Резултати от 1 до 11 от общо 11

CD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #1

    CD

    Записвах на Samsung CD-R 48x но от 30 броя 4 дадоха фира/не се записват/.Купих ги от "Техномаркет".

    Имам около 40 Memorex-a 48x записани без проблем и около10 Verbatim koито са без проблемни.Записах и около 40 бр.Optical Storage-Silver 48x също без проблем и фира.На CD -RW записвам на Verbatim Color 8x10x , някои от на повече от 25 записа и са без проблемни.Пробвал съм и на TDK -RW но там не ме задоволява скоростта те са 4x, a na Samsung RW 48x след 4-ч презапис сдаде багажа и излетя през прозореца.Спокойно съм записвал и 790MB/90 min/ Optical ,но там иамм проблем с четенето на диска от CD to LG,наче записвачката си ги чете без проблем- Teac CD-W552E.

    A 1 Princo CD to и беше голяма борба за чистене.

  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    CD

    И какво питаш и каква е анкетата? Устройства, носители - какво? Или за "Техномаркет"?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    52
    #3

    CD

    ако са от черните нормално те са си боклуци по принцип




  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    CD

    аз вчера си купих 25 proformace до сега само 3 са ми дали фира и мисля, да се радвам ако само те останат пълни буклуци са

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #5

    CD

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Записвах на Samsung CD-R 48x но от 30 броя 4 дадоха фира/не се записват/.Купих ги от "Техномаркет".

    Имам около 40 Memorex-a 48x записани без проблем и около10 Verbatim koито са без проблемни.Записах и около 40 бр.Optical Storage-Silver 48x също без проблем и фира.На CD -RW записвам на Verbatim Color 8x10x , някои от на повече от 25 записа и са без проблемни.Пробвал съм и на TDK -RW но там не ме задоволява скоростта те са 4x, a na Samsung RW 48x след 4-ч презапис сдаде багажа и излетя през прозореца.Спокойно съм записвал и 790MB/90 min/ Optical ,но там иамм проблем с четенето на диска от CD to LG,наче записвачката си ги чете без проблем- Teac CD-W552E.

    A 1 Princo CD to и беше голяма борба за чистене.



    <div align="right">Originally posted by kris11*-*04/03/2004*:* 18:43:58</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    плаках и се смях! [:D][8D]



    това тема за какво е?

    ако просто си искал да споделиш с някой какво правиш и с кое да ти дам телефона на 'доверието' *joke* []

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #6

    CD

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">аз вчера си купих 25 proformace до сега само 3 са ми дали фира и мисля, да се радвам ако само те останат пълни буклуци са



    <div align="right">Originally posted by glarus*-*04/03/2004*:* 18:44:46</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    /offtopic ако може така да се каже [:D]

    Браво! Само 3 от 25... поне 3 от 25...

    Аз затова записвам само на Verbatim, защото за последните 1000 диска нито един не е сдал багажа ![8D]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #7

    CD

    И аз гледам да пиша на такива, ама реших да не хабя хубавите си дискове за филми. Повече няма да си купя такива. Първия се чупи на 52х, втория на 32х, третия на 16х .... баси и дисковете на 4х ли да ги пиша

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #8

    CD

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И аз гледам да пиша на такива, ама реших да не хабя хубавите си дискове за филми. Повече няма да си купя такива. Първия се чупи на 52х, втория на 32х, третия на 16х .... баси и дисковете на 4х ли да ги пиша



    <div align="right">Originally posted by glarus*-*05/03/2004*:* 03:44:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ето затова не си правя експерименти и записвам само на Verbatim Super Azo. Знам, че е лошо да се записва на висока скорост, но просто нямам нерви за 4x и си ги драскам направо на 48x и засега нямам проблеми с горене или лошо качество или нещо да не ми тръгне. Просто качеството си е качество. А Verbatim+Plextor=[:D]



    А относно анкетата на Kris 11 искам да кажа, че явно се касае за избор на най-добри дискове, но просто не е успял да се справи и затова е дал мнение за отделните марки. Може би някой може да му обясни в ICQ например как се прави анкета, за да не се мъчи детето другия път[]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #9

    CD



    ICQ например как се прави анкета, за да не се мъчи детето другия път[]



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*05/03/2004*:* 08:12:10</div id="right">

    [/quote]

    Знам ли може и ти да си ми детето/ третото/

    Извинявай, ако съм те засегнал, но при мен работят 2 деца родени1979г.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #10

    CD



    [/quote]

    Ето затова не си правя експерименти и записвам само на Verbatim Super Azo.

    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*05/03/2004*:* 07:12:10</div id="right">

    [/quote]



    Точно така това е истината.За съжаление не съм имал възможността да пробвам Memorex-a

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #11

    CD

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    ICQ например как се прави анкета, за да не се мъчи детето другия път[]



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*05/03/2004*:* 08:12:10</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Знам ли може и ти да си ми детето/ третото/

    Извинявай, ако съм те засегнал, но при мен работят 2 деца родени1979г.



    <div align="right">Originally posted by kris11*-*30/03/2004*:* 15:04:00</div id="right">

    [/quote]

    Kris11 - обикновено цифрата след името се слага за годините. При теб да не е за набора[8)][8)][8)]

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе