Вижте резултатите от анкетата: Да се криминализира ли, неплащането на осигуровки от работодателя?

Гласували
39. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    24 61.54%
  • Не

    11 28.21%
  • Безразлично ми е

    2 5.13%
  • Не съм мислил по въпроса

    2 5.13%
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 97 от общо 97
Like Tree25Одобрявам

Да се криминализира ли, неплащането на осигуровки от работодателите?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #91

    Отговор: Да се криминализира ли, неплащането на осигуровки от работодателите?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    БСП са същият параван, какъвто са бившите СДС, ДПС, ГЕРБ, НДСВ и прочее, а именно - сервитьорите на световния неолиберализъм
    който не знае за какво говоря, негов си проблем...

    сега, от дистанцията на времето, СДС били проект на БСП, но преди 15 години хора си цепеха главите с брадви поради политически разногласия
    сега вече знаели истината

    е, след 15 години, когато (дай боже) лъсне новата истина, дано някой си спомня как е защитавал ББ или Станишев с разгорял се патос на влюбена ученичка
    Клише!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #92

    Отговор: Да се криминализира ли, неплащането на осигуровки от работодателите?

    Ами то от постоянното превъртане на плочата,всичко замяза на клише,но той и живота такъв!...Сега яжте и пийте още няколко дни/до Иванов ден/,а после..здраво на работа!И успешна на всички 2014-та!

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #93

    Отговор: Да се криминализира ли, неплащането на осигуровки от работодателите?

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Клише!
    има един много верен лаф:

    "това, че съм параноик, не означава, че наистина не ме следят"

    и понеже истината е клише, по-добре да я обявим за безполезна, или най-сетне да я повярваме?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #94

    Отговор: Да се криминализира ли, неплащането на осигуровки от работодателите?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    има един много верен лаф:

    "това, че съм параноик, не означава, че наистина не ме следят"

    и понеже истината е клише, по-добре да я обявим за безполезна, или най-сетне да я повярваме?
    Ама ти вярно не можеш да се отскубнеш от клишетата.... твоята истина е глупост за други, но през призмата на клишето можеш ли да разбереш другите?! Не ми отговаряй, въпроса ми е реторичен....
    Този пост е редактиран от blue1; 31-12-13 в 08:49.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,349
    #95

    Отговор: Да се криминализира ли, неплащането на осигуровки от работодателите?

    Ивайло Калфин подкрепя криминализирането на неплащането на осигуровки - БЪЛГАРИЯ - Новини - Телевизия Европа
    Неплащането на осигуровки няма да се инкриминира, реши НС:: Investor.bg

    Бизнесът не бил готов за промените...Ами то, кога бизнесът е готов да изпълнява задълженията си по закон?
    Ако погледнем по-отблизо, голяма част от народните представители имат фирми(или на името на техни роднини)...и вероятно им е по-изгодно да не плащат...за да има с какво да си купят последен модел автомобил, яхта, почивка на Бали или Малдивите...

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #97

    Отговор: Да се криминализира ли, неплащането на осигуровки от работодателите?

    Най-накрая ще криминализират и самото пенсиониране-който иска да се пенЦионира = у затвора на топло и без пенЦия...


    Не знам да се смея ли или да плача ...

    Принципно мисля имаше други механизми, сега просто работата се прехвърля от едни органи които ги мързи да си свършат работата или са корумпирани на други органи ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Подобни теми

  1. Програма за ДДС дневници - осигуровки
    От glowndark във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 10-11-09, 17:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе