Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем с cвързване на Pioneer VSX-1122

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    2
    #1

    проблем с cвързване на Pioneer VSX-1122

    Здравейте наскоро закупих Pioneer VSX-1122 ресийвър и искам да го свържа с ПЦ-то чрез HDMI от видео картата ( Geforce GTX 570 ) очевидно подържа и звук тъй като дам на настройките на Nvidia ми дава Set Up Digital audio свързвам с кабела един път от видео картата към ресийвъра и от HDMI OUT към монитора картината ми я вади но звук няма в опциите на Sound-а ми го засича защото седи "VSX-1122 NVIDIA High Definition Audio Не е включено" сума форуми търсих рових и тн. доста хора имат същия проблем но никой никъде не казва как се решава . какво съм пробвал до момента настройки през BIOS-а контрол панела и всичко което евентуално може да се направи което не е много но "разбирачите" изкачат с някакви гениални идеи който даже нямат логика , ходих даже да питам в HI-FI магазин но продавача явно не беше много любезен и това което ми обясни беше същото което знаех до момента "щом картата ти подържа звук закачат 2та кабела и заминаваш" и ми обърна груб и така остана въпроса нерешен за мен. ще съм много благодарен ако някой може да ми обясни как става тази връзка.
    П.С. пробвах и оптичния SPDIF но за съжаление подържа само стерео което отново не ми върши работа

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    2
    #2

    Отговор: проблем с cвързване на Pioneer VSX-1122

    Благодаря за бързата намеса на форума ! ... оправих се сам свалих последните драйвери на видео картата и звука тръгна .

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #3

    Отговор: проблем с cвързване на Pioneer VSX-1122

    Явно като малък не са ти чели приказката за неволята.
    п.с. Никой не ти е задължен да отговаря на въпросите ти. Защо не държа такава сметка в магазина, където си се ръснал 1000 лева, а си се примирил с гърба на продавача?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с ресийвър Pioneer VSX-322-K
    От Loner във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 05-04-14, 19:51
  2. Отговори: 2
    Последно: 07-12-12, 19:54
  3. Отговори: 0
    Последно: 19-01-10, 13:46
  4. Проблем с ресивер PIONEER SX V900
    От agk във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 14-11-09, 19:55
  5. Проблем с Pioneer DVR-104
    От Jenny във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-03-05, 00:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе