Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 63
Like Tree17Одобрявам

Tcl c728

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #31

    Отговор: Tcl c728

    Телевизора замина към сервиза, по описания от тях начин за ъпдейт през флашка не стана .

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    3
    #32

    Отговор: Tcl c728

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Е няма тема неосрана, гледам вече 2ра страница, казвам си "явно и други са си закупили този модел и споделят" , темата станала за някакъв приемник от Ментел.
    Някой има ли информация на колко време са им ъпдейти те?
    Аз черпя информация от 2 канала в телеграм . Там има информация за различните платформи в зависимост от хардуера. има и канал за теглене на софтуер/firmware/ . Аз имам TCL C728 и си изтеглих нов софтуер в началото на месеца .
    Телеграм канали : TCL Android TV Updates; Firmware TV TCL . Има и инфо как да се премине от Android Tv на Google Tv. Аз все още съм на Android Tv
    Надявам се да съм полезен

    - - - - - - - - - -

    Аз черпя информация от 2 канала в телеграм . Там има информация за различните платформи в зависимост от хардуера. има и канал за теглене на софтуер/firmware/ . Аз имам TCL C728 и си изтеглих нов софтуер в началото на месеца и не се прецака инсталацията. Вече не ми се налага да изключвам телевизора от контакта. Ако забие, сам се рестартира или аз го рестартирам от менюто. Но ми се налага много рядко- веднъж след смяната на софтуера.
    Телеграм канали : TCL Android TV Updates; Firmware TV TCL . Има и инфо как да се премине от Android Tv на Google Tv. Аз все още съм на Android Tv
    Надявам се да съм полезен.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #33

    Отговор: Tcl c728

    Телевизора пристигна онзи ден, но трябваше да пътувам и само го сложих на стойката. На работния лист от сервиза, пишеше : технически изправен, нова версия софтуер. Имам версията на софтуера, снимка. Ще дам информация след като се прибера. А може ли директни препратки, да прочета какво предлагат.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #35

    Отговор: Tcl c728


    Първата снимка е старата версия, следващата е с актуалната версия.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    3
    #36

    Отговор: Tcl c728

    В сервиза значи са инсталирали Google tv

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #37

    Отговор: Tcl c728

    Не съм чел, не съм запознат, кое и какво. Но в момента телевизора лети, менюто в момента му е доста по лесно. Сръчко сервиз, лесна комуникация, разговорите ми бяха с Лиляна, благодаря и за търпението.

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    3
    #38

    Отговор: Tcl c728

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Не съм чел, не съм запознат, кое и какво. Но в момента телевизора лети, менюто в момента му е доста по лесно. Сръчко сервиз, лесна комуникация, разговорите ми бяха с Лиляна, благодаря и за търпението.
    Щом е по-бърз , ще се престраша и аз тогава да инсталирам Google Tv. Дано да няма скрити бъгове.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #39

    Отговор: Tcl c728

    Телевизора отново беше в сервиза, губеше Wi-fi връзка с кабел също, оправяше се след ресет, като се гледаше от външен хард диск и забиваше на черен екран и индикацията беше само премигване на диода, имаше моменти които не се включваше. Този път ми казаха дънна платка, след поредните 22 дена, днес му е сефтето, но ми го върнаха с Андроид тв, Гоогъл тв работеше по мазно и по подредено меню .

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #40

    Отговор: Tcl c728

    Тая марка трябва да се вкара в черния списък, наред с Хисенсето и да се приключва с преебалите се.
    Заради малоумните хвалби тука, се преебах и с двете, та поне други да предпазим.
    brotzki одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    308
    #41

    Отговор: Tcl c728

    ,,,[emoji23]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #42

    Отговор: Tcl c728

    charliii
    Първо с Гугъл, после с Андроид ТВ ? Вероятно новата платка не е ъпдейтната до Гугъл ТВ. Провери за ъпдейт и действай.
    Прегледай и тази тема https://forum.xda-developers.com/t/t...ndtv4.4255729/
    Това за дефектирал Main board е неприятно, случва се. При мен беше на 5-тата година..

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #43

    Отговор: Tcl c728

    Имаше ъпдейт, но не вярвам да се стигне до Гугъл тв. Разгледах форума за който имаше препратка. Не съм чак толкова вещ в материята, иначе на момента минавах Гугъл тв.

    - - - - - - - - - -

    Така, за днес това произведение от отново заби, тази сутрин . Като имам приятел, който се занимава с тази дейност. Каза ми, че най вероятно са сменили само рам паметта. Телевизора го притежавам от 4 месеца, като 2 месеца е в сервиза на Сръчно, понеже е за втори път там, от Техномаркет ме посъветваха да им искам протокол и, че от тяхна страна няма проблем за възстановяване на сумата или ваучер. Ако не искат да ми издадат протокол да търся КЗП, надявам се да има разбиране от тяхна страна "Сръчко" и да не стигам до по делече.
    Приемам съвети, ако съм пропуснал нещо.
    Този пост е редактиран от charliii; 31-10-22 в 05:53.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #44

    Отговор: Tcl c728

    Търся ТВ (смарт, до 40-42") до 450лв с фул ХД, та тази оферта е доста добра в метро = 399лв за TCL LED 40ES560
    - вече имам опит с ТСЛ 43C721 - но картината от декодера на А1 я предава все едно е през коаксиален, т.е. не е остро... иначе от ПС или през аппа на А1 Expore TV - няма грешка.
    При всички модели ли го има този проблем, че да знам дали да се занимавам с онлайн поръчка /и връщане/...
    ПП: за възрастен човек е - т.е. 100% ТВ и спорт ще гледа /към 3м отстояние/
    Връщам се пак към ТСЛ, понеже алтернативите са непознатите Хоризон, Съни, Хисенс, Ариели...

    ПП2; липсата на Андроид голям минус ли е?
    Този пост е редактиран от hakama; 30-10-22 в 09:18.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #45

    Отговор: Tcl c728

    Телевизора отново е с проблемите, не толкова често но си ги има. Пак заминава за София, ще копират информацията от телевизора и ако одобрят от ТЦЛ Европа (или нещо подобно), ще пишат протокол и вече каквото се разбера с търговеца (Техномаркет), говорих с тях, каквото реша, те нямали проблеми. Стига всичко да е в моя полза, не си бях блъскал главата с нов телевизор, такива ядове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе