано. Приятно изненадам съм. Доста е бърз и ми харесва! Някакви идеи за настройки на картина които да дават оптимален резултат?

    Здравейте!

    Внушавам си, че ми е много необходим телевизор с Android, с диагонал 40" (всъщност по-добре би било 39", но явно няма такива). Та заглеждам този модел, този размер TCL40ES560.

    (Идеята е да замести един сходен БОКЛУК Star-Light 40DM6500, защото бях купил за вилата 32" версия, останах доволен, купих и 40", а се оказа, че за една година софтуера на уж същия модел е много променен и не може да се уреди с root права (поне аз не мога). Една скоба да отворя - наглите EMAG публикуваха положителното ми ревю за 32" вариант и отказаха да публикуват не толкова ласкавото за 40", защото вече съм бил публикувал за същия модел. "Съединители, сър...", ша ме извините за френския)

    Както и да е, основното условие е, че искам да имам root права, за да разкарам всичкия ненужен (за мен) bloatware от TCL, да си подменя launcher-а, да си махна реклами тук-таме… абе, за да си го персонализирам по свой вкус.

    Потърсих дали има вариант за root-ване и попадам на темата във 4pda за модел S6500, но в темата се споменава, че уж са едно и също (Ама дали...?). Респективно, виждам, че root права има (само) във firmware версия 289.

    Въпросът ми е дали няма някой, който да е пробвал с тази версия на firmware-a или друг способ за root на този телевизор? (Гледам колегата tvbe, чието мнение съм цитирал, си е купил модела, но дали се е занимавал по-навътре с нещата...)

    ... Или алтернативен вариант за 40" телевизор с Android и възможност за root достъп (по относително прост начин, де, като за ограничения ми интелект, все пак.

    Благодаря!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #881

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Karata
    TCL и като цяло всички производители, имат практиката, да правят няколко серии и модели базирани на едно и също шаси(Main board)) - гледат да си оптимизират разходите.
    https://4pda.ru/forum/index.php?s=&s...ost&p=93360987
    http://celesw.tcl.com/CSEU%20TV%20SW...list_RT41.xlsx
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-11-20 в 15:55.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #882

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Благодаря, Ице! Не, че видях в таблицата S6500... Ся остава и да разбера става ли работата с root достъпа (и дали тази версия на firmware-а не страда от някакви болежки).

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #883

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Купуваш онлайн и пробваш у дома.
    https://www.technomarket.bg/televizo...droid-09182264
    Ако не стане го връщаш обратно - имаш 14 дневен срок за това.

    Опитвам се да събера инфо как да се направи това в Sony Android - в първи пост на темата...Някой ако знае, да пише на лични.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #884

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    TCL планира да пусне първия QD-OLED телевизор през 2021 г.!

    Втората важна новина от екипа на TCL е предстоящата актуализация на системата Android TV, до версия 11 в своите модели, които ще се появят догодина. Това е най-новата версия на софтуера на Google досега, която все още не се е появила официално на борда на нито един телевизор и е във фаза на тестване.

    Освен това можем да очакваме от TCL и внедряването на разширения стандарт Dolby Vision под формата на Dolby Vision IQ - дава възможност за динамична настройка на параметрите на изображението спрямо условията на осветление в стаята .

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #885

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията

    Опитвам се да събера инфо как да се направи това в Sony Android - в първи пост на темата...Някой ако знае, да пише на лични.
    Опитваш се да разбереш как да рутнеш Сони Андроид телевизор, ако съм разбрал правилно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 11:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе