Резултати от 1 до 3 от общо 3

Помощ за избор на ресивер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    2
    #1

    Помощ за избор на ресивер

    Здравейте! Обръщам се към компетентните хора във форума за малко помощ относно избора на ресивър за домашно кино и музика. Двоумя се между този
    Pionner VSX528K и Yamaha RX-V377. Ще се използват в стая 25 кв.м. Съответно и какви тонколони към тях за 5.1 озвучение. Като цяло комплекта да не надхвърля 1000 лв.
    Благодаря на отзовалите се !

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #2

    Отговор: Помощ за избор на ресивер

    Ето един вариант който се вмества sony ht-dh550 . Ето и колони към един от двата ресивъра, с които също да се вместиш в тези 1000лв. Тук един малко по-скъп вариант onkyo ht-s 6505 Каквото и да решиш за ресивърите колоните са по важни струва ми се и според мен не трябва да падаш под quadral quintas 5000, но пък така надвишаваш определената сума. Гледаш повече филми или слушаш повече музика? Ако искаш нещо с по-добро качество можеш да минеш и на поетапно изграждане, което обаче като крайна цена ще излезе доста по-скъпо.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Помощ за избор на ресивер

    Цитат Първоначално публикувано от myrfi12 Виж публикацията
    Ето един вариант който се вмества sony ht-dh550 . Ето и колони към един от двата ресивъра, с които също да се вместиш в тези 1000лв. Тук един малко по-скъп вариант onkyo ht-s 6505 Каквото и да решиш за ресивърите колоните са по важни струва ми се и според мен не трябва да падаш под quadral quintas 5000, но пък така надвишаваш определената сума. Гледаш повече филми или слушаш повече музика? Ако искаш нещо с по-добро качество можеш да минеш и на поетапно изграждане, което обаче като крайна цена ще излезе доста по-скъпо.

    Благодая за насоката. Относно дали гледам повече филми или слушам музика горе долу е еднакво, но везната клони повече към филмите. От години озвучението ми е дин creativ 2.1 T580, който в момента е закачен на изхода за слушаки на съвременен смартTV и съответно за музика го закачам на лаптопа. Качеството което изкарва далеч не ме задоволява и отдавна имам мерак на ресивър с тонколони. Фен съм на ефектните филми и на рок музиката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за ресивер 5.1 с оптика
    От bojanm във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 27-02-14, 17:44
  2. Избор на ресивер Pioneer VSX-415 vs. VSX 515
    От TampaBay във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 14-10-13, 17:05
  3. Продавам ресивер за домашно кино
    От dolnik във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-11, 10:28
  4. Продавам ресивер yamaha HTR-6030
    От dolnik във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 14-01-11, 22:27
  5. Проблем с ресивер PIONEER SX V900
    От agk във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 14-11-09, 19:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе