Резултати от 1 до 7 от общо 7

Моля за съвет относно Toshiba 32AV615

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    3
    #1

    Моля за съвет относно Toshiba 32AV615

    Здравейте, нов съм във форума и ще съм благодарен за съвет, относно горепосочения тв. Телевизора е доста стар. Работи без проблем. Дистанционното също работи коректно. Но проблема ми е следния: Когато се пусне телевизора и искаш да промениш нещо с дистанционното (канал, сила на звука, да влезеш в меню и т.н.), се получава някакъв цикъл 15-20 сек. дистанц. работи без проблеми, след това приблизително същото време каквото и да натискаш нищо не сработва. И така се редуват двата цикъла постоянно и е доста изнервящо. Също така искам да кажа, че този проблем го прави само и единствено, когато е на цифрова телевизия (на цифрова телевизия с кабел съм и СА модул в самия телевизор). Когато обърна на аналоговите канали проблема изчезва. Всичко си работи перфектно. Рестартирвал съм го, но промяна няма. Пробвах да му сменям софтуера, свален от официалния сайт на Тошиба, но не се получи. Мисля, че ми изписа, че софтуера, който се опитвам да сложа е същия като наличния или нещо такова.
    Ще съм благодарен за всякъкви съвети. От Русе съм ако има значение, или някой иска да помогне.
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #2

    Отговор: Моля за съвет относно Toshiba 32AV615

    Пробвай с връщане на заводските настройки.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #3

    Отговор: Моля за съвет относно Toshiba 32AV615

    Цитат Първоначално публикувано от svilky Виж публикацията
    ... Също така искам да кажа, че този проблем го прави само и единствено, когато е на цифрова телевизия (на цифрова телевизия с кабел съм и СА модул в самия телевизор). Когато обърна на аналоговите канали проблема изчезва. Всичко си работи перфектно. Рестартирвал съм го, но промяна няма. Пробвах да му сменям софтуера, свален от официалния сайт на Тошиба, но не се получи. Мисля, че ми изписа, че софтуера, който се опитвам да сложа е същия като наличния или нещо такова.
    Ще съм благодарен за всякъкви съвети. От Русе съм ако има значение, или някой иска да помогне.
    Благодаря предварително.
    След връщането на заводските настройки, не използвай повече СА модула. Абсолютно същия проблем доведе до брикване и изхвърляне на петгодишна гаранционна тошиба 40 TL933G. Отказаха ми гаранция.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: Моля за съвет относно Toshiba 32AV615

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Пробвай с връщане на заводските настройки.
    Като писах рестартиране, точно това имах в предвид. Връщал съм заводските настройки, но промяна няма.

    До колегата dodo_pv . Какво предлагаш, да заменя СА модула със сет топ бокс?

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #5

    Отговор: Моля за съвет относно Toshiba 32AV615

    Или смени CA модула с нов, очевидно този се е повредил.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    3
    #6

    Отговор: Моля за съвет относно Toshiba 32AV615

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Или смени CA модула с нов, очевидно този се е повредил.
    Не е от модула, защото имам и друг ТВ също с СА модул в него и съм ги разменял. Промяна няма Тошибата си остава с този проблем, а ЛГ-то няма проблеми.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #7

    Отговор: Моля за съвет относно Toshiba 32AV615

    Явно Тошибата не се разбира с модулите, пробвай с приемник.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за съвет относно усилвател
    От Badganaka във форум Аудиотехника
    Отговори: 5
    Последно: 14-11-15, 07:37
  2. моля за съвет относно избор на климатик
    От vankata09 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 05-11-13, 20:42
  3. Моля за съвет относно суичове
    От extext във форум Мрежи
    Отговори: 17
    Последно: 26-10-11, 12:24
  4. Моля за съвет относно тръби за ВиК
    От Ivanka във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 14
    Последно: 16-07-09, 11:31
  5. Toshiba или Mitsubishi - моля за съвет!
    От fenixss във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 12
    Последно: 27-10-07, 18:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе