Резултати от 1 до 9 от общо 9

SETCOM Mercedes Fan Club!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    SETCOM Mercedes Fan Club!

    Я да взема да се включа и аз, като бивш собственик на Рено Клио РТ, което минава за спортно. Звучи смешно да е спортно, но уверявам ви, че е така! С тази кола на път за морето се возих с неразумната скорост 200 км. в час, неразумно, не защото колата вдига 200 км/ч без порблем, повече ме бе страх да вдигна, а можеше, нерзумно бе, защото бях с още два човека и отговорността е по-голяма. Преди това карах Лада Самара, един отличен за руските стандарти автомобил. Карах си аз Самарата и виках, че по-хубав автомобил няма и бях твърдо убеден в това. Един приятел вика, хубава е, защото не си карал друга хубава кола, и се оказа прав. Купих си Рено Клио 1.6i ако не се лъжа, колата бе внос от Швейцария и бе перфектна, лукс, бързина, отвънка малка, отвътре широка, икономична, вози перфектно никакво друсане, не е като фолксфаген. Взеха, че ми я откраднаха след като и се нарадвах, добре, че имах каско. Докато реша каква кола да си купя си взех един Мерцедес 190Д, една кола, която по возия и качества надминава много от съвременните автомобили, ако някой се интересува защо, да пита и ще му разясня детаилно. Както казах, Мерцедеса 190Д го взех временно да закърпя положението докато си купя друга кола и се влюбих в марката Мерцедес. Преди това бях негативно настроен и мислех, че са прехвалени тези коли. В един момент си харесах един Хюндай спортен с кожен салон и всички възможни екстри, явно е бил на някой баровец, защото беше перфектен. Реших да го купя и след обиколка на всички автокъщи. Тръгнах да го купувам и на 100 метра преди автокъщата с Хюндая видях друга в която не бях влизал, влезнах и след 30 мин излезнах с един поръчков Мерцедес Е-класа четириочка. Над Е-ласата има само една класа и тя е Ес, но в рекламата за Е-класата пише, че ако господин Бенц беше жив би избрал Е-класата, един перфектен, голям и мощен автомобил, какъвто подхожда на капризните хора, които искат да знаят, че са седнали в безопасна и перфектна кола. Малко остана да си купя Ягуар, нещо от което не съм се отказал, но Е-класата на Мерцедес е с подобаващо ниво на екстри и качество. Сега имам 2 Мерцедеса, като 190Д не бих го продал за нищо на света, въпреки, че си карам другия, който доставя истинко удоволствие при шофиране. Както може да се сетите, следващата ми кола ще е S-класата на Мерцедес, като мисля да си взема и една спортна, но не съм решил каква.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:SETCOM Mercedes Fan Club!

    @Ru-boy , честно да ти кажа преди да къпя Ренде Мръсника , гледах BMW & Mercedes 124 & C clas
    много ми допадна един C220 TDI ама пичав взе та размисли иму теглих една авренска.
    Още ме е яд.
    а М 124 има един единствен проблем , признат от Германците- Не се чупи !!!

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3

    Re:SETCOM Mercedes Fan Club!

    Да се добавя и аз в клуба.Бивш собственик на Субару импреза тръгнал да сменя автомобила с друг японски комби или ван.Тъкмо го бях избрал и мои приятел предложи да разгледаме още една две къщи с BMW,AUDI,и съответно мерцедес комбита да видя как са поне.Също като колегата ru-boy смятах ,че Мерцедес са прехвалени и само заради това ги мразех и бях негативно настроен като него.Возил съм се на всякакви S класи и старите SEL.По скоро са ме впечатлявали като мощ и ускорение F 430 и DB 7 vanquish,но това са коли, които не мога да си позволя а и не са мои тип .Та след тест на А6 и BMW 525td се качихме в C250TD от което вече 6 месеца не слизам.Вярно че на Ц класата по и подхожда да се мери с А4 и 3 серия на баварците,но наличната Е класа там бе бензиново комби и ми се стори като автобус.Мерцедесите са уникални просто като комфорт,управление и возия,а постепено открих и неща които още не са внедрени при другите марки.Така ,че не бих слязъл от мерника никога.Скъпите части са само мит за коли около 2000 г.А и обслужването ми излезе по евтино от на японката ,нещо което не очаквах.Имаше после подигравки от познати защо Мерцедес и комби -било пенсионерска кола,обаче след по едно кръгче вече не смятат така.
    А на колегата ru-boy пожелавам един SLR

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re:SETCOM Mercedes Fan Club!

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    ...........
    А на колегата ru-boy пожелавам един SLR
    От твоите уста в Божиите уши ;-)))))))) Амин.

    [img][/img]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re:SETCOM Mercedes Fan Club!

    а на мен ?

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Re:SETCOM Mercedes Fan Club!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    а на мен ?
    на теб C220 CDI щом ти е допаднала

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re:SETCOM Mercedes Fan Club!

    eeeee за тези пари тогава
    сега няко Elegance & bra bus не бих подминал.

  10. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #8

    Re:SETCOM Mercedes Fan Club!

    http://www.automedia.bg/read/3115.html е за такова говорим

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #9

    Re:SETCOM Mercedes Fan Club!

    качете се на С320 или С350 V6 комби и тогава ще разберете за какво става въпрос. ще намразите дизела за цял живот.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!
    От BerkStock във форум Автомобили
    Отговори: 138
    Последно: 26-11-23, 13:22
  2. SETCOM ALFA ROMEO Fan Club!
    От blue1 във форум Автомобили
    Отговори: 73
    Последно: 15-06-17, 14:03
  3. SETCOM Volkswagen Fan Club!
    От Mr.TECHNO във форум Автомобили
    Отговори: 95
    Последно: 05-06-12, 22:23
  4. Mercedes ML 320
    От taipan във форум Автомобили
    Отговори: 3
    Последно: 18-04-10, 18:50
  5. Търсим играта Mercedes Benz World Racing
    От Tai-Pan във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-03, 21:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе