Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26
Like Tree1Одобрявам

Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #16

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    Тук пише, че последната BIOS версия е 1.5 .

    А в самия BIOS няма ли някакви настройки за USB портовете ?
    Разни такива - "Legacy mode", "PS/2 compatible", ...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #17

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS Виж публикацията
    Тук пише, че последната BIOS версия е 1.5 .

    А в самия BIOS няма ли някакви настройки за USB портовете ?
    Разни такива - "Legacy mode", "PS/2 compatible", ...
    Няма такива настройки или аз не ги виждам гледах специално за това. Интересно че когато опитам да инсталирам Windows 7 няма проблем, когато се появи началния прозорец за избор на езика мишката си работи. В БИОС трябва ли да работи мишката? Моята не работи там.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #18

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    artttty, май ъпдейта няма да мине.
    Acer Aspire 5710Z Update nach Win10 1709 geht nicht

  5. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #19

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    artttty, май ъпдейта няма да мине.
    Acer Aspire 5710Z Update nach Win10 1709 geht nicht
    Да мерси и аз го разбрах, но много добре върви десятката на стария ми лаптоп и не ми се връщаше на седмицата. За сега съм го настроил ъпдейт 1709 да идва с помощника за актуализиране и като тръгне го спирам с таск менажера. Смятам да закарам лаптопа на един познат доктор ако успее, ако не ще му сложа седмица и може за коледа или нова година да кажа на снежанка да ми направи подарък нов лаптоп.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #20

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    Доколкото разбрах лаптопа е от 2008г., май наистина вече е изпълнил предназначението си.Приятелката ми има лаптоп от 2012г.Оня ден се опитах да инсталирам 1709. Той от немощ не може да стигне до края на инсталацията., а процесора е Celeron B815. Зарекъл съм се след Нова година да го разкарам и да й асемблирам настолен компютър.Наистина Windows 10 си заслужава повече от Windows 7 и Windows 8.1.

  7. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #21

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Доколкото разбрах лаптопа е от 2008г., май наистина вече е изпълнил предназначението си.Приятелката ми има лаптоп от 2012г.Оня ден се опитах да инсталирам 1709. Той от немощ не може да стигне до края на инсталацията., а процесора е Celeron B815. Зарекъл съм се след Нова година да го разкарам и да й асемблирам настолен компютър.Наистина Windows 10 си заслужава повече от Windows 7 и Windows 8.1.
    Дам може да е за хубаво щом 1709 иска толкова ресурси. За сега го оставям на 1511 поне си върви леко. За колегата morandis със същия проблем, остави си Windows Updates включен да се ъпдейтва тази версия и ако си с Windows Defender и той също ще се ъпдейтва. Напиши в търсачката Task Scheduler и намери в него инструмента UpdateOrchestrator в него имаш два броя UpdateAssistant на единия му дай Disable с десен бутон в другия влез и го настрой да стартира примерно веднъж седмично и така няма да те тормози всеки ден помощника за актуализиране. Но не ги спирай и двата защото ъпдейт 1709 започва да се сваля всеки ден с другите ъпдейти.

    :D ако изобщо ме разбра какво искам да ти кажа.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #22

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    Да, нищо не разбрах и то - защото нищо не предприемам по въпроса, докато си работи нормално. Просто не разбирам как преди тая програмка DSW спираше всякакви опити за автоматични ъпдейти, а сега не може и този ПОМОЩНИК се промъква, инсталира сам и постоянно подканва да освободя 8 Гб място на вътрешната памет за актуализации(а най-много мога 5/6 Гб да освободя), пък и не съм сигурен, че обновяванията са съвместими с моето китайско мини ПЦ.



    така ми стоят на изчакване актуализации, обаче мен ме интересува дали няма някакви вече изтеглени да ми заемат място - къде се свалят, в коя папака отиват?
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от morandis; 20-12-17 в 13:03.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #23

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    Приложи върху системния дял традиционното DiskCleanup.

  11. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #24

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    Здравейте имам Румънско Китайски таблет Алвю с уинд 10 и така се омаза точно докато се опитваше да качи споменатия от колегата ъп че сега едвам зарежда уинд.Екрана не функционираше добре завърташе се на грешната страна направих му калибрация и стана по зле,пробвах да го изчистя от рековъри менюто и до дам.
    Сега зарежда за 10 минути едвам се стартира уинд. и екрана е щета почти не възприема команди.Всяка помощ е добре дошла,готов съм да го пратя на някой и ако успее да го съживи да си платя.

  12. Junior Member Аватара на InstantFreeman
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    12
    #25

    Re: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10

    За спиране на ъпдейтите на Microsoft Windows 10 Pro :



    Аз съм правил видеото, на английски език е, ако има нещо - питайте. Линк за програмата която ще ви трябва е в описанието на видеото.

    Ако НЕ става - моля, пишете

    Поздрави !

    Edit: Все пак смятам за уместно да ви кажа как да се справите и без видеото:

    https://www.kaldata.com/forums/topic...omment-3894979

    http://forums.data.bg/index.php?show...ost&p=16669323

    http://forums.data.bg/index.php?show...#entry16627372
    Този пост е редактиран от InstantFreeman; 05-10-18 в 22:34. Причина: добавка

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #26

    Отговор: Проблем при инсталиране на ъпдейт 1709 на Windows 10


  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с инсталиране на Windows XP
    От joro1 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 23
    Последно: 25-11-11, 14:41
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  3. Проблем със инсталиране нa WINDOWS
    От maximus_bg във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 09-06-09, 00:26
  4. Отговори: 1
    Последно: 22-02-09, 19:27
  5. Отговори: 3
    Последно: 16-04-07, 01:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе