Резултати от 1 до 8 от общо 8

Help: Настройка на TV-OUT на МХ440!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    20
    #1

    Help: Настройка на TV-OUT на МХ440!!!

    Здравейте!

    Става въпрос за следната карта: GF4MX440 64MB 128bit TV-OUT!

    Проблема е, че искам да вържа ТВ към РС-то, но за целта ми трябва малко помощ. По същество:

    1. Можете ли да ми препоръчате КАЧЕСТВЕН драйвър за въпросната карта. Пробвах и нови, и по-стари но нещо не останах особено доволен!

    2. В какъв режим трябва да са монитора и ТВ-то (CLONE или друг)?

    3. Най-важното: Какъв кабел е най-добре да се използва за РС-ТВ връзката (ТВ-то си има и SCART и СУИЧ)?



    П.П.: PC-то е c Windows XP Professional!!!

    Ако трябва повече инфо ще пиша!!! [8)]

    Моля всеки който може да помогне с нещо да пише!!! []

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #2

    Help: Настройка на TV-OUT на МХ440!!!

    ЗА кабел ти трябва SVHS към SCART или ако имаш само скарт ще ползваш SVHS към чинч и после чинча ще го бутнеш в SCART -а. Можеш да дръпнеш програмката TV TOOL от този адрес http://www.dockera.data.bg/programs/TVTool/

    с нея ще можеш да доизпипаш нешата. Като закачиш телевизора опцията clone би трябвало да размножи образа и на монитора и на телевизора. Ако не иска да го направи пробвай Detect Display ако пак не стане потърси из форума защото има доста проблем ис ТВ изхода на GF 4 MX 440 особено като се намира и DVI порт. Описано е какво да правиш тогава подробно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    20
    #3

    Help: Настройка на TV-OUT на МХ440!!!

    10х!!!



    А относно кабела SVHS ~> ЧИНЧ - имам такъв преходник, но незнам на SCART-a само VIDEO-IN ли се връзва, или и двете - IN и OUT?

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Help: Настройка на TV-OUT на МХ440!!!

    За кабел трябва да имаш преходник който се вързвам в карата и от другата стана излизат S-Video и чинч. Най добре е са ползваш клоне-то за да виждаш и на монитора и на телевизора. Филма може да излиза без черни полета, на за тази цел трябва да си включил опцията затова. Тя се включва само когато си на twinview иначе неможеш да стигнеш до менюто, а то май беше при overlay controls-video mirror controls и по нататък май имаше нещо като фулл скреен на secondary display. Ще го намериш. Телевизора го пускай на пал. Монитора няма значене на каква разделитена способност и честота е.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    20
    #5

    Help: Настройка на TV-OUT на МХ440!!!

    Значи преходника е от изхода на картата към чинч, без S-Video. Има ли някакво значение???



    П.П> Кажете някоя добра версия на драйвера, че пробвах някой, но не останах особено доволен и сега е ХР-товския!!!

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #6

    Help: Настройка на TV-OUT на МХ440!!!

    да - по-некачествен сигнал. Най-добре е да е S-video кабела



    а за драйверите - на nVidia кое им е некачественото, че търсиш други?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    20
    #7

    Help: Настройка на TV-OUT на МХ440!!!

    Значи драйвърите ги оправих, просто най-новата версия не е била за мен!!![^]

    Следователно остава проблема с кабела. В този ред на мисли възможно ли е да се намери по фирмите (магазините) кабел за GeForce 9 пина (или 8 - не съм сигурен, но е САМО пинове) S-Video, защото преходника който имам е за АТИ и незнам дали това не е проблема???

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #8

    Help: Настройка на TV-OUT на МХ440!!!

    При мен системата е следната: От картата кабел s-video към преходник (s-video+чинч/скарт) към ТВ. От картата настройките са: Clone, FullScreenVideo за Secondary display, B/PAL, TV-то е на AUTO.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Настройка на лаптоп
    От meri1966 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 26-08-12, 03:45
  2. Настройка на TL-WR841ND
    От midjis във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 26-03-10, 08:21
  3. DFL настройка
    От MrMyr във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 26-06-09, 14:10
  4. ADSL - Настройка ?
    От nwa във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 28-06-06, 08:34
  5. Настройка на принтер
    От Ivo Wolfen във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 10-07-03, 19:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе