Резултати от 1 до 9 от общо 9
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By glowndark
  • 1 Post By justify
  • 2 Post By fXOrange

новият Renault Scenic

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #1

    новият Renault Scenic

    доста впечатлен от последните рено (след като опитах преди време Талисмана http://m1.ma.f6m.fr/media/---gamme-f...-tournette.jpg)
    Вчера един приятел взе, че си купи, ето това. Фен на рено, притежател на сеник 1,2,3, а сега и на 4. И след, като го поляхме, със скари, бири, уиски и дъжд по бермуди. А преди това, го опитал и на градско и малко по магистралата. Рекох сега, след като се прибрах, да пусна няколко снимки, като с тях изразя впечатлението си.

    П.П.
    Цената е, като винаги народна, обратното на качеството, което е изключително...





































    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Отговор: новият Renault Scenic

    Така като гледам сценика става все по-малък. Тук вече според мен няма нищо общо с мини ван... Иначе за визията добре изглежда...
    justify одобрява това.

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Отговор: новият Renault Scenic

    не не, бъркаш, така изглежда на снимките, може би заради формата. Дължината е 4м41, ширина 1м87, височина 1м65. Спрямо тройката, която е с дължина 4м34, ширина 1м85, височина 1м65. Да не говорим, за еденицата 4м16 х 1м71 х 1м60. Мене ми пречи, че формата е горе долу, дръпната, от клио 4. Ако са бяха базирали, на прототипа, от 2011, сега още повече щеше да ми харесва. Ето го и прототипа.



    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #4

    Отговор: новият Renault Scenic

    Честно казано , реалния модел ми харесва повече от прототипа.

  6. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #5

    Отговор: новият Renault Scenic

    Интериора ми харесва, сигурно защото показания модел е с най високо ниво на оборудване. На какви цени са във Франция - специално това което си показал?

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #6

    Отговор: новият Renault Scenic

    интериора е от обикновения модел. Тоя с правите лалета на джантите, дето почва, от четвъртата снимка, от горе на долу. То се вижда, че е от обикновения модел. На високата гама, отзад има самостоятелен климатик. Трите снимки, на авто спирането при ненадейно пресичане, спазването на авто дистанция и напълното самостоятелно авто паркиране са също от него. Не че са последно изобретение, ама все пак, за обикновен модел... Цената почва от 19 хиляди и нещо с бензинов и стига до към 32 и нещо, с дизелов. Евро.. Но реално най скъпият модел може да излезе, между 20-25 000€. Според мен, хибрид изобщо не си заслужава, пък ако ще, от каквато и марка да е. Цените са си същите, спрямо старите фази. Само дето качеството се е покачило.

    П.П.
    Намирам, че джантите, са яко крадени от де ес тройката на ситроен...

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от fXOrange; 15-09-16 в 19:18.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #7

    Отговор: новият Renault Scenic

    Тя тази система за безопасно спиране когато има препятстие/пешеходец на пътя е става задължителна от 2017 или 2018 за всички автомобили продавани в ЕС.

    Системата за контрол на налягането на гумите също е задължителна от тази или другата(2017 година) за всички продавани в ЕС автомобили.

    Дори и най-ниския клас изпълнение ще ги имат тези системи.

    Автомобилът е симпатичен и практичен, но за жена.
    Или за цяло семейство с деца.

    За мъж нещо не ми се връзва.
    blue1 одобрява това.

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #8

    Отговор: новият Renault Scenic

    ми нормално бе джъсти. Нали по начало целта и е, семейна кола. Кой сам мъж ще купи такава?
    blue1 и KI_YOOU харесват това.

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #9

    Отговор: новият Renault Scenic

    Добре де.

    Доста семейства имат повече от един автомобил.Един за жената или мъжа и един семеен, тост с по-голям полезен обем багаж и за повече хора.

    От това
    Bчepa eдин пpиятeл взe, чe cи ĸyпи, eтo тoвa. Фeн нa peнo, пpитeжaтeл нa ceниĸ 1,2,3, a ceгa и нa 4. И cлeд, ĸaтo гo пoляxмe, cъc cĸapи, биpи, yиcĸи и дъжд пo бepмyди. A пpeди тoвa, гo oпитaл и нa гpaдcĸo и мaлĸo пo мaгиcтpaлaтa. Peĸox ceгa, cлeд ĸaтo ce пpибpax, дa пycнa няĸoлĸo cнимĸи, ĸaтo c тяx изpaзя впeчaтлeниeтo cи.

    https://forum.setcombg.com/%D0%B0%D0...tml#post785203
    Твое писание останах с убеждението, че този твой приятел си я купува за него си.За него си е едно, за семейството е друго.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!
    От BerkStock във форум Автомобили
    Отговори: 138
    Последно: 26-11-23, 13:22
  2. Продавам Настолен компютър Fujitsu Siemens Scenic P300
    От beretta92sd във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-13, 22:53
  3. Отговори: 0
    Последно: 30-07-13, 18:29
  4. Отговори: 3
    Последно: 07-12-12, 19:56
  5. МНения за Renault Scenic
    От SPaun във форум Автомобили
    Отговори: 15
    Последно: 29-01-07, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе