Резултати от 1 до 3 от общо 3

DAC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #1

    DAC

    Здравейте пичове!
    Аз отново съм в период на размисли и страсти, и в момента се чудя дали да не взема да поръчам от "домашно направените" USB-DAC-ове които се предлагат из Българското интернет пространство. Бих ли усетил някаква полза от тая чудесия? За момента слушам музика, която се възпроизвежда от рисийвъра ми (yamaha rx-v573), но искам да направя съпоставка с по-качествен аудио източник, а за момента не ми се инвестират три-цифрени суми в експерименти.
    Има ли и такива "хоум мейд" които да транскодират и оптичен/ коаксиален източник, а не само от USB.
    Малко съм бос в темата, поради това питам вас, хората които сте ми дали много полезни съвети.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    19
    #2

    Re: DAC

    да използвам темата за един вьпрос и от мен.
    "домашно направените" USB-DAC-ове дали ще свирят по добре или поне колкото
    cd technics sl pg 480

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #3

    Отговор: DAC

    мда ,значително по добре ,техникс нямат нито един свирещ плеър до колкото съм чел мнения на светила ( но зависи какви са ти останалите компоменти ,разлика може и да не чуеш ) .. разгледай какво се предлага из форума им .. има и такива с коаксиален изход .. има и много добри дакове които не са българско производство но цената е по височка ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе