Резултати от 1 до 8 от общо 8

Мерцедес 407 D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    129
    #1

    Мерцедес 407 D

    Търся радиатор за Мерцедес 407 D, някой знае ли от къде мога да намеря?Обиколих моргите и фирми който работят с доставянето на части, но уви никой неможа да ми помогне!От Варна съм, ако някой може да дае идея ще съм му много благодарен ! Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #2

    Re: Мерцедес 407 D

    Провери ли в "Косер"?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    129
    #3

    Re: Мерцедес 407 D

    Там гледах ама за а го поръчат искат номера на производствения номер на радиатора,но аз няма от къде да го видя защото нямам радиатор

  5. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #4

    Re: Мерцедес 407 D

    Ами научи номера от друг магазин, сервиз или спри някой колега на пътя дет' се вика и му виж номера. Иначе при "Косер" съм сигурен, че ще го има!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Re: Мерцедес 407 D

    Цитат Първоначално публикувано от tannoy
    Там гледах ама за а го поръчат искат номера на производствения номер на радиатора,но аз няма от къде да го видя защото нямам радиатор
    Teзи Мерцедеси нямат ли си някакъв софт както е еРеr a за италианките и ELSA или ETKA зa VAG а???
    Трябв аот такава програма по VIN a да си изкараш какъв номер е радиатора.

    С радиатора в Косера . Шом търсиш радиатора значи или е лейка или е затлачен -и в 2 та случая буса не може да се кара .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    129
    #6

    Re: Мерцедес 407 D

    Ами не съм в час, кво значи това софт??? Стария радиатор го откраднаха и нямам никакви данни за него !

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #7

    Re: Мерцедес 407 D

    Цитат Първоначално публикувано от tannoy
    Ами не съм в час, кво значи това софт??? Стария радиатор го откраднаха и нямам никакви данни за него !
    Изброените от мен програми са за детайлни резервни части на посочените марки.Търсиш това което ти трябва по раздел и от картинката с доста части си избираш която ти трябва . Показва си номера на частта . Има още - ама е цял слон над 8 ГБ ="ТеcDoc " - не съм я инсталирал защото не ми трябва.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #8

    Re: Мерцедес 407 D

    Има две по-големи морги за мерцедеси, за които се сещам, не знам дали си ходил при тях, едната е в с.Конаре, ако не се лъжа, намира се на подбалканския път за София, малко след Карлово, посока София.
    A другата е само за товарни, в покраинините на Пловдив се намира, в кв. Коматево.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 22-02-11, 08:20
  2. Софтуер за резервни части за Мерцедес
    От skaishev във форум Автомобили
    Отговори: 1
    Последно: 28-02-07, 22:20
  3. Въпрос за компютъра на Мерцедес очеларка
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 15-01-07, 18:45
  4. Отговори: 3
    Последно: 22-12-05, 15:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе