Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Да го е... тъпия WINDOWS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Да го е... тъпия WINDOWS

    Oпитах се да си инсталирам смарт фтп клиента.Кой ме караше да го инсталирам.Пуснах сетъпа и ми написа че windows инсталера не бил версия която търябва.После написа че сваля нещо от интернет, искаше рестарт и край.Съвсем ми скапа инсталера и вече нищо не може да се инсталира.Освен това като се опитам да пусна нещо от офис пакета също не става.Пише The Windows Instaleer service could not be accessed. Contact your support personnel to verifi thet the Windows Instaler service is properly registered.Мамaта му на Бил Гейтс.

    Някой знаели как може да се оправи този проблем без преинсталиране на WIndows.А забравих. OS e WIN2000.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #2

    Да го е... тъпия WINDOWS

    Няма да помогна особено, ама да знаеш: друг път не мацай с боклуци...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Да го е... тъпия WINDOWS

    Абе аз това за боклуците го знам ама трябваше да си сложа някакъв фтп клиент и реших точно този.Той уш не е боклук.Сега вече знам че е боклук и повече никога няма до го сложа.




  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    71
    #4

    Да го е... тъпия WINDOWS

    ima nesyvmestimost mejdu Smart-a i FLEXTYPE

    ako imash instalnat flextype i raboti v momenta na startirane na smarta stawat takiwa neshta....

    a za BabyThomas moga da kaja samo 4e shtom nari4a SmartFTP bokluk si nqma ponqtie ot FTP clienti naistina...




  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #5

    Да го е... тъпия WINDOWS

    Niakade da bigdash da e kazano che SmartFTP e bokluk?!Kazal e samo che instalaciata e boklucava!




  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Да го е... тъпия WINDOWS

    Така сменям си въпроса.Можели да се оправи windows инсталера със repair от инсталационното CD.Или някакъв друг начин за оправяне на проблема без пълна преинсталация.




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    71
    #7

    Да го е... тъпия WINDOWS

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Няма да помогна особено, ама да знаеш: друг път не мацай с боклуци...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    AZ LI SAM KJORAV ILI TI, CRASHOVERRIDE?







    Edited by - mistermeth на 01/05/2002 19:11:20

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #8

    Да го е... тъпия WINDOWS

    Moje da probvash instalacia v/u starata za 20min shte se instalira problema e che ne vinagi opravia neshtata a i soven tova ako imash service pac shte tribva da go instalirash na novo sushtoto se otnasia i za windows explorer windows media player...



    http://www.rootbg.com

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #9

    Да го е... тъпия WINDOWS

    mistermeth-Az ne vigdam niakade da e kazano neshto losho specialno za SmartFTP-to......ako ti taka go razbirash....




  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Да го е... тъпия WINDOWS

    CRASHOVERRIDE, спорд теб можели да се каже нещо добро за програма която скапва windowsa.Според мен не.




  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #11

    Да го е... тъпия WINDOWS

    mistermeth mnogo si prav!Mnogo se izviniavam na mister-a zashtoto e prav tuka!

    Julian ne ti e skapalo smartFTP-to win-a.Flaxtype-a omazva mnogo neshta pod win XP.Ako si imal flex znaci e ot nego.SmartFTP-to e nomer edno i v momenta go imam na hard-a i sam s XP i nishto ne e stanalo do sega....no ne polzvam nikakvi kirilici dage i windowskata!




  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Да го е... тъпия WINDOWS

    Ospqh da go opravq wina.Ama golyama boza e toz win.Probvah s repair ot CD-to ama se poluchi edin golqm i debel h..(nishto ne se opravi).Ama za kvo sa ya slojili tazi opciq kato nishto ne moje da oprazvi. Taka posle pusnah da napravya istalaciq wyrhu syshtesvuvashtata.E tova syshto beshe greshka.Dokato si detektva hardwareto nyakyde kym kraya davashe sin ekran.Probvah s druga videokarta, maha LAN-ovet i t.n. i pak izleze edin dylyg i debel h..

    Nakraya napravih chista instalaztiya i vsichko se opravi samo deto izgybih pochti cyal den za taya shibanotoya.




  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #13

    Да го е... тъпия WINDOWS

    E zashto si go dal toz repear?Ti ne si omazal win-a....Na mene 2 pati mi opravia matcanitcata




  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #14

    Да го е... тъпия WINDOWS

    Според теб скапан инсталер не е ли мацаница.Още повече е скапан от друга програма която се опитах да инсталирам.







    Edited by - Julian на 03/05/2002 14:06:47

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #15

    Да го е... тъпия WINDOWS

    Дали разбирам от ФТП клиенти не мисля, че е от особено значение. Казах по-скоро по принцип, че не е добре да се слага каквото ти хрумне, особено когато не си много убеден, че ти трябва. В интерес на истината дори не видях, че става дума за SmartFTP. И няма как да съм го видя, защото Julian просто в първия си пост не е упоменал кой точно клиент е сложил. Както и да е...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. 3DMark за Android и Windows Mobile (Очаквайте скоро за iOS и Windows RT)
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-13, 21:22
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  3. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  4. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  5. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе