Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19
Like Tree3Одобрявам

LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    1
    #16

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    така да споделя по темата имам lg 49ul850v и си настроих да работи булсаткома с дистанционото на телевизора както е посочил Crazy_hatteR® по горе колегата

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ivailoh Виж публикацията
    Здравейте. Използвам телевизор LG 42LB731V и приемник на булсатком ZHD210. Успях да стигна до конфигуриране на универсално дистанционно.Избирам на производител на приемник "Друг" и после от списъка избирам "Big Sat" .Но всеки път ми излиза "Временна грешка" и нещо от сорта на "Проблем със свързването към сървъра". Телевизора е свързан към интернет.

    Някой има ли идея какво мога да опитам ,наистина би било супер да си конфигурирам Magic Remote-a и да захвърля дистанционното на приемника :/
    колега трябва да е свьрзан чрез бежична мрежа а не сьс кабел

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    116
    #17

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Стара тема, но изведнъж за мен стана актуална...
    Взех си Fusion на БСК, имам си LG TV серия UH (2016-та) и подразнен от късия обхват на дистанционното на Fusion-чето, потърсих как да го махна.

    Процедурата, описана горе работи и при него. Обаче, в менюто на ТВ не само страната, но и страната на сервиза (сървъра) трябва да се промени. (това към последните колеги...не, че 2 години по-късно ги интересува)
    Този пост е редактиран от Gadnyara; 09-06-17 в 21:19.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #18

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Полезно! Ще го пробвам и аз..

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #19

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Не намирам SetTopBox в менюто за уствойства при LG55B7V имам само декодер.. Не знам това едно и също ли е. Освен това нямам избор на модели както по клиповете..
    Този пост е редактиран от nikolov333; 11-07-18 в 16:24.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Местене на приемник Булсатком ?Може ли
    От harvest във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-13, 18:55
  2. Отговори: 0
    Последно: 07-11-12, 10:42
  3. Купувам LG AN-MR 200 Magic Motion Remote
    От rewri във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 05-11-12, 14:40
  4. LG Magic Motion Remote (AN-MR200)
    От palermo1202 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 12-09-11, 19:41
  5. Отговори: 2
    Последно: 07-03-06, 09:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе