Страница 60 от 115 ПърваПърва ... 1050585960616270110 ... ПоследноПоследно
Резултати от 886 до 900 от общо 1724
Like Tree385Одобрявам

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #886

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от buferato Виж публикацията
    Пробвах,но не става.Изглежда ще трябва да се нулира телевизора т.е фабрични настройки.Дано тогава се оправи.
    ...]

    След връщане на фабричните настройки всичко вече е Ок.Благодаря на всички отзовали се!
    Трябвало е да свериш часовника на телевизора. Вероятно (няма как да знаем, понеже вече си го бастисал) това е бил проблема. На много устройства, по някаква причина часовника и датата се променят с някакви нереални, от там сертификатите стават невалидни и почват да се появяват такива странни проблеми.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #887

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Днес видях на живо 65c715 определено ме грабна на знам защо е толкова скъп може би заради 5 години гаранция





    Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #888

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Скъп за 65"?
    Я виж Philips 43PUS9235/12 колко струва в ТП и после пиши смешки!
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/15555

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #889

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Е, то колегата пак е добре. В други теми хората искат 65" за 1000 лв и да е като Сони.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #890

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    То е ясно, че всеки иска видеостена за под минималната българска заплата, ама скоро няма да стане.
    Освен, ако не почнат да продават китове направи си сам телевизор!
    За съжаление магазините Млад техник ги няма от почти 30 години...

  7. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #891

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Чак пък... Чист китаец... 1900 лв. Отрезали 10 санта по-голем панел... Иначе останалата карантия е като на по-малките... Да беше Сони, ЛГ, Самсуняк... Поне хората отпреди ги знаят...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #892

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    55С715 е на 1000лв. в момента, странно защо и 65' не са го намалили, но предполагам, че ако се поиска оферта ще го дадат за към 1600.

  10. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #893

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    При унгарците е на 1567.00лв

    https://edigital.bg/led-televizori/t...evizor-p796226

    Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #894

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Ще споделя мнението си за TCL 55C715.
    Вземах го онлайн с идеята,ако не ми допадне да го върна.В крайна сметка го върнах.Не можахме да се спогодим откъм картината.Хубави цветове,но май всичко свърши дотук.За няколкото дни ,през които го ползвах,останах без очи.Няма функция за плавност на картината и при движение по хоризонтала и вертикала на бързи сцени е невъзможно да се гледа.В Ю Туб на някои 4 К клипове буквално забиваше,а Самсунг кюлед от шеста серия няма проблем с това,отделно дори на някои HD клипове размазваше картината,а Самсунга показваше перфектно.Също така не ми хареса и калибровката на лицата,стояха малко като изгорени.Допитах се за примерни настройки до двама съфорумци,притежатели на TCL,но не се получиха нещата.Имах голямото желание да задържа телевизора,но в крайна сметка го върнах.Забравих,звукът е много добър,а картината спрямо тази на Самсунга ,като че ли стоеше по-мътна.
    Този пост е редактиран от Росен; 22-11-20 в 11:34.
    gurcayy одобрява това.

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #895

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте.
    Вчера и аз си взех TCL 55С715 за 999 лв. с 5 г. гаранция от Техномаркет.
    Лично на мен TV -то много ми харесва. Fusion на Булсат работи перфектно. Кабелната също. Гласовият контрол е много добър - действа достатъчно бързо. Ползвах и приложението за управление от телефона - също работи добре. Чрез него може да ползвате клавиатура, вместо да цъкате с дистанционното. HBO GO също се държи супер.
    Като цяло за тези пари и гаранцията си е без пари.
    Не можах обаче да разбера дали може да се пуснат едновременно в режим на ПАП или ПИП примерно кабелната ТВ и fusion или you tube.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #896

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Чак пък... Чист китаец... 1900 лв. Отрезали 10 санта по-голем панел... Иначе останалата карантия е като на по-малките... Да беше Сони, ЛГ, Самсуняк... Поне хората отпреди ги знаят...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    По същата логика и Xiaomi Mi 10 ultra струва колкото новия айфон, а си е чист китаец. Качествените компоненти си имат цена.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #897

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    По същата логика и Xiaomi Mi 10 ultra струва колкото новия айфон, а си е чист китаец. Качествените компоненти си имат цена.
    То де'т китаец,там и индиец

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #898

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Росен Виж публикацията
    Ще споделя мнението си за TCL 55C715.
    Вземах го онлайн с идеята,ако не ми допадне да го върна.В крайна сметка го върнах.Не можахме да се спогодим откъм картината.Хубави цветове,но май всичко свърши дотук.За няколкото дни ,през които го ползвах,останах без очи.Няма функция за плавност на картината и при движение по хоризонтала и вертикала на бързи сцени е невъзможно да се гледа.В Ю Туб на някои 4 К клипове буквално забиваше,а Самсунг кюлед от шеста серия няма проблем с това,отделно дори на някои HD клипове размазваше картината,а Самсунга показваше перфектно.Също така не ми хареса и калибровката на лицата,стояха малко като изгорени.Допитах се за примерни настройки до двама съфорумци,притежатели на TCL,но не се получиха нещата.Имах голямото желание да задържа телевизора,но в крайна сметка го върнах.Забравих,звукът е много добър,а картината спрямо тази на Самсунга ,като че ли стоеше по-мътна.
    Аз толкова чета за него .Значи да не се залитам толкова наистина ли е толкова зле то все пак е 50 херца матрица. Смени ли му софтуера. На лан ли гледа тубата или вифи

    Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #899

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Скъп за 65"?
    Я виж Philips 43PUS9235/12 колко струва в ТП и после пиши смешки!
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/15555
    Преди беше 1300 лв. Следа му цената вярвай ми. Казвам скъп поради факта че са му я завишили и все пак не е 100херцов

    Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #900

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    От око до око има разлика.
    Гледам през wi-fi,Самсунга също е през безжична връзка и там това засичане го нямаше.Това щях да го преглътна,но телевизорът яко тресе при бързи сцени,случваше се да си затварям очите.Не съм сменял софтуер,но дори и да го бях сменил ,не виждам как щеше да се оправи проблемът с плавността на картината.
    дани одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 10:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе