Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    3
    #1

    Question LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Според тази информация за Magic Remote (за ТВ от моделите за 2013):
    възможен е "...Универсален контрол*: Контрол и достъп до set-top box, говорители, BDP, и дори управление на ТВ и цифров приемник с еднo дистанционно за максимално удобство.
    *Функцията работи само със съвместими устройства..."
    Въпросът ми е дали предлаганият от Булсатком HD приемник ZHD-210 е в списъка на съвместимите устройства.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #2

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Не става!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #3

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    За да е съвместимо устройството то трябва да поддържа HDMI-CEC, както и да е свързано с тв посредством HDMI кабел.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #4

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    За да е съвместимо устройството то трябва да поддържа HDMI-CEC, както и да е свързано с тв посредством HDMI кабел.
    А както знаем боклуците на Булсатком не поддържат каквито и да е HDMI протоколи..
    http://www.bulcrypt.com/

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    2
    #5

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Да може аз имам LG Magic Remote и си управлям булсата.

    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от joro_8002; 31-10-13 в 18:57.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #6

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Цитат Първоначално публикувано от joro_8002 Виж публикацията
    Да може аз имам LG Magic Remote и си управлям булсата.

    - - - - - - - - - -
    Обясни подробно как става.
    Предполагам, че първо променяш в настройките държавата. После активираш новопоявилата се функция универсално дистанционно, а от там??

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    2
    #7

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Да промених държавата на полша.
    Трябва да ти е включен нета
    после избираш Set Top Box.
    После избираш от списака Big Sat, и избираш модел 3.
    запазваш и честито.
    имаш комбинирано дистанционно, на което му работи вси4ко, дори писането на номера на канала.
    като изпишеш о , извеждаш каналите.
    :rolleyes:

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #8

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Това е доста полезна информация.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    109
    #9

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Става и ако се избере Хоукаст , модел 6 мисля беше...

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    1
    #10

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Привет пробвах но не мога да разбера от къде точно се избира този Big Sat и дали работи при свързване чрез HDMI 1

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #11

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?


  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #12

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Всичко от темата е добавено във FAQ.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    1
    #13

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Здравейте, как може да се настрои Magic remote на LG да управлява приемника на Булсатком, модел ZHD 100?
    Пробвах споменатия по-горе начин, промених държавата на Полша, което ми даде опцията за универсално дистанционно, след това избирах Set Top Box, съответно от списъка - Big Sat, но ми дава, че не е налично. Подкарах ги по азбучен ред, стигнах до буквата "С", но се отказах, като видях колко много възможности има надолу, тъй като наскоро смених меджик дистанционното, заради повреда в срола. Някакви други идеи?
    Предварително благодаря!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #14

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Грешка. За триене. Извинявам се.
    Този пост е редактиран от gurcayy; 13-02-15 в 19:19. Причина: Грешка

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    28
    #15

    Отговор: LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?

    Здравейте. Използвам телевизор LG 42LB731V и приемник на булсатком ZHD210. Успях да стигна до конфигуриране на универсално дистанционно.Избирам на производител на приемник "Друг" и после от списъка избирам "Big Sat" .Но всеки път ми излиза "Временна грешка" и нещо от сорта на "Проблем със свързването към сървъра". Телевизора е свързан към интернет.

    Някой има ли идея какво мога да опитам ,наистина би било супер да си конфигурирам Magic Remote-a и да захвърля дистанционното на приемника :/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Местене на приемник Булсатком ?Може ли
    От harvest във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-13, 19:55
  2. Отговори: 0
    Последно: 07-11-12, 11:42
  3. Купувам LG AN-MR 200 Magic Motion Remote
    От rewri във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 05-11-12, 15:40
  4. LG Magic Motion Remote (AN-MR200)
    От palermo1202 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 12-09-11, 20:41
  5. Отговори: 2
    Последно: 07-03-06, 10:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе