Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Чалгата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #1

    Чалгата

    Харесвате ли чалга ?

    Моля гласувайте

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Чалгата

    Отговарям на въпроса с въпрос - Какво аджеба е чалга? Яде ли се? Пие ли се? Има ли почва у нас? [|)]

    Във всеки случай това определено НЕ е музика...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    Чалгата

    Breii ако беше на сбирката в Елена и знаеше за унижението, на което беше подложена Таня Боева (пееща по анцуг), поради отношението на Setcom към чалгата ...нямаше да пускаш тази анкета[}]

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Чалгата

    изгаврихте ли се с момичето а?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #5

    Чалгата

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Breii ако беше на сбирката в Елена и знаеше за унижението, на което беше подложена Таня Боева (пееща по анцуг), поради отношението на Setcom към чалгата ...нямаше да пускаш тази анкета[}]



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*23/01/2004*:* 1153</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Имах подозрението, че освен знаещи, повечето сеткомци (ха!) са и хора с вкус. Май съм бил прав [] (не че знам ква е тая Таня Боева де).

  7. SAGE
    Guest
    #6

    Чалгата

    Отговора ми е <font size="6"><font color="red">НЕЕЕЕ !!!! </font id="red"></font id="size6">



    Замислих се дали да не отговоря, че не мога да я понасям, но явно я понасям, след като не си запушвам ушите когато някъде пуснат чалга.[][][][]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Чалгата

    Не мога да понасям чалга, е.....ти простотията. Където мога да контролирам пускането и го контролирам, а където не мога се махам от там. Няма да падна на нивото на "селянина" и да му скачам на бой щото е тъп и прост.

  10. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #8

    Чалгата

    И моят отговор е НЕ ама ей тва ма кефи признавам си!!

    плей

  11. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #9

    Чалгата

    Чалгата е най-отвратителния стил музика раждал се под небето. Не знам какво им харесва на хората да се кълчотят наляво-надясно и да пеят за домати и банани, но определено това не е идеала за прекарване на хубаво време. Отгоре на това музиката направо ти бърка в ... незнам къде, а текстовете са върха на простотията. И все пак има изключения - едно на милиард в тоя стил (ако въобще чалгата може да се нарече стил в музиката).

  12. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #10

    Чалгата

    Black Genesis, може ли да ми кажеш в повечето "хитови" черни парчета за какво се пее?




  13. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #11

    Чалгата

    Нямам нищо против поп-фолка (или чалгата ), както се казва за всеки влак си има пътници... Лично на мен не ми пречи, който не харесва този тип музика да не я слуша.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #12

    Чалгата

    Ехееее, абе вие не сте ли сядали на маса бе, не сте ли ходили на празник. Каквото го изкарахте тукааа, сакън, сякаш никой не е пял "Бяла роза" или тия новите хитове, дето ся има забравих имената. Айде не ми се правете на света вода не напита

    Аз не слушам чалга, ама на 3-4 ракии в някоя кръчма ми се е случвало да се покълча повечко

    А по принцип слушам AcidJazz и хаус

    Ааа и определено предпочитам чалга, пред българския рап, доста по стойностна музика е ...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #13

    Чалгата

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Ааа и определено предпочитам чалга, пред българския рап, доста по стойностна музика е ...



    <div align="right">Originally posted by Кайсо - 23/01/2004 : 19:56:34</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    И едното, и другото са си сериозен бизнес и същевременно до голяма степен простотия, ама са насочени към различни възрастови групи (хм, замислих се - май на чалга "кълват" и доста тийнейджъри)



    <font color="red">ъ...ъ... / оп-саааа</font id="red"> (открийте разликите)



    [:D][:D][:D]

  17. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #14

    Чалгата

    Kайсо то кат пийнеш малко повече не ти прави голямо впечатление каква музика слушаш. И предполагам че на всеки му се е случвало да подпиййне и да се поразкърши малко независимо дали харесва или не чалгата.



    glarus аз и черното не харесвам. И все пак като че ли в техните песни простотиите им звучат някак си по-добре, щот текстовете им в повечето случаи вадят що годе някакъв смисъл.

  18. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #15

    Чалгата

    не съм съгласен, че вадят някакъв смисъл, но както и да е всеки си има право на мнение, аз лично не подкрепям чалгата, но пред това да слушам чернилки и опити на някои наши сънародници да пеят (Мария Илиева, Група ТЕ, Руши, Галя и т.н.) предпочитам чалга, поне там през компютър минава само външният вид на певицата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Пловдивчани погребаха чалгата в „Планета Пайнер
    От Tommorow във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 25-04-11, 17:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе