Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    36
    #1

    Помощ

    Понеже не разбирам много и реших да ви помоля за отговор на един въпрос на който сам не мога да си отговоря , благодаря предварително . Въпросът ми е ако си купя ресивър (усиловател) на който единият му канал за тонколона е 100 W мога ли да му сложа някаква повече от 100 W а в останалите канали просто да сложа по слаби ?

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на Braikoff
    Тук е от
    Dec 2006
    Живее в
    Русе
    Мнения
    29
    #2

    Re: Помощ

    По принцип е препоръчително тонколоните да са по-мощни от усилвателя. Можеш да сложиш за предни по-мощни, а за съраунд и център по-слаби, но не слагай различни за ляв и десен канал!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    36
    #3

    Отговор: Помощ

    Аха добре благодаря имам още едно въпросче ако ресивъра няма изход за субуфер как трябва да го свържа защото мисля да си взема нали ресивър един субуфер и сичко друго малки тонколонки само за високите ?

  5. Junior Member Аватара на Braikoff
    Тук е от
    Dec 2006
    Живее в
    Русе
    Мнения
    29
    #4

    Re: Помощ

    Повечето ресийвъри имат изход за суб. Обикновено са за активен. Ако все пак няма посочен изход, не го свързвай през изходите за тонколони! Направи снимки на задният панел, дай модел или попитай тук или в друг форум!

    - - - Updated - - -

    МОД: Има раздел "Базар", не пускай в темите линкове към артикули, които продаваш!
    Този пост е редактиран от Vanquished; 23-01-13 в 11:49.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе