Резултати от 1 до 7 от общо 7

Бенг и Олуфсен

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    69
    #1

    Бенг и Олуфсен

    Някой да знае нещо повече за тази марка.И освен в София др. каде ги има.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #2

    Re: Бенг и Олуфсен

    Тази марка е нещо "страшно" и от към цени и качество!
    наистина съм възхитен от продуктите на B&O ,но тава е нещо супер скъпо за обикновеният българин!Преди имах мобилен телефон -преди повече от 10 години,който беше по подобие на някъв "Ериксон".Все още имам телевизор ,който е на повече от 14-15 години и е нещо невероятно като образ и качество на изображението!Хипербадндове и всякви плоски щуротии ,които сега се възприемат за "модерни".Ако ти попадне нещо свиркай.Супер фен съм на тази марка!

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #3

    Re: Бенг и Олуфсен

    Имам все още работещи Beocenter 1400 (една дъска, включваща усилвател, тунер и касетофон) и грамофон Beogram 3000.
    Над 30 години са и все още правят впечатление с дизайна си и лесно мога да си представя какво чувства собственика на една такава съвременна уредба, защото съм го изпитал вече.
    Може да звучи снобски, но ако музиката ви въздейства по начало, след слушането, гледането и докосването на такава техника, възприемането се подсилва допълнително.
    Освен това мисля, че си е вид инвестиция (глупав израз, ама карай..) - аз лично я купих втора ръка навремето, впечатлен само от дизайна.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    69
    #4

    Re: Бенг и Олуфсен

    Благодаря за отговорите.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: Бенг и Олуфсен

    Дизайн + ОК техника на средно ниво ... в повечето случаи не си заслужава цената от към свирене ...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    81
    #6

    Re: Бенг и Олуфсен

    Имам лекото усещане, че както и при много добри стари "марки" нещать просто вече не са същите.

    Иначе и аз съм фен, поне на някогашния B&O...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Re: Бенг и Олуфсен

    Ще заключа темата поради изчерване то и. Човека си получи някакви отговори, които го задоволиха!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе