Резултати от 1 до 5 от общо 5

Свързване на плеър и ресивър чрез HDMI

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    78
    #1

    Свързване на плеър и ресивър чрез HDMI

    Извинявам се, че пускам толкова нови теми, но все има неща, които не са ми ясни и за това питам.
    Дали ще се получи в следния ХИПОТЕТИЧЕН ( т.е. още ги нямам компонентите) случай.

    Имам HD телевизор без HDMI, но с YPbPr вход. Система за домашно кино с HDMI вход, която ползвам като ресивър за цифров звук( http://www.technomarket.bg/products/...msung-ht-tz222) и мултимедиен плеър ( Diva Full HD) с HDMI и YPbPr изходи.
    Ако свържа телезизора и плеъра с YPbPr за картината и плеъра и домашното кино с HDMI за цифров звук, ще мога ли да гледам и слушам без проблеми HD филми? Няма ли по някакъв начин HDMI и YPbPR да си пречат за картината и да иска да пусне картината по HDMI. Има ли възможност да се позлва само звука от HDMI?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Свързване на плеър и ресивър чрез HDMI

    Колега , сигурен ли си че hdmi е вход , а не е изход ? И защо не ползваш оптиката , системата ти няма ли такъв вход ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    78
    #3

    Re:Свързване на плеър и ресивър чрез HDMI

    Все още се колебая за озвучението, т.е. не съм го купил, а една от системите, които съм си харесал, няма оптичен вход, а HDMI. Има HDMI и вход и изход на системата.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #4

    Re:Свързване на плеър и ресивър чрез HDMI

    Няма да е зле един модератор да ти събере всичките 3-4 теми, които си пуснал за едно и също нещо и да систематизираш какво точно искаш, колко пари си отделили и тн.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    78
    #5

    Re:Свързване на плеър и ресивър чрез HDMI

    Е точно тази няма общо с другите. А и вече си купих каквото ми трябва, така че за сега спирам с темите )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем при свързване чрез HDMI
    От Vladimir Ralev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 29-08-14, 01:34
  2. Свързване на 2 HDMI у-ва към един 1 HDMI...
    От MoPcKu във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 28-11-13, 00:04
  3. Свързване на ресивър чрез оптичен кабел
    От dimlubnik във форум Аудиотехника
    Отговори: 7
    Последно: 26-06-11, 21:46
  4. Отговори: 3
    Последно: 01-06-11, 15:25
  5. Свързване на 2 PC-та чрез модеми
    От Alexander във форум Общ - хардуер
    Отговори: 24
    Последно: 13-03-01, 12:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе