Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 52
Like Tree16Одобрявам

Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #16

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Аз лично си взех първия MacBook Pro през далечната вече 2010-та година. Май месец беше. В момента пиша от него даже. Към момента смело мога да кажа, че не съм виждал друг лаптоп, който да носи на толкова много бой (падане по стълби му се е случвало 2 пъти без никакви протектори и 1 път в чанта, десетки падания от бюро, легло и тн) Батерията му все още държи около 2 часа. Всички клавиши на клавиатурата работят безотказно без да се изтъркали или друго.

    Единствената манипулация, която се наложи да направя бе да му сложа SSD. Фабричния хард предполагам се поскапа след третото падане по стълбите. Иначе никога не съм го отварял за чистене.

    Като цяло към този момент никога и за нищо не бих взел някакъв дръг компютър освен Apple. Имам и iMac, iPad, iPhone, AppleTV, AirPort Time Capsule... Смятам, че продуктите и софтуерът, който предлагат поне за моите нужди и разбирания е на най-високо ниво. Дизайнът е много приятен, функционалността е убийствена - за мен винаги е било факт, че Apple се учи да работи с теб, а не обратното както е при Windows бозите.

    Нямам никакви съмнения, че новият лаптоп също представлява уникално добър продукт. Относно USB-C порта, смея да кажа, че в ерата на wireless устройствата 1 порт е повече от достатъчен.
    estqwerty одобрява това.

  2.  
     
  3. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #17

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    И без никакви USB портове ще има милионни проджаби. Така ще дори и да няма процесор също, предполагам.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #18

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Я колко много сме били Няма нещо което да съм си взел на Епъл и да съм се разочаровал. А Time Capsule за 2 години не ми е забил нито веднъж макар и да го ползвам повече за NAS от колкото за бекъп.


    Божо и тука ли ве мама ?
    AC_From_Hell одобрява това.

  5. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #19

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Ми нали се видяхме онзи ден, сетих се за форума и реших да го отворя, а на такъв култов пост как да не обърна внимание

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    ама всички говорите, сякаш това, което правите на компютрите си, зависи от самите компютри

    аз пък съм забелязал, че с мноооого редки изключения, всичко ми става удобно, а излезлият изпод ръцете ми продукт е еднакъв и на стационарката, и на лаптопа...

    все едно слушам приказката за принцесата и граховото зърно...
    големи хора сте бе, мъже при това... я малко по-малко мрънкане!

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #21

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Всичко което не ме занимава със себе си, не ме кара да правя преинсталации, ъпдейти на антивирусни и проверка за троянци ме радва.
    AC_From_Hell одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #22

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Я колко много сме били Няма нещо което да съм си взел на Епъл и да съм се разочаровал. А Time Capsule за 2 години не ми е забил нито веднъж макар и да го ползвам повече за NAS от колкото за бекъп.
    И аз го ползвам повече като NAS, макар че правя и ежедневни бекъпи на две устройства.
    stenly одобрява това.

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #23

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    T'ва да не е рекламна страница на Makbook бре???

    На това последните FPS и стратегии могат ли да тръгнат?





    И аз се бях замислил за Макбук, ама гроздето кислеело.Не бре, ще го купя ако ми трябва само за интернет и пишеща машина...сериозно...

    Предпочитам за тези пари нещо като "RoG", макар че последните 2 години и половина хич ме няма по игрите ... ама друго си е дори и да не играя да знам че ако ми се прииска мога ...




    Иначе за параметрите и изработката е добре, ни при мен ще "възникне" и сериозния въпрос със съвместимостта с доста други устройства и софтуер които доброзорлен ползвам ...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #24

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Justify какъв е проблема за Mac ?
    Една камара безмислени теми има, но на тях не се дава гласност.

    "Макинтош" е едно хубаво нещо и ако само ще го ползваш за пишеща машина - по-добре си купи нещо по-евтино.
    Явно не си запознат детайлно и за пореден път - пиши там където наистина си добър.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #25

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    джъсти ... тая играчка не е за игри. Това бижу си е чудо със своите 900 грама и малък размер. Нет, офис работа. Имам леки притеснения, че процесора му ще е слабичък ама като знам как си оптимизират операционката за хардуера, сигурно греша.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #26

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Абе аз имам притеснения за диагонала, резолюцията, 2-та ми диоптъра и годинките ми като се замисля.
    Точно за по-дълга офис работа... май ще трябва външен монитор и става сериозен конфликт между него, зарядното, мишката и единия наличен порт....
    Хайде, мишката Bluetooth, макар че пореден излишен разход на пари и батерия, но... другите 2...

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #27

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Вземаш един magic mouse и сменяш чифт батерии на 3-6 месеца в зависимост от ползването. Резолюцията не трябва да те плаши. Няма да видиш супер малки икони на огромен десктоп ...
    Kasap одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #28

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    И за слепци е видно, че новия макбук е един разкош и класи над тълпата. @код - 12", туй не е за основен работен кон, че да те притеснява...ще му свикнеш
    Този пост е редактиран от Tommorow; 12-03-15 в 01:41.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #29

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Хайде, почнаха се аксесоарите за новия MacBook.
    При ценообразуването на Apple - 800 лева за + 128 GB по-голям SSD диск - незаменима вещ - външен твърд диск с USB-C порт и подходящ дизайн:

    LaCie представи външен диск Porsche Design с USB-C порт за новите MacBook - SetCombG новини


  18. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #30

    Отговор: Новият Apple MacBook - мнения за ултрабука на бъдещето

    Точно това никога не ми е харесвало в политиката на Ябълката - правят страхотни неща, включително и последното им творение, но когато се замислиш колко още пари трябва да дадеш, за да можеш да го използваш пълноценно и ти се завива свят от сумите.

    За да си използваш нормалните USB устройства - 79 USD за преходник USB-C, 450 USD за 128-ца SSD... Накрая се оказва че си дал 3-4 хил. лв. за удоволствието да притежаваш Apple.
    justify одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам Apple Macbook Black 13" 2.4 Ghz. - 800 лв.
    От rtsonov във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 04-10-11, 22:44
  2. Продавам Macbook Pro/Air(11"13"15") + Apple iPad 2 + Apple TV2 - нови!
    От teodorteo във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 25-08-11, 21:24
  3. Продавам Macbook Pro/Air + Apple iPad 2 + Apple TV2 - запечатани и с гаранция!
    От teodorteo във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-11, 21:16
  4. Продавам Macbook Pro/Air + Apple iPad 2 + Apple TV2 - запечатани и с гаранция!
    От teodorteo във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-11, 23:41
  5. Продавам лаптоп Apple MacBook
    От batco във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 21-02-07, 15:21

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе