Резултати от 1 до 11 от общо 11

Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    6
    #1

    Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    Здравейте!
    Отскоро имам плазма P50G20E и реших да се възползвам от функциите на Viera Cast. Доколкото изчетох натам-насам, ще ми трябва донгълче за Wi-Fi. Може ли да ми подскажете откъде да намеря такова, примерно модели, марки и цени?
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #2

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    За съжаление Panasonic България не са помислили по въпроса. Донгъла не се продава отделно в магазините.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    6
    #3

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    а от чужбина? Ще си го викна просто...

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #4

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    Разбира се че можеш ,стига да ти е по джоба.
    http://www.preis.de/produkte/Panason...-K/654379.html

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    6
    #5

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    моля, предложете ми опции

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    22
    #6

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    От 31.12.2010 съм горд собственник на Panasonic TX-P42G20E. В Технополис предлагат WI-FI Netgear на цена 139 лв. Аз обаче четох доста по форумите и въобще където може да се чете и разбрах че Panasonic съвместно с Netgear са разработили съвместно WI-FI адаптор, който си поръчах на доста по-ниска цена 105.51 лв. към 05.01.2011 в Jar компютърс. Модела на адаптора точно е WI-FI АДАПТЕР NETGEAR WNDA3100. Работи без грашка вече една седмица.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    6
    #7

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    Maristam,и аз съм собсвеник на същия модел,но не знам къде се слагат тия магнитни/феритни/сърцевини.Би ли помогнал?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    22
    #8

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    Доколкото си спомням някъде из необятния форум четох, че тези феритни сърцевини се монтират на захранващия кабел максимално близо до накрайниците. Но можеш да се поровиш и да провериш сам защото не съм много сигурен, аз още не съм ги поставил

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    Цитат Първоначално публикувано от maristam
    Доколкото си спомням някъде из необятния форум четох, че тези феритни сърцевини се монтират на захранващия кабел максимално близо до накрайниците. Но можеш да се поровиш и да провериш сам защото не съм много сигурен, аз още не съм ги поставил
    Точно така феритните сърцевини се монтират в двата края на захранващия кабел.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    22
    #10

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    А какво е предназначението на тези феритните сърцевини? Какъв е ефекта ако са монтирани и обратно ако не са монтирани? Въпросът може да е "малко" тъп но съм новак във форума и моля да ме извините! :rolleyes:

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    6
    #11

    Re:Wi-Fi dongle за телевизор Панасоник

    Благодаря за отговорите,сложих ги тия ферити,но не виждам някаква разлика.Или ефекта е някакъв друг,не знам.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1296071040[/time]_________________________________________________

    То човек като не чете малките букви,има го в инструкцията на стр.80.Не е на захранващия кабел,а на LAN кабела.Правят се 2 навивки ,но не пише каква роля играят.Направих снимка,но нещо не мога да я кача.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. нямам субтитри на телевизор панасоник TX-L32X5E
    От AAA във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 17-07-15, 15:51
  2. Отговори: 8
    Последно: 03-02-15, 17:12
  3. Остатъчен образ на нов плазмен телевизор Панасоник?
    От chavdarr във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 08-07-13, 15:07
  4. Отговори: 5
    Последно: 03-01-12, 14:21
  5. Отговори: 7
    Последно: 18-01-10, 10:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе