Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

мазда премаси - отзиви

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #1

    мазда премаси - отзиви

    дайте отзиви от мазда премаси - положителни и отрицателни страни, заслужава ли си като цяло

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:мазда премаси - отзиви

    моите впечатления са индиректни - сестра ми и зетят има такава, дизелова

    мога да кажа, че возията не ми харесва - висок център на тежестта и твърдо окачване. трябва да ги питам колко кубика е тяхната, но за техния конкретен случай тези кубици са на ръба да са достатъчни. осигуряват движение, разбира се, но не трябва да очакваш някаква пъргавина. е, то и тази кола не е измислен да е някакаква бегачка, но се набива на очи леката тромавост

    друг минус е тънката ламарина. ама наистина мога да я огъна с палец

    плюсовете са общите за този клас автомобили - просторно купе и достатъчно място за багаж. интересното е, че багажникът е относително малък за общия обем, така че ако искаш да събереш наистина много багаж, ще трябва да жертваш седалките. абе нещо като берлингото.

    за разход на гориво нищо не мога да кажа, както и по цялостното обслужване. наблюденията ми са по-скоро като пътник, а не като собственик. не съм фен на този вид каляски, но след като споменах по-горе берлинго, измежду двете бих предпочел последното.

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #3

    Re:мазда премаси - отзиви

    благодаря за отговора, но продължавам да набирам мнения, така, че бъдете по - активни моля!

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:мазда премаси - отзиви

    Колега , няма да е лошо да споменеш година на производство , че има разлики през годините !

  6. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #5

    Re:мазда премаси - отзиви

    от 2002г- нагоре, след фейслифтчето, което са направили

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #6

    Re:мазда премаси - отзиви

    Ми на мен като интериор Форд С-Макс по ми харесва............

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #7

    Re:мазда премаси - отзиви

    здравината ме интересува на купе и мотор

  10. Member Аватара на shveb
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    190
    #8

    Re:мазда премаси - отзиви

    Колега,Маздите са добри коли,но по-добре пусни темата във форума на Мазда.Аз мога да ти кажа само за 626 дизел.Общо взето са доста близо.Ако колата е в ред,ще ти служи дълго и вярно.

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #9

    Re:мазда премаси - отзиви

    Цитат Първоначално публикувано от shveb
    Колега,Маздите са добри коли,но по-добре пусни темата във форума на Мазда.Аз мога да ти кажа само за 626 дизел.Общо взето са доста близо.Ако колата е в ред,ще ти служи дълго и вярно.
    умишлено съм я пуснал тук. във форума на мазда ми е ясно, че всички ще ми я похвалят. затова предпочитам мнения от хора който не са пристрастни

  12. Member Аватара на shveb
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    190
    #10

    Re:мазда премаси - отзиви

    Ами,то само хора които карат Мазда могат най-добре да преценят,а те са във форума.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #11

    Re:мазда премаси - отзиви

    Вчера взех на баща ми 323 BJ 2.0 diezel 90к.с., със същия мотор е като Примасито DITD, наистина първоначално прави впечатление за малко тромав автомобил но над 120км/ч ме очарова. Първо се бях насочил към Примасито, но ценовата разлика е голяма. Свясно Примаси 2002 върви към 9000 бона а свясна 323 около 5/6000.

    Аз съм за Примаси 2002/3г. - имаш 1 глас ЗА.

    Гледай да е читаво и ще си доволен от избора.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re:мазда премаси - отзиви

    joro, нали отчиташ разликата в купето на 323 и премаси-то?

    след като 323 ти се е сторило малко тромаво, значи разбираш какво имам аз предвид, като казвам, че мощността е на ръба на достатъчността

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #13

    Re:мазда премаси - отзиви

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    joro, нали отчиташ разликата в купето на 323 и премаси-то?

    след като 323 ти се е сторило малко тромаво, значи разбираш какво имам аз предвид, като казвам, че мощността е на ръба на достатъчността
    FearMe, аз не оспорвам факта но по-добре Примаси, отколкото някакъв европейски недомисляк, нуждаещ се от постоянни интервенции на некадърни майстори. От опита ми с японските марки, а аз само такива употребявам, нулевото посещение на сервиз с изключение на смяна на консумативи е гаранция за здрав японски автомобил. При повечето европейски марки поредицата е обратна - повече ремонти за по- здрава кола.



    след като 323 ти се е сторило малко тромаво, значи разбираш какво имам аз предвид, като казвам, че мощността е на ръба на достатъчността


    е па нема да ходим на ДРАГ

  17. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #14

    Re:мазда премаси - отзиви

    дизеловите или бензиновите мотори са по сполучливи?и конкретно мотора 2000 кубика бензин 130 кончета

  18. Member Аватара на shveb
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    190
    #15

    Re:мазда премаси - отзиви

    Дизеловият е по-икономичен.Новите дизелови са по-надеждни от старите(компрекса).Мудни(спънати) до 2000 оборота.След това набират перфектно(включва турбината).С две думи-на светофара в града няма да си първи,но извън града и по магистралата ще дръпваш рязко при изпреварване,което е много важно за сигурността.
    При дизела помпата е "тера инкогнита" за сервизите.Аз ядох дървото,но по мои наблюдения в страната сме около 5-6 "късметлии".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Electrolux - Отзиви!
    От jovanoty във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 14-03-10, 23:36
  2. Отзиви за Поморие
    От A.L.F. във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 4
    Последно: 11-09-09, 22:52
  3. Отзиви за MIO PDA P560
    От ilko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 06-08-09, 18:23
  4. ел схема за Мазда 626
    От gugimoto във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 31-12-04, 09:13
  5. Открадната Мазда! Моля ви помогнетe
    От MiroDim във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 29-11-04, 14:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе