Резултати от 1 до 10 от общо 10

1 от 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    12
    #1

    1 от 3

    По мойте критерий направих пресяване и останаха VW Touran,Corolla verso и Mazda 5.Ще бъда много благодарен за вашите мнения и впечатления от тези модели.Поздрави!!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:1 от 3

    Взимай Японското
    Познат си купи TUAREG - не е доволен.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    12
    #3

    Re:1 от 3

    Много благодаря за отзива.Става въпрос за TOURAN а не TUAREG.Говоря за втора употреба автомовил.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re:1 от 3

    Цитат Първоначално публикувано от owerto
    Много благодаря за отзива.Става въпрос за TOURAN а не TUAREG.Говоря за втора употреба автомовил.
    TOURAN е доста по нисък клас от TUAREG, За колебанията ти относно 3 те автомобила то бих ти препоръчак списание " Auto Bild" от тази година има ревю сравнителен анализ на споменатите автомобили накуп плюс още поне 5-6 с изброени предимства и недостатъци.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Re:1 от 3

    Т 4 Пан Американ 4х4 , авт.ск.кутия 7 местен .На 2 ред седалките са обърнахи с гръб на посоката на движението / може да се въртят но не съм гледал подробно.
    Цената беше 9Х 000 лв .Вчера го оглеждах и хваща окото.

  7. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #6

    Re:1 от 3

    Mazda 5 Комби - това ми е мечтата. Имах случаен разговор с чавек повече от 10 живеещ в Германия. Работеше май в някоя от техните авто компании. Взел си нова Хонда. Стана въпрос за японските автомобили. Наистина са добри. Другият въпрос беше за новите WV(не знам точно за кой модел ставаше въпрос). Таксиджиите там много се оплаквали въобще не били сполучливи.

    Отделно, съм чел статистиката на някаква чужда застрахователна компания. Застраховат автомобили, след-гаранционен период, от повреди до 10 годишни автомобили. С най малко повреди са японските, и кое е интересното. От 1-во до 10-то место са само японски автомобили.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #7

    Re:1 от 3

    От трите споменати, аз лично бих избрал Corolla Verso.

    Вярно, че се сглобяват в Турция, но пък имам двама познати с такова животно (става дума за двигателя 2.2 D4D) и са изключително доволни.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    79
    #8

    Re:1 от 3

    От тия трите автомобила според мен маздата е най-качествена. Само от любопитство гледал ли си Хонда Акорд. Страхотен автомобил

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #9

    Re:1 от 3

    От тоя клас автомобили моят фаворит е Honda FR-V...

  12. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #10

    Re:1 от 3

    И още един скромен глас за Хонда - силата на мечтите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе