Резултати от 1 до 3 от общо 3

Програма за Най-Бързо Откриване и Поправяне-Изолиране Лоши Сектори на Хард Диск

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    34
    #1

    Question Програма за Най-Бързо Откриване и Поправяне-Изолиране Лоши Сектори на Хард Диск

    Здравейте

    Търся Програма за Поправяне Лоши Сектори на Хард Диск

    Пробвах с най-препоръчваната Hdd regenerator през Hiren's.BootCD, но за 80 GB Хардиск SATA на Лаптоп иска около 50 часа за да сканира и поправи всичко

    Предложете Програма за Най-Бързо Откриване и Поправяне-Изолиране Лоши Сектори на Хард Диск

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    227
    #2

    Отговор: Програма за Най-Бързо Откриване и Поправяне-Изолиране Лоши Сектори на Хард Диск

    Ако иска толкова много време вероятно има много грешки и тогава не си струва заниманието, освен ако нямаш нещо изключително ценно за спасяване от този диск. Пробвай и да го закачиш на стационарен компютър, може да тръгне малко по-бързо.

    От същия този диск пробвай и HDAT2.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    34
    #3

    Отговор: Програма за Най-Бързо Откриване и Поправяне-Изолиране Лоши Сектори на Хард Диск

    Ценната информация съм си я прехвърлил.

    Хардиска си Работи, Уиндоуса си зарежда само дето много често взе да Крашва и дава Сини Екрани или Направо да Замръзва Екрана и после ми чеква Харда за Грешки

    15 % Здраве му дава Hard Disk Sentinel.

    Имал съм Хард Диск на Настолния Компютър който на 5 % Здраве си Работеше идеално и изкара 2-3 Години преди да Умре.

    Явно при Лаптопите нещата стоят по друг начин

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дали имам лоши сектори?
    От ilhanbg във форум Windows
    Отговори: 51
    Последно: 17-12-13, 12:18
  2. Отговори: 1
    Последно: 19-01-12, 09:35
  3. Отговори: 0
    Последно: 01-04-09, 11:21
  4. Проверка за лоши сектори на HDD
    От Novia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 03-10-06, 00:34
  5. Търся програма за поправяне на BAD SECTOR-и
    От revengerrr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-04-06, 11:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе