Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 58 от общо 58

Препоръчайте ми аудио система.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #46

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Залагам една бира, че този усилвател ще свири по-добре от ресийвърите, които обсъждате. Нали стерео система се изгражда?
    http://bgaudio.org/forums/viewtopic....&hilit=mission

    Само тази екстра за забавянето не се сещам кога беше нужна ... та не знам дали наистина не му трябва нещо по-модерно?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #47

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Колегата е в начален стадий на изграждане на система за домашно кино , на която естествено че ще слуша и музика ! Но още не е решил кое ,как , защо и колко ! Но може и да греша !

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #48

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Залагам една бира, че този усилвател ще свири по-добре от ресийвърите, които обсъждате. Нали стерео система се изгражда?
    http://bgaudio.org/forums/viewtopic....&hilit=mission

    Само тази екстра за забавянето не се сещам кога беше нужна ... та не знам дали наистина не му трябва нещо по-модерно?
    Не е ли много дърт този усилвател?Няма гаранция ,че ще е в добро състояние,25 годишен ,нищо,че се твърди обратното.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #49

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Предпочитам да карам няколко годишна Седмица пред чисто нов Логан. Въпрос на вкус ?

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #50

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    А 20 годишна седмица карана от нашите мутрагени пред чисто нов Рено Лагуна, да речем?Оспамихме темата на човека

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #51

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    За да изясня. Системата ще е 5.1, но ще я изграждам постепено. Търси се рисивър, като съм се насочил към Денон 1911 или 1611, все още не знам кое е по-добре за тези колони. Естествено ако имате предложения за други марки казвайте. Какво ще кажете за марката Marantz, имат ли добри модели ?

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #52

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Какво да кажем за нея ? Световно известна марка с качествени продукти ! Но цените в БГ няма да ти харесат много !Модели - SR 6004 или NR 1501 ! Други марки колкото искаш - Arkam , NAD , Naim , Rotel , Harman-Kardon , Sherwood , Cambridge Audio и т.н. , но и цените са съвсем други !

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #53

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Питам, защото намерих човек, който ми продава това: http://www.marantz.com/new/index.cfm...=3792&type=avr за 800 лв но не знам какви отзиви има за тази фирма...
    Освен това не видях някъде да пише, че има Lyp-sync, което за мен е важна опция.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #54

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Колега , останал съм с впечатление че си търсиш нов ресивър , или поне нов модел ! Или може би греша ? И колко е важна тази опция , някога използвал ли си подобна техника ? Трябва ти ресивър с hdmi входове и то версия 1.3 !

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #55

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Ами не съм ползвал такава техника, но мислех, че разминаването на звука и картината се оправя с нея. А този сирисивър е с HDMI 1.3, но не знам от коя кодина е модела.
    И да, предпочитам нов пред стар, но просто попаднах на тази оферта и питам.
    Иначе съм на мнение, че Denon-a е по-добрия вариант, според мен....

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #56

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Как разбра , че е с hdmi 1.3 ? Из нета има инфо , че е с hdmi 1.1 изход ! Модел 2008 ! Денон , Онкио , Пайнър , Ямаха , Маранц и т.н. - всички ще ти вършат работа !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #57

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Как разбра , че е с hdmi 1.3 ? Из нета има инфо , че е с hdmi 1.1 изход ! Модел 2008 ! Денон , Онкио , Пайнър , Ямаха , Маранц и т.н. - всички ще ти вършат работа !
    Да 1.1 изход и от там към телевизора само картината - директно я пропуска без ъпсемплинг. Иначе на HDMI входовете си им вкарваш 1,3. Той звука ще си се обработва в ресивъра. Казвам това понеже аз му предложих моя ресивър Marantz . Купуван е в България (вносител Топ аудио видео) - то темата ми я има тук как го купих и т.н.т и при покупката е сравняван с други марки от този клас на БГ пазара (все още си е в кашона сигурно съм му навъртял 10-20 часа слушане де като го взех) - просто се позапалих по музиката малко повече и налях пари в стерео(е доста повече де). Та сега събирам за едни колони на ATC (знаете там какви са цените) а и хола ми не е готов за да инсталлирам кино(стереото ми е в отделна стая) . Просто го предложих - нито съм на зор, нито съм го пускал някъде за продажба. А и даже поканих човека да дойде вкъщи да си пойграе с него и да го послуша - ей така за да знае какво преставлява и да има някаква база , без никакъв ангажимент. А че аз ще имам и 5.1 система в хола това е сигурно. Но към момента се занимавам със стерео системата ми. Иначе този ресивър има pre out изходи и съм го вързвал и като предусилвател към стерео усилвател.(то това е и решението за да се ползва на едно място и 5.1 и стерео)Като гокоато слушам стерео си вклучвам само стерео усилвателя и ЦД вклученао към него, а за кино ресивър+ стерео усилвател.Е ако слушате стерео от компа може да го прекарате през ДАК-а на ресивъра цфров сигнал да подавате и пак пресстерео усилвателя(много по добре дака на ресивъра отколкото звуковвата карта на компа) Макар че на Маранц ресивърите си свирят прилично стерео и са с Директ и Пюр директ(може изцяло да се изключи часта обравотваща видео на ресивъра) -а може и директно стерео да си слушате и само с ресивъра де.

    п.п. Сега като погледнах поста видях, че от бързане имам разни правописни грешки. Моля да ме извините

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #58

    Re:Препоръчайте ми аудио система.

    Е `що не ги оправи, при тази твоя редакция - доста трудно се чете, ако за това си писал

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Моля препоръчайте аудио кабели
    От mtodorov83 във форум Тонколони
    Отговори: 250
    Последно: 31-03-21, 19:00
  2. Въпрос за аудио система 2+1
    От irr-lazio във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 31-12-11, 10:50
  3. Свързване на Аудио система към тв.
    От borkokn във форум Тонколони
    Отговори: 4
    Последно: 16-08-11, 00:13
  4. Аудио система
    От yoyo1 във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 25-04-11, 02:01
  5. Аудио Система 5.1
    От Userz2k във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 10-06-04, 11:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе