Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Аудиосистема ~ 200лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #1

    Аудиосистема ~ 200лв

    Здравейте.

    Имам колонко Luxeon EM82:
    http://www.jarcomputers.com/cgi-bin/...d_id=SPK21EM82

    Искам да си взема някаква по-силна музикална система.
    Ако може да ме посъветвате дали да си купя пак някакви компютърни колонко - Logitech,Luxeon...
    дали да ви взема някаква аудиоуредба или две тонколони + усилвател (най-би ми харесало да имам такова)?
    Ще мога ли за тези пари да си взема нещо?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    160
    #2

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    Преди седмица си взех това:
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09015625

    Ултра компактно е, вади доста приличен звук (всъщност бях тръгнал за един панасоник, но като го чух това и си промених мнението), може да се върже директно в USB порта на компютъра ти и да възпроизвежда звука от компютъра. Имат и още един модел, който е в вграден USB хъб.

  4. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #3

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    Това изглежда готинко, но тези 20вата, звука като сила ще бъда нещо като с моите нали? Аз исам нещо да свири по-силничко в стая по-малка от 30 квадрата и да няма шум, изкривяване. Т.е. нещо сносно ако има за тез пари. Уредбичката ми хареса - чете и мп3 - супер. Но пак си мисля - тонколони + усилвател по-добре ли е?

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    160
    #4

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    Ако се спреш на варианта с микро-система, най-добре се разходи до Техномаркет да я чуеш (вземи си и тестово CD, защото тези които имат там не стават за тестове). На мен в 15 квадрата стая ми идва силна, но все пак аз си я взех да се приспивам с нея

  6. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #5

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    Разгледах ги. Хубавите уредби са някакви слабички ~ 20w, а тези по-силните са си направо грозни.
    С тези извънземни форми и т.н. Бих искал да си купя две големи тонколонки + усилвател. Мисля, че ще бъдат по-добре от моите Luxeon колонки, също така ще бъда по-добре и от Aiwa-та или Sony-то като уредбички. Може ли да ме насочите от къде да си купя такива колонки?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #6

    Re: Аудиосистема ~ 200лв


  8.  
     
  9. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #7

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    Е така едната колона е 100лв. Две колони 200лв, отделно трябва да давам пари и за усилвател...
    Няма ли някаква фирма, която да изработва, или магазин в който да се продават по-евтини аудио компоненти

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #8

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    Тази фирма http://www.pas-bg.com/ изработва по поръчка или пък ако имаш стари могат да ги ъпгрейднат

    http://www.vissokogovoriteli.plc.bg/...s-02-01-bg.htm

    http://www.thunder.bg/




  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    31
    #9

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    ами нема по-евтино. Предлагам ти да си купиш един subwoofer за кола от "технополис" - 400вата и един усилвател за кола "Thunder" и готово! Ами всъщност като се замисля не е така. Усилватетелите за автомобили са настроени на 12V и ще ти трябва адапер 12-24V . Да ти кажа и аз искам да си намеря по-силни колони. Имам тонколони за компа ми 2х20+ суб 18 вата.


  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #10

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    За 200 лева решението .... 130-150 лева 3-4-5-6-13 лентови Елит или Тъндър (отиди на техномаркет и гледай високите им floorstanding модели) - не свирят, грозни са и т.н. ама ти това търсиш

    + посредствен амп на старо.

    Ако не търсеше СИЛА можеше да ти препоръчам чифт колони за 110 лефчета, но на теб няма да ти вършат никаква работа.

    П.П. за 200 и МАЛКО лева МНОГО трудно ще се направи свястно звучаща системка като изключвам source-а от цената

  13. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #11

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    Ще посетя изброените от Svetlio70 магазини, за да видя какво ще ми предложат. Мисля си, че се все пак ще мога да взема две колони (поне 60-80вата) + някакъв усилвател за да влезна в тази цена. Елит и Тъндър нещо не ми вдъхват доверие, но когато имам път към някой техномаркет ще ги погледна и тях. 200лв не са много пари, но пък не можа да няма сносен вариант.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #12

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    Елит и Тъндър нещо не ми вдъхват доверие
    А какво повече очакваш от магазините за ширпотреба на тази смешна цена която си определил ? Няма как да се вземе "маркова" АУДИО техника за тези пари, а хубава е абсурд

    Елит са по-малко зле от Тъндър.

    П.П. не искам да те обидя, просто това е реалноста

  16. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #13

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    Не, не го приемам като обида. За мен е ясно, че не мога да си купя добра музика за тези пари. Просто сега не ми се дават повече за аудио. Искам да сменя Luxeon-а с нещо по-добро. Може би този Logitech ми хареса:
    http://www.reset.bg/catalog/technica...aa1772b7f5898b
    Със сигурност ще вадят по-силен и по-добър звук от сегашните ми, пък и е 5.1 ;-)
    Тези ли са най-добрите за цената си?

    Също съм навит на вариант от някъде да си купя втора ръка музика.

    Един принципен въпрос.
    Например Тъндър 2006/2005г. модел по-добър ли е от Сони 2002 ?

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #14

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    http://jarcomputers.911.bg/a2/offers...584&b=1&id=342 тези съм ги слушал как свирят останах доволен от звука които изкараха , тествах 4 или 5 модела колони и тези наи ми харесаха,затова тръгваш по магазините и ги караш да ти свалят 4 5 модела и пробваш.

  18. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #15

    Re: Аудиосистема ~ 200лв

    astra: Благодаря !
    Не знам защо не го бях забелязал този модел. В описанието пише:
    Independent channel volume control:Front, surround,center and bass
    Може ли например да се нагласи задната лява колона да свири 30% по-ниско от другите? Питам защото такова ми е разположението вкъщи, че едната ще ми е в ляво над главата на не повече от метър и затова...

    Мисля, че тях ще взема, но ще чуя и другите модели - Logitech и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. RQ: Моля дайте мнение за аудиосистема Sony SHAKE-5
    От Nerazur5 във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 10-06-14, 10:06
  2. фотоапарат до 200лв
    От oska във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 16
    Последно: 26-03-12, 21:11
  3. GPS на DVD аудиосистема за автомобил
    От ump45 във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 21-11-10, 10:46
  4. Избор на аудиосистема
    От SpaceBo във форум Аудиотехника
    Отговори: 6
    Последно: 08-12-05, 14:22
  5. SIEMENS M35 200лв
    От MANIAK във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-02, 18:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе