Резултати от 1 до 6 от общо 6

Настройка на принтер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #1

    Настройка на принтер

    Имам следния проблем:лазерен принтер OKI, счетоводна програма DOS-овска и фирмена бланка.Как може да се зададе на принтера ли, на програмата ли,печата да започне от по-долен ред за да на защипва логото в бланката.Програмата е Ajur-R и няма особено много настройки, принтера е 14i и под Win му зададох отместване от драйвера, но настройката явно не засяга работата под DOS защото си печата все по същия начин.Моля дайте някакви идеи.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Настройка на принтер

    Задай правилен размер на лист с бланката и след това си поиграй с опциите за отместването на дравера под Win. Това върши работа, ако печаташ под Win с DOS емулиран драйвер. Друга възможност е да потърсиш по нова версия на драйвера с повече опции за настрийка. за печат под DOS има обикновенно допълнителни опции, които не се покриват с тези на Win.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    Настройка на принтер

    С Оки и ДОС оправия няма...Оки и нови драйвери магаре и духова музика...но виж,идеята за ДОС емилатора(за съжаление Ажурите упорито нещат да работят с такива) е добра

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Настройка на принтер

    Принтерите ОКI имат три силни страни

    - здрави

    - бързи

    - чудесно работят с ДОС !!!

    За Ajur-а има версия под Windows, ако не си чувал, но не се налага при принтер ОКI да се предприема такава драстична мярка. Принтера си бачка под двете ОС чудесно, стига да знаеш, как да го накараш ....

    -----------

    Поправка: слива буквите на кирилица като ги застъпва, но и за това си има лек ... []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #5

    Настройка на принтер

    Гледай сега,аз обикновено много се дразня когато:

    1Се пишат ПЪЛНИ<АМА ПЪЛНИ глупости

    2.когато някой фирма си прави автореклама тук без да плаща[:D]



    И тъй като явно не те познавам(или поне не се сещам да си ми колега) не е автореклама, недей да пишеш простотии на хората,това което си писал е 100% лъжа



    Оки...всеки божи ден(почти) се занимавам с някое от тия ******,и всеки път покрай мен се чуват потресаващи ругатни точно относно ниската серия на ЛЕД дървенцата....само ше ти кажа че притежавам шълната им СЕРВИЗНА документациа...ПЪЛНАТА...кои хора според теб я притежават?любители?или търговци може би?



    Айде да не продължавам че ако шефа прочете тва ше ме уволни като стой та гледай[:D]



    П.С:Ако си търсиш работа само сподели на Жоро Георгиев(най големия,и единствен в БГ Оки фен) колко обичаш Оки и Хасан да съм ако не те назначи!

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Настройка на принтер

    Добрия тон е задължителен само за възпитаните и интелигентните. Тук сме се събрали за да обменяме опит и да помагат тези, които могат на тези, които имат нужда от това. Няма как да ти отговоря, без да се обидиш и се надявам да оцениш това, че няма да го направя. Нещо повече, сигурен съм, че ще го оцениш но по-късно. []

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Настройка на yaDIS
    От boby_ във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 07-09-13, 12:09
  2. Настройка на лаптоп
    От meri1966 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 26-08-12, 03:45
  3. DFL настройка
    От MrMyr във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 26-06-09, 14:10
  4. помагайте за настройка на ip
    От erudita във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 10-08-08, 17:28
  5. DScaler - настройка
    От ManiMani във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 05-05-05, 22:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе