Резултати от 1 до 3 от общо 3

no nameGe Forse2+TV out

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    1
    #1

    no nameGe Forse2+TV out

    Прави ли проблем при едновременно вкл.монитор

    и телевизор-трептене и затамняване и на двата

    монитора?




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #2

    no nameGe Forse2+TV out

    Ami ako kartata e s edin generator (napr Rage ) i poddarja TV-out samo na 50Hz 6te trepti i o6te kak. Oba4e MX ima dva nezavidimi generatora. Ako kartata ti e MX moje da si ima6 defectna takava. Ako e drug GF trepteneto e obiasnimo. A zatamniavaneto bi moglo da e poradi razdelitelnata sposobnost, na koiato se opitva6 da podkara6 TV-out-a.



    Tva sa samo predpolojenia, dokato ne vidia ne moga da sam siguren.



    Moje da ne6to savsem drebno i nezna4itelno.



    <center></center>

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #3

    no nameGe Forse2+TV out

    Като например дефектен кабел от TV Out-a към телевизора, но не би трябвало да прави проблем на монитора.

    Между другото някой забелязал ли е, че когато се ползва програмката TV Tool www.tvtool.de образа, който един GeForce с TV-out изкарва на телевизора е значително по-качествен, от колкото ако се ползва функцията на драйвера на картата. Наблюденията ми са предимно върху GF2MX, но подобен резултат имаше и върху един GF GTS 64Mb CardExpert Golden Sample. Разликата е особено чувствителна при DivX филмите, без значение кой плеър се ползва - предимно BSPlayer и MicroDVD.







    Променено от eddie на 14/11/2001 14:35:38

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе